• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Байки зі склепу (серіал 2017 року): дата виходу, сюжет, новини про проект

Вам знайомий Охоронець склепу Високий сміх, моторошний вигляд, зла іронія до нас, смішним у своїх пристрастях людям, і скрипучий голос, незмінно розповідав нам нові і нові страшні казки кожен вечір це Все добре пом'ятий багато любителі олдскульних серіалів — тих, які більше брали цікавим підходом і прекрасними акторами, ніж яскравою картинкою. «Байки зі склепу», чия історія почалася ще в середині минулого століття, знову повернуться на екран, причому повернуться вони з гідним режисером і відмінним шансом на успіх але, втім, про все по порядку.


Прем'єра (світ): початок 2017 року


Як все починалося


«Байки зі склепу» з'явилися дуже, дуже давно – в той момент, коли в 1949 році компанія EC Comics під проводом Білла Гейнса за участю колишнього мультиплікатора Ела Фельдштейна опублікувала випуск коміксу Crime Patrol, в якому з'явився вперше Зберігач склепу. Вже в наступному році від серії відокремилася частина, що згодом перетворилася на ті самі «Байки». Саме комікси, так чи інакше пов'язані сюжетно з цією серією, в підсумку стали найбільш продаваними коміксами компанії.


Байки зі склепу (серіал 2017 року): дата виходу, сюжет, новини про проект
Хоррор-серіал «Байки зі склепу» буде вимкнено у 2017 році!

І саме вони дозволили EC Comics триматися на плаву серед інших американських видавництв. Ці серії стали одними з найбільш продаваних у США в період з 1951 до 1955 року. Кінець «Байок зі склепу» поклало народження організації Comics Code Authority, яка займалася цензурою коміксів – багаті на насильство «Байки» її не пройшли. У 1955 році серія була закрита. Перша спроба екранізації припала на 1972 рік — фільм містив п'ять історій, вибраних з усього калейдоскопа представлених в коміксі байок.


У кінофільмі був задіяний відомий своїми численними ролями у класичних фільмах жахів Пітер Кушинг, а також Ральф Річардсон, який виконав у «Байках» роль Зберігача. Пильм майже відразу отримав продовження, проте ні перша, ні послідував за нею «Склеп жаху», також охопила п'ять історій, не здобули популярності. Наступна спроба працювати з цим матеріалом пішла дуже нескоро.


«Байки зі склепу» у форматі серіалу


Через 15 з гаком років на світ з'явилося ще одне творіння за мотивами коміксів. Перша серія «Байок зі склепу» вийшла 10 червня 1989 року, транслював її американський кабельний канал HBO (в даний час цей канал відомий показами «Гри престолів», «Сексу у великому місті» і «Клану Сопрано»). Продюсером і творцем серіалу виступав Роберт Земекіс – володар нагороди «Кращий режисер» від американської кіноакадемії і автор легендарних картин «Форест Гамп» і «Назад в майбутнє».


Байки зі склепу (серіал 2017 року): дата виходу, сюжет, новини про проект
Зберігач склепу — беззмінний оповідач історій в стилі «злочин і покарання», насичені чорним гумором і глибокою мораллю

З 1994 року естафету з серіалом перейняв канал FOX, однак під його патронажем «Байки» виявилися сильно порізані – цензурі, яку могли ігнорувати HBO (кабельні канали не потрапляють під обов'язкові вимоги), піддалися всі кадри жорстокості і оголеного тіла. У такому вигляді серіал протримався аж до 19 липня 1996 року, після чого був закритий.


Серіал являє собою антологію, не пов'язану загальним сюжетом: кожна нова серія розповідає історію людей, які вчинили поганий вчинок і несуть за те покарання. Завдяки такому підходу в ньому відсутній головний герой (якщо не вважати оповідача – Зберігача склепу, в оригіналі зіграного лялькою і озвученого Джоном Касиром). У свій час в «Байках» встигло взяти участь безліч акторів різної величини.


Серед них — Арнольд Шварценеггер, Деніел Крейг, Тім Каррі, Стів Бушемі, Вупі Голдберг, Том Хенкс, Демі Мур, Бред Пітт, Іггі Поп, Слеш, Твіггі та багато інших, деякі – навіть не по одному разу. На хвилі популярності «Байки зі склепу» обзавелися різноманітними продовженнями, починаючи з повнометражного «Демона ночі» (1995) і «Кривавого борделю» (1996). Перший з них був номінований на Сатурн, а ось другий провалився в прокаті.


Байки зі склепу (серіал 2017 року): дата виходу, сюжет, новини про проект
Молоді Арнольд Шварценеггер і Том Хенкс у випусках «Байок»

Закінчилося все мультиплікаційними «Байками Зберігача склепу». Останні стали свого роду «байками для дітей молодшого шкільного віку»: вони зберегли мораль серіалу і властивий йому чорний гумор, але при цьому делікатно обійшли кривавість оригінального твору. У 2001 році до цієї всесвіту приєднався фільм «Ритуал», заодно є рімейком старого фільму жахів «Я гуляла з зомбі».


Повернення «Байок зі склепу»


Чергова новина розбурхала шанувальників не на жарт: на початку 2016 року в мережі з'явилися перші чутки про те, що канал TNT заявив свою співпрацю з Найтом Ш'ямаланом, продюсером серіалу «Сосни» («Вейворд Пайнс»), що володіє вкрай «твинпиксовской» атмосферою, і режисером фільмів «Візит», «Знаки» і «Шосте почуття». Результатом цього співробітництва має стати перезапуск культових «Байок зі склепу».


Враховуючи чималий талант Шьямалана у створенні фільмів жахів, а також його гарячу любов до старого серіалу, можна сміливо очікувати, що до цієї роботи він підійде зі своєю відповідальністю. Чутки вже були підтверджені каналом. Більш того, було заявлено, що нові «Байки» повинні будуть увійти у програмі мовлення TNT в такий двогодинний «хоррор-блок».


Байки зі склепу (серіал 2017 року): дата виходу, сюжет, новини про проект
Найт Шьямалан — визнаний маестро в жанрі хоррор-сторі

Втім, радість фанатів швидко була затьмарена – зовсім не виключалося, що в нових «Байках» не буде присутня Зберігач склепу, знаковий для антології персонаж, що зв'язує воєдино всі розказані серіалом і фільмами історії. Це пояснюється тим, що правами на цього персонажа володіють HBO. Можливо, представники каналів зуміють домовитися між собою, однак інсайдерська інформація в цьому питанні зовсім не радувала.


Та й «голос» Зберігача, Джон Касир, сильно сумнівався в такому вдалому результаті. Якщо нічого не вийде, Зберігачем може стати інший, схожий на оригінальний персонаж. Також, до речі, говорять і про те, що статус «провідного» антології може з'явитися інший персонаж коміксу – Стара відьма. Надалі прем'єра серіалу була заявлена на осінь поточного року. Однак багато зарубіжні джерела відзначають датою старту прийдешній 2017 рік.


Тривоги й очікування


Чутки навколо перезапуску «Байок зі склепу» не вщухають досі. Тривоги були підігріті ще однією новиною: говорили, що може змінитися сама концепція серіалу, і замість оригінального формату «одна серія – одна історія» ми можемо отримати копію «Американської історії жахів», то є декілька серій, пов'язаних загальним сюжетом і розповідають одну «байку».


В якості сценаристів згадувалися люди, які працювали над серіалом «Хемлок Гроув»(сюжет якого, потрібно відзначити, відрізняється неабиякою невизначеністю і невразумительностью, особливо ближче до кінця), місцем дії передбачався Новий Орлеан, а першою темою, яку повинен буде торкнутися серіал – магія вуду. Все це не вразив шанувальників: ймовірно, при талановитого підході це може бути цікаво але хіба це «Байки»


Байки зі склепу (серіал 2017 року): дата виходу, сюжет, новини про проект
Шьямалан пообіцяв фанатам, що Зберігач склепу з серіалу не зникне

Тільки в кінці березня поточного року Шьямалан заспокоїв завмерли в тривожному очікуванні фанатів, спростувавши багато чутки і оголосивши, що серіал збереже свої найкращі риси: «антологический» характер формату «серія-історія» і, зрозуміло, того самого саркастичного і прикрашає історії своїм чорним гумором і моторошним сміхом Зберігача склепу, без якого «Байки» розгубили б пристойну частину свого похмурого чарівності.


У 2011 році заявляли, що нове покоління «Байок» перегукуватися з «класикою» не буде: серіал буде спиратися на оригінальні комікси, а місце дії перенесуть в сучасність. Втім, за п'ять років багато чого могло змінитися. Судячи з вибору режисера, ці «Байки», мабуть, на противагу класичному серіалу будуть більше страшними, ніж смішними.

загрузка...
Байки зі склепу (серіал 2017 року): дата виходу, сюжет, новини про проект
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають