• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Робін Гуд: Початок (2017) - дата виходу, актори, сюжет, фото

Робота над кінострічкою «Робін Гуд: Початок» стартувала в 2016 році. Сюжетної базою для фільму стали знамениті британські легенди про сміливого хлопця, який вершив справедливість, переступаючи межу закону. Історія Робіна Гуда була экранизована вже не раз і не два, а мультфільм про сміливий лисиці з цибулею і в капелюсі з червоним пером відома кожному! Але чи вдасться новому фільму повторити успіх і стати основою для нової франшизи


Прем'єра (світ): дата не оголошена


Робін Гуд: Початок (2017) - дата виходу, актори, сюжет, фото


Сюжет фільму


Відчайдушний юнак кидає виклик свавілля багатіїв — він грабує багатих і роздає гроші біднякам. Герой Шервудського лісу вправно володіє луком і стрілами, що робить його практично невразливим. Тим не менш, один у полі не воїн, і тому Робін Гуд збирає команду чесних і сміливих хлопців, щоб відстояти права мешканців цих місць. Фільм розповість про юних роках благородного розбійника і події, які спонукали його захищати простих людей. «Робін Гуд: Початок» — осучаснений погляд на героя давніх легенд.


Сценарій і режисура


Сценарій до фільму написав Джобі Харольд («Король Артур» Гая Річі), а постановкою займається режисер Отто Баферст. Кінематографіст може похвалитися значним списком робіт. Найвідоміші з них – гостросюжетні серіали «Чорне дзеркало» та «Віртуози». Обидва проекти Баферста отримали високу оцінку глядачів і критиків. Не менш успішний і один з продюсерів картини – за історію про розбійника взявся легендарний Леонардо Ді Капріо!


Робін Гуд: Початок (2017) - дата виходу, актори, сюжет, фото
Продюсувати нову пригодницьку стрічку буде сам Лео Дікапріо!

Акторський склад


На роль легендарного лучника в різний час претендували Ніколас Холд («Джек-підкорювач велетнів»), Джек Рейнор («Трансформери»), Джек Хьюсон («Бен-Гур») і Терон Еджертон («Кингсмен: Секретна служба»). Останній і втілить Робіна Гуда на екранах!

Незважаючи на 26-річний вік, у Тэрона Эджертона досить солідна фільмографія. Глядачі бачили Эджертона у фільмах «Льюїс» (2007), «Спогади про майбутнє» (2014), «Легенда» (2015), у 2016 році на екрани вийде фільм з Тэроном і Х'ю Джекмену («Едді Орел»), а на 2017 рік запланований реліз картини «Кингсмен 2» . Ремейк історії, яка принесла акторові світову славу, з нетерпінням чекають мільйони фанатів!
На роль Маленького Джона, бойового товариша Гуда, запрошений Джеймі Фокс . Актор, найбільш відомий за фільмами «Джанго звільнений» і «Рей», за який він отримав «Оскара».
Подругу розбійника леді Міріан зіграє Ів Хьюсон . Творці фільму довго підбирали кандидатуру і зупинили свій вибір на цій ірландської актрисі, дочки співака Боно. Гру Х'юстон можна побачити в картинах «Де б ти не був» і «Шпигунський міст».Робін Гуд: Початок (2017) - дата виходу, актори, сюжет, фото
Ів Хьюсон і Терон Еджертон очолили акторський каст «Робіна Гуда»

Дата виходу


Зараз в Голлівуді створюється ще чотири проекти про пригоди Робіна Гуда. Вони знаходяться на різних стадіях готовності, але найбільш активно просувається робота над стрічкою «Робін Гуд: Початок». Конкретна дата її появи на великому екрані не встановлена, але творці планують реліз фільму на початок 2017 року.

загрузка...
Робін Гуд: Початок (2017) - дата виходу, актори, сюжет, фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають