• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Призов в армію України в 2017 році: останні новини

На сьогоднішній день в Україні все ще залишається актуальним питання про призов в армію. У минулому році офіційні заяви від Генштабу ЗСУ містили інформацію, що в 2016 році регулярна кампанія за призовом у збройні сили може припинити своє існування.


Плани на призов-2017


У листопаді 2015 року Україна оголосила старт чергового військового призову, згідно з яким заплановано, що 6 тисяч громадян будуть віддавати борг Батьківщині в складі армії, а 5 тисяч – у Нацгвардії. Оголошено, що, як і раніше, призовники, які мають свідоцтво про отримання вищої освіти, будуть служити протягом року, а інші категорії – рік і шість місяців. Розпоряджень з приводу призову 2016 і 2017 року в Генеральний штаб української армії на сьогоднішній день не надходило.


Призов в армію України в 2017 році: останні новини
Нова реформа передбачає скорочення чисельності армії в 2.5 рази

Реформування армії України


Нагадаємо, що Міністерством оборони України розроблено Концепцію реформування і розвитку армії на період до 2017 року. В даному документі озвучено, що чисельність українських військових підлягає скороченню практично в 2.5 рази (з 192 тисяч до 70 тисяч осіб). Сама процедура служби в армії буде спрощена і стане здійснюватися на контрактній основі.


Було підраховано, що для введення в силу даних інновацій необхідний п'ятирічний адаптаційний період. На сьогоднішній день представники Генштабу не можуть дати однозначної відповіді на питання, чи буде ця норма реалізована до 2016 року. Згідно словами Степана Полторака, що займає пост міністра оборони України, практика скасування призову призведе до того, що нове покоління чоловіків буде не здатна захистити країну.


Призов в армію України в 2017 році: останні новини
Міністр оборони України вважає, що скасування призову поки неможлива

Міністр висловив думку, що солдати контрактної армії не зможуть ефективно вести військові дії, тому при переході війни в активну фазу виникне необхідність призову та мобілізації населення. Проходження строкової служби дає можливість підготувати ресурси. Саме тому Україна, на відміну від країн Західної Європи або інших розвинених держав, не може дозволити собі повністю скасувати практику призову в армію.


Однак Полторак вважає правильним підвищення призовного віку до 20 років: якщо у 18 років хлопець – це ще, по суті, школяр, то через два роки він стає цілком сформованою особистістю. Міністр також зазначив, що з 2016 року буде відновлено призов до лав прикордонних військ. Щодо інших категорій збройних сил питання вирішується.

загрузка...
Призов в армію України в 2017 році: останні новини
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають