• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Бридкий я 3 (мультфільм 2017 року): дата виходу, сюжет, новини

Хороші новини для фанатів проказливых міньйонів і винахідливого Грю: кінокомпанія Universal Pictures оголосила, що готується до запуску третя частина франшизи «Гидке я»! Рішення цілком зрозуміле, адже прокат другої частини приніс її творцям понад 935 мільйонів доларів — і це при бюджеті в 76 мільйонів. Мультфільм не просто окупив інвестиції, вкладені у виробництво, але і отримав номінацію на престижний «Золотий глобус», а заодно став однією з найпопулярніших анімаційних картин за всю історію цього жанру. Успіх мультфільму подвиг автора ідеї Крістофера Миледандри на те, щоб зробити з картини повноцінну трилогію.

Прем'єра (світ): 28 червня 2017

Творці мультфільму

Поки невідомо, хто буде керувати процесом з режисерського крісла, але ім'я французького майстра анімації П'єра-Луї Коффана вже прозвучало. Нагадаємо глядачеві, що саме він був режисером першої та другої частин франшизи. Крім того, голосом Коффана кажуть полюбилися глядачеві бешкетники-міньйони.

Сценарій до анімаційного фільму довірили Кену Даурио, який вже показав свої можливості при створенні двох попередніх частин цієї веселої історії. В команді з ним буде працювати голлівудський сценарист Сінко Підлогу.

Команду продюсерів очолить автор ідеї Крістофер Миледандри, показав свої навики успішного просування анімаційних фільмів при роботі над «Льодовиковим періодом» і першим і другим «Гидким я». Компанію йому складе Дейв Розенбаум, встиг відчути потенціал героїв франшизи, працюючи над створенням «Поплічників».

Фанатські постери до мультфільму «Гидке я 3»

Актори озвучення

На сьогоднішній день достеменно відомо, що проказницу Агнес знову озвучить юна зірка Елсі Фішер . Для озвучення сестрички допитливою малятка Агнес – хулиганистой і сміливої Едіт, — творці залучили в роботу Дену Гайер . Обидві актриси відмінно знають особливості своїх персонажів, так як встигли стати з ними єдиним цілим за час створення минулих частин картини.

Серед акторів озвучування названий і П'єр Коффан , голосом якого розмовляють Кевін, Боб, Стюарт та інші міньйони.

Поки залишається невідомим, чи будуть задіяні у третьої частини франшизи оскарівський номінант і володар Золотого глобуса Стів Карелл (телесеріал «Офіс», драма «Мисливець на лисиць»), завдяки якому в минулих двох частинах фільму говорив Грю.

Немає жодних відомостей і про озвучуванні Люсі Уайлд – дівчини, яка зуміла остаточно розтопити серце відлюдника-Грю. Нагадаємо глядачеві, що раніше вона говорила з кіноекранів голосом Крістен Уіг , знайомій глядачеві за «дівич-вечора у Вегасі», «Супер Макгруберу» і «Парку культури і відпочинку».

Не менш цікавим для глядачів та персонаж трохи божевільного доктора Нефаріо. Проте поки не ясно, чи буде введений цей герой в нову частину франшизи. Будемо сподіватися, що в разі позитивної відповіді на це питання Нефаріо знову заговорить голосом Расселла Бренду («Втеча з Вегаса», «Рок на століття»).

Колишній злодій Грю і його родина знову опиняться в центрі оповідання

Сюжет картини

На сьогоднішній день творці мультфільму воліють тримати в секреті сюжет третьої частини цієї мультиплікаційної епопеї. Відомо тільки, що в новій частині франшизи розповідь почнеться з моменту щасливого подружнього життя Люсі і Грю, які жили не тужили з трьома прибраними дівчатками: Едіт, Агнес і Марго.

Для веселої сімейки настали спокійні і світлі дні (ну, наскільки може бути спокійною життя з трьома дітьми та безліччю непосидючих забавних міньйонів). Але в один прекрасний день світу знову знадобиться допомога колишнього лиходія Грю Фелониуса Мексона

загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають