• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Баба Яга (мультфільм 2017 року): дада виходу, сюжет, новини

Російські народні казки переживають нову хвилю популярності! Після гучного успіху мультфільмів про богатирів кінематографісти звернули погляд на казкових персонажів слов'янського фольклору. За справу взявся один із найбільш титулованих режисерів російського кінематографа — Федір Бондарчук. Правда, цього разу він виступить в якості продюсера, а не глави знімального процесу. Що ж, на новий мультиплікаційний проект, що розповідає про пригоди Баби Яги, Держфондом кіно виділена значна сума в розмірах 12 мільйонів доларів. Шанувальники російської анімації можуть очікувати, що на екрани кінотеатрів надійде дійсно якісний і видовищний продукт!


Прем'єра: дата не оголошена


Баба Яга (мультфільм 2017 року): дада виходу, сюжет, новини
Офіційний постер мультфільму «Баба Яга»

Творці мультфільму

Зайняти режисерське крісло покликали Святослава Ушакова, якого глядач згадає з «Чарівника Смарагдового міста», «Білку і Стрілку», серіалам «Паровозик Тишка» і «Десять друзів Кролика».
Можна відзначити, що до роботи над мультфільмом залучена досить сильна команда сценаристів, до складу якої увійшли Вадим Свєшніков («Крякнуті канікули», «Снігова королева») і Максим Свєшніков, який написав сценарії до популярних мультфільмів про богатирів Альоші Поповича, Добрині Нікітічу та Іллю Муромця. Склад був посилений іноземним сценаристом Грегорі Пуарье, якого глядач знає за роботами над другою частиною «Короля Лева» і «Скарб нації».
Як вже було сказано, просувати анімаційний фільм «Баба Яга» буде відомий російський актор, режисер і продюсер Федір Бондарчук. Згадувати його спадщина як актора і режисера можна практично нескінченно. А от успіх на продюсерському поприщі можна продемонструвати, згадавши такі проекти, як «Духless», «Залюднений острів» і «ЖАRА». У команді продюсерів також задіяні Дмитро Рудовський («Батальонъ») і Олександр Чистяков («Сава. Серце воїна»).
Музичну тему до «Баби Яги» напише Максим Фадєєв. Глядачеві не потрібно розповідати про це іменитому діяча шоу-бізнесу, який недарма входить до когорти найуспішніших музичних продюсерів і композиторів країни. Серед найгучніших проектів Фадєєва можна назвати співачку Лінду, глюк'ozу, Юлію Савичеву і групи SEREBRO, досягнення яких принесли йому неодноразові нагороди Пісні року, Золотого грамофона і Хіт-ФМ. До речі, Максим тісно знайомий з Чистяковим і Пуарье: саме Фадєєв написав книгу «Сава», прототипом головного героя якої виступив його син. Пуарье адаптував запропонований Максимом сценарій для ринку США, а Чистяков був задіяний у продюсерської команди проекту.Баба Яга (мультфільм 2017 року): дада виходу, сюжет, новини
Продюсуванням проекту зайнявся особисто Федір Бондарчук!

Актори озвучування


На жаль, на сьогоднішній день немає інформації про те, чиїми голосами будуть говорити головні персонажі проекту. Враховуючи бюджет «Баби Яги», цілком можливо, що Федір Бондарчук запропонує попрацювати над озвученням відомим російським акторам.


Сюжет мультфільму


Давним-давно жила на білому світі дівчинка по імені Ядвіга, що володіє здібностями до чаклунства. Проте в її житті сталося щось таке, що змусило маленьку чаклунку знайти усамітнення серед непрохідних мочарів, оселившись в хатинці на курячих ногах. Серце Яги зачерствіло, а здібності були використані для великої кількості недобрих справ.


Баба Яга (мультфільм 2017 року): дада виходу, сюжет, новини


Сюжет мультфільму починається з розповіді про підступи мстивої старої, яка звернула царя і царицю в матрьошок, після чого вкрала найбільшу цінність держави – молодильне яблуко. Однак в житті казкової чаклунки з'являться персонажі, які зможуть достукатися до потаємних куточків її чорної душі, сколихнувши спогади про ті дні, коли вона була ще дівчинкою Ядвігою. Нас чекає історія, що розповідає про захоплюючі пригоди, дружбу і одвічній боротьбі між добром і злом.

загрузка...
Баба Яга (мультфільм 2017 року): дада виходу, сюжет, новини
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають