• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Чужий: Заповіт (фільм 2017 року): дата виходу, фото, актори, сюжет

«Прометей» — фільм Рідлі Скотта, який розповів історію появи Чужих в нашій Всесвіту, — в 2017 році отримає довгоочікуване продовження! Спочатку фільм був задуманий як пріквел до картини 1979 року, в якій незрівнянна Сігурні Уівер протистояла агресивного космічного прибульця. Однак сюжет і сценарій дозволили створити абсолютно самостійний фільм, а останні кадри «Прометея» залишили у глядачів багато питань, що потребують розв'язання. Оповідна лінія «Заповіту» буде більше пов'язана з оригінальним сюжетом «Чужих». Більш того, творці фільму обіцяють зробити його повноцінним трилогією!


Прем'єра (світ): 4 серпня 2017


Чужий: Заповіт (фільм 2017 року): дата виходу, фото, актори, сюжет
Проект «Чужий: Заповіт» планують запустити в прокат вже влітку 2017 року!

Знімальна група

Режисерське крісло проекту «Чужий: Заповіт» займе прославлений Рідлі Скотт, відомий глядачеві, як творець величезної кількості популярних фантастичних та історичних фільмів. Серед них можна згадати серію про «Чужих», «Гладіатора», «Царство небесне», «Біжить по лезу», «Ганнібала», «Чорного яструба» і «Марсіанина». Заслуги Скотта перед світовим киносообществом важко перебільшити — недарма він є п'ятикратним номінантом BAFTA, триразовим номінантом на «Оскар» і «Золотий глобус».
На цей раз сценарій до картини напише Майкл Грін, відомий глядачеві своїми роботами над сюжетом «Королів», «Сексу у великому місті», «Героїв» і «Таємниць Смолвіля». В команду сценаристів був запрошений і триразовий оскарівський номінант Джон Логан, з яким Рідлі Скотт вже встиг спрацюватися під час зйомок «Гладіатора». Логан – майстер драматичних і масштабних сюжетів, недарма в скарбничці його робіт знаходяться такі проекти, як «Останній самурай» і «Суїні Тодд, демон-перукар з Фліт-стріт».
В команду продюсерів увійшли Девід Гайлер, Уолтер Хілл і Марк Хаффам. Гайлер і Хілл вже встигли спрацюватися з Рідлі Скоттом, просуваючи в прокаті сагу про «Чужих». З Марком Хаффамом («Врятувати рядового Райана», «Годинник», «Мамма MIA!») прославлений режисер також встиг спільно попрацювати на зйомках «Марсіанина».
Операторську роботу правовласники довірили Дариушу Вольські. Цей майстер відеозйомки прекрасно розуміє, яка картинка потрібна Рідлі Скотту — недарма до числа спільних робіт цієї пари відносяться «Прометей», «Результат: Царі і боги» і «Марсіанин». Вольські – один з улюблених операторів таких відомих голлівудських режисерів, як Девід Фінчер, Алекс Пройас, Джейк Скотт, Тім Бертон і Гор Вербінськи. Він також у пошані і в самих відомих музикантів сучасності. В музичному анамнезі Вольські, що складається з більш ніж сотні відеокліпів, значиться співпраця з Девідом Боуї, Елтоном Джоном, Нілом Янгом, Стінгом і групою Аеросміт.Чужий: Заповіт (фільм 2017 року): дата виходу, фото, актори, сюжет
Рідлі Скотті — творець і режисер «Чужого»

Такий підбір учасників проекту дозволяє сподіватися на масштабний і вражаючий продукт, виконаний у фірмовому як Рідлі Скотта.


Акторський склад

Головну роль — андроїда Девіда, — втілить на кіноекранах популярний голлівудський актор Майкл Фассбендер . Популярність Майклу принесло співробітництво зі Стівом Макквіном, який запросив талановитого німця взяти участь у «Голо», «Сором» і «12 років рабства». Серед найвідоміших робіт Фассбендера можна згадати «Людей Ікс» («Перший клас» і «Дні минулого майбутнього»), «Безславних виродків», «Джейн Ейр», «Прометея», «Макбет» і «Стіва Джобса». Майкл не раз був відзначений світовим киносообществом, двічі номинировавшим його на «Оскар», тричі — на «Золотий глобус» і чотири рази — на BAFTA.
Головна жіноча роль (героїня на прізвище Деніелс) дісталася Кетрін Уотерстон («Підпільна імперія», «Вроджений порок»). З Фассбендером вони вже зустрічалися на знімальному майданчику «Стіва Джобса».
У проекті візьмуть участь Біллі Крудап («Велика риба», «Майже знаменитий», «Хранителі»), Денні МакБрайд («Мені б у небо») і Деміан Бішір («Мерзенна вісімка», «Немає звісток від Бога»).Чужий: Заповіт (фільм 2017 року): дата виходу, фото, актори, сюжет
Ключовий персонаж — андроїд Девід у виконанні Майкла Фассбендера

Сюжет фільму


Сюжет «Прометея» повідав про те, як раса Творців дала початок життя на Землі. Через тисячу років археологи виявляють наскальний живопис, що зображає сцени поклоніння людей якимсь високим істотам-гуманоїдам. Людство відкрило можливість далеких космічних перельотів, тому було прийнято рішення відправити місію на пошуки прабатьків.


Екіпаж «Прометея» досліджує планету, колишню притулком Творців, і з подивом виявляє, що останні плани вищих істот були безпосередньо пов'язані з знищенням життя на Землі. Але задумка зірвалася, і Творці самі були змушені тікати від невідомої небезпеки. Досліджуючи планету, вчені будять древнє зло – члени екіпажу гинуть один за іншим. Несподіваною знахідкою команди стала криокапсула з живим прибульцем, який також досить агресивно налаштований по відношенню до землянам.


Чужий: Заповіт (фільм 2017 року): дата виходу, фото, актори, сюжет
Проект, оголошений як «Прометей 2», отримав назву «Чужий: Заповіт»

Останні вижили намагаються його зупинити, підриваючи «Прометей», але він демонструє нелюдську життєздатність. Зупиняє його лише невідоме істота, що нагадує своїм виглядом пекельне породження. Результатом сутички стало поява Чужого, а з членів екіпажу «Прометея» в живих залишилися лише андроїд Девід і дослідниця Елізабет Шоу. Девід пропонує полагодити корабель Творців, щоб відправити її на Землю.


Однак Шоу вирішує відправитися на батьківщину Творців, щоб зрозуміти, чому вони спочатку створили людей, а потім прийшли до думки про їх знищення. У новій частині картини нам належить дізнатися таємниці, приховані на рідній планеті Творців – Рай. Нова космічна місія відправиться в дорогу на кораблі «Заповіт». Однак омріяний Рай виявився не таким гостинним місцем, як мнили вчені. Єдиним (і досить непривітним) мешканцем цього таємничого і похмурого місця тепер є андроїд Девід

загрузка...
Чужий: Заповіт (фільм 2017 року): дата виходу, фото, актори, сюжет
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають