• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

День медика в 2017 році

День медичного працівника значимий свято, як у Україні, так і в сусідній Росії та Білорусі. Професія лікаря є однією з самих незвичайних і надзвичайно важливих професій в нашому житті. Вона не потерпить помилок, тому що будь-яка помилка може стати фатальною для людини.
Від кожного лікаря ми чекаємо тільки прояви найвищого ступеня освіченості, розуміння і душевної теплоти. Щоб віддячити і вшанувати всіх медиків країни був введений День медичного працівника, якому відведена особлива дата в календарі.

Коли свято


Це свято відзначається щорічно, щоправда дата щоразу змінюється. Взагалі, День медичного працівника припадає на третю неділю червня, а вже який це буде день можна подивитися в календарі. Так вийшло, що в 2017 році цей світлий празник трапиться 18 червня .

Історія появи медицини


Досі не можна остаточно вказати точну дату, коли зародилася медицина. Ми всі розуміємо, що первісна людина була не позбавлений різних захворювань або травм, але не може стверджувати, що хтось до нього поспішав на виручку свідомим чином.
Крім людини, допомоги потребували тварини, але дикі істоти могли самі задовольнити свої потреби, використовуючи притаманні їх породі прийоми. До людині розуміння примітивних медико-гігієнічних норм прийшло з часом, після того, як він пройшов кілька стадій еволюції.
Швидше за все, кордоном між інстинктивної самовыручке і свідомим наданням першої допомоги можна вважати появу взаємної підтримки. Як раз тоді, коли людина усвідомлено намагався допомогти іншій людині, намагався полегшити його страждання, зберегти життя і налагодити працездатність інших членів колективу і зародилася медицина.

Ким і коли був встановлений День медика


День медика в 2017 році

Щоб свято вважався офіційним, ще в далекому 1980-му році з 1 жовтня Указом Президії Верховної Ради СРСР було прийнято постанову №3018-Х "Про святкові і пам'ятні дати", в редакції постанови від листопада 1988 року "Про внесення змін до законодавства СРСР про святкові і пам'ятні дати". Саме з тих пір щорічно тисячі людей по всій країні та за її межами вітають працівників медицини з їх Днем.

Особливості свята


Головне особливістю цього свята є те, що його відзначають не тільки медичні працівники, але й ті люди, які в тій чи іншій мірі рятують людські життя, а також мають пряме відношення до даної сфери.
Це інженери і технологи, які розробляють над створенням устаткування для медичних установ та лабораторій; санітари і біологи; хіміки і лаборанти; інші шановні професії.
День медика в 2017 році


Традиції свята


День медика в 2017 році

Для багатьох День медика є не просто святом, він прирівнюється до дня солідарності, коли кожна людина, яка намагається виразити медичним працівникам свою шану та повагу. І не важливо, що це лікар або звичайна санітарка — ці разом працюють на благо нашому здоров'ю. Справжніх лікарів (від Бога) дійсно мало, але вони є. І якщо б не вони, наш світ не ставав красивішим і здоровіше.
У кожному медичному закладі, в третю неділю червня проходять урочисті збори, де нагороджуються що особливо відзначилися працівники. Після чого, всі відправляються на святковий банкет. З боку держави кожному працівнику медицини виділяється грошова премія, розмір якої встановлюється на державному рівні.
Завдяки цьому професійному святу у 2017 році ми підкреслюємо важливість щоденної, копіткої і такого необхідного праці лікарів і медпрацівників. Люди намагаються привітати кожного, хто вирішив долучитися до такого відповідального, і в теж час, такій важливій справі, як порятунок людських доль і життів.
Незважаючи на безліч труднощів і перешкод, наші лікарі щодня прагнуть відповідально вести свою роботу. Багато з них завойовують визнання громадян своєю безкорисливістю, професіоналізмом і співчуттям. Тому 18 червня 2017 року потрібно обов'язково привітати всіх лікарів з таким чудовим і світлим торжеством, як День медика.
загрузка...
День медика в 2017 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають