• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Рембо: Нова кров (серіал 2017 року): дата виходу, актори, сюжет

Кумир молоді 90-х знову повернеться на екрани! Правда, вже не в ролі головного героя і взагалі не в якості актора. Сильвестр Сталлоне, епохальна знаменитість, з роботами якої знайомий кожен, уклав контракт з телеканалом «Fox» про продюсуванні серіалу «Рембо: Нова кров». Многосерийка стане довгоочікуваним продовженням популярних бойовиків про ветерана В'єтнаму Джона Рембо. Це вже друга спроба кінокомпанії запустити серіал у виробництво.


Прем'єра (світ): дата не оголошена


Рембо: від фільму до серіалу


Глядач дізнався про пригоди героя в'єтнамської війни Джон Рембо ще в 1982 році, коли була знята картина «Рембо: Перша кров». Фільм був створений за мотивами однойменного роману Девіда Морелла. Потім були випущені ще три стрічки, які загалом зібрали в світовому прокаті 728 млн доларів.


Рембо: Нова кров (серіал 2017 року): дата виходу, актори, сюжет
Фанатський постер до серіалу «Рембо: Нова кров»

Найуспішнішим став другий фільм. Він подарував виконавцю головної ролі Сильвестру Сталлоне всесвітню славу і любов глядачів. Останній фільм «Рембо IV» вийшов в 2008 році і приніс творцям 113 2 млн доларів. В основу майбутнього серіалу покладені складні взаємини між Джоном Рембо і його сином, який продовжує справу батька – службу в морській піхоті.


Кіновиробництво


Не дивно, що творці фільмів вибрали для нових зйомок формат серіалу. Від багатосерійки справедливо очікують таких же високих рейтингів, як у фільмів. Автором сценарію виступає Джеб Стюарт. Кінематографіст працював над фільмами «Міцний горішок» і «Утікач». Зйомки проводять кінокомпанії «Nu Image/Millennium Films» і «eOne.


Рембо: Нова кров (серіал 2017 року): дата виходу, актори, сюжет
У новому «Рембо» Сталлоне змінить акторську кар'єру на крісло продюсера

Акторський склад поки не розголошується. Ходили наполегливі чутки про участь зірки кінофраншизи «Рембо» Сильвестра Сталлоне, але вони не підтвердилися. Слай не буде задіяний в якості актора, зате виступить виконавчим продюсером серіалу. Тим не менш, персонаж Джона Рембо обов'язково з'явиться на екрані. Творці серіалу приділяють чимало уваги сюжету оригінальної франшизи. Але, на жаль, відсутність на екрані культового актора 90-х може негативно вплинути на рейтинги телешоу.

загрузка...
Рембо: Нова кров (серіал 2017 року): дата виходу, актори, сюжет
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають