• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
 • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
 • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
 • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Коли переводять годинник 2017 перехід на літній і зимовий час

Всі знають, що існує зимовий і літній час. Ці два поняття почали своє існування понад століття тому. Все почалося з ідеї Бенджаміна Франкліна. Він вважав, що переведення стрілок дозволяє суттєво економити енергоресурси, що неймовірно цінно у наш час.
Це зараз ми спокійно сприймаємо перехід на зимовий або літній час і два рази в рік звикаємо жити по новому розпорядку дня. А ось ще 100 років тому люди з подивом ставилися до такого інноваційного ходу і намагалися йому протистояти.

Історія ідеї про переведення годинників


В 1908 році у Великобританії було вперше здійснено переведення стрілок годинника на годину вперед влітку і на годину назад — в зимовий. Англійці були переконані, що такий хід допоможе значно економити витрату енергетичних ресурсів і вже в 1918 році цю ідею підтримали американці.
У Україні сезонне переведення стрілок було здійснене 1 липня 1917 року. Згідно з декретом Тимчасового уряду годинники перевели на годину вперед, а за декретом Раднаркому їх перевели назад. Постійні зміни влади призвели до того, що на території Росії встановився тимчасовий хаос.
Коли переводять годинник 2017 перехід на літній і зимовий час

Тільки в часи СРСР, а точніше в 30-х роках, вдалося врегулювати положення, країна перевела стрілки на годину вперед і продовжувала жити з випередженням природного добового циклу в одну годину до 1981 року. На початку 80-х у країні знову стали проводити сезонне переведення стрілок двічі на рік.
Коли переводять годинник 2017 перехід на літній і зимовий час

У Грузії В 2005 році стрілки годинника перевели останній раз і більше до цього не повертались. В цілому 161 країна не здійснює годинні переводи, а саме: Гвінея, В'єтнам, Алжир, Афганістан, Ангола, Китай, Росія, Кенія, Індія, Об'єднані Арабські Емірати, Туніс, Перу, Японія, Південна Корея, Північна Корея, Філіппіни, Пакистан, Афганістан та інші.


Коли переводять годинник 2017 перехід на літній і зимовий час

Перехід на літній та зимовий час: думка медиків


Згідно з дослідженням, людині потрібно півтора-два місяці, щоб пройти адаптацію після переведення годинників. Такий режим може спровокувати:

 • Порушення і зменшення тривалості сну, погіршення його якості.

 • Швидку стомлюваність всього організму.

 • Короткочасну втрату пам'яті.

 • Зміна в роботі внутрішніх органів людини, в більші ступені серцево-судинної системи.

 • Зниження працездатності.


 • Деякі неофіційні джерела стверджують, що під час годинного переходу збільшується кількість аварій і саме з вини водія. Раніше мало хто звертав увагу на ці дані, але останнім часом, коли питання про зміну зимового часу на літній надзвичайно актуальне, представлені відомості змушують чиновників задуматися, чи варто взагалі повертатися до старого режиму.

  Чи актуальний тимчасової перехід


  Коли переводять годинник 2017 перехід на літній і зимовий час

  Медичні експерти в один голос твердять, що після того, як стрілки годинника переводять в ту чи іншу сторону, знижується працездатність людей. Ефективність роботи практично нульова, а це негативно позначається на виробництві та бізнесі.
  Звичайно, поки ще ніхто не став робити "виміри" такої роботи, можна припустити, що економія енергії, заради якої і затіваються дані заходи, стає недоречною, коли знижується продуктивність праці робітників.

  Чи буде переводити годинники Україна в 2017 році


  Коли переводять годинник 2017 перехід на літній і зимовий час
  Уряд України поки лише розглядає можливе скасування тимчасового переходу. На даний момент питання залишається відкритим і достеменно відомо, що в 2017 році держава все-таки буде переводити стрілки годинника.
  Перший перехід на літній час (на 1 годину вперед) відбудеться в останню неділю березня, а саме 26,03,2017 року. Перехід на зимовий час за графіком трапиться в останню неділю жовтня (29,10,2017 року) — в цей день країна повинна перевести годинники на 1 годину назад.
  загрузка...
  Коли переводять годинник 2017 перехід на літній і зимовий час
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають