• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Русалонька (фільм 2017 року): сюжет, актори, фото

Класична казка про нерозділене кохання дочки морського царя Русалочки до прекрасного принца переживе в 2017 році чергове народження! Щоправда, проект виявився досить затяжним: ще з 2014 року працювати над «Русалонькою» почала Софія Коппола, але між кінокомпанією і режисером виникли непримиренні розбіжності. Думки розійшлися по двох ключових питаннях: по-перше, представники «Universal Pictures» наполягали на тому, що фільм повинен зберегти драматичність і похмурість андерсеновської казки, а Коппола вважала, що кінець повинен відповідати більш легкої і життєрадісною диснеївській трактуванні.


Другим спірним моментом стала кандидатура актриси на роль Русалоньки. Подейкують, що Хлою Морец Копполі нав'язали продюсери. Сама ж майстриня кінозйомок не побачила в актрисі потрібного потенціалу. В кінцевому підсумку Коппола покинула проект, а «Universal Pictures» довелося відкласти фільм на полицю. Але не все так погано! Схоже, тепер проект намагаються реанімувати, хоча точних даних про дату релізу поки немає.


Русалонька (фільм 2017 року): сюжет, актори, фото
Хлоя Морец — затверджена виконавиця головної ролі

Знімальна група

Один час вважалося, що на режисерське крісло «Русалочки» претендує Джо Райт. Проте йому так і не запропонували зайняти це місце. Втім, нічого дивного — після провального світового прокату «Подорожі в Нетландію» Райту, швидше за все, доведеться довго реабілітуватися, щоб знову стати бажаним режисером у проектах з серйозним бюджетом. Деякий час ходили чутки про те, що право знімати «Русалоньку» варто віддати Тіму Бертону. Але в результаті було вирішено запросити на місце режисера не дуже відому Ребекку Томас («Вже не діти»).
У команді сценаристів головне місце зайняв оскарівський номінант Річард Кертіс, який погодився переписати сценарій відповідно до вимог кіностудії. Глядач згадає цього майстра за роботами над «Щоденник Бріджит Джонс», «Нотинг Хілл», «Бойфрендом з майбутнього», «Реальною любов'ю», а також по фільму «Чотири весілля і одні похорони». Звичайно, серед авторів сценарію вказано і Ганс Крістіан Андерсен, опублікував пронизливу історію про Русалоньку в далекому 1837 році.
Продюсерську команду складуть Тім Беван і Ерік Феллнер, які вже встигли спрацюватися в таких проектах, як «А в душі я танцюю», «Гордість і упередження», «Тюдори» і «Справжня любов». Ще одним членом команди продюсерів стала Ліза Чейсин («Спокута», «Всесвіт Стівена Хокінга»).Акторський склад


На жаль, творці фільму ще не визначилися з претендентами на роль Принца, Чаклунки і Морського царя. Однак роль Русалоньки після тривалих дискусій все-таки відійшла Хлое Морец. Складно сказати, чи зможе молода актриса втілити драматичну і жертовну Русалочку в андерсеновском прочитанні. Поки що глядач пам'ятає її за ролями в «500 днями літа», «Відчайдушних домогосподарках», «Брудні мокрі гроші» і фільму «Пипець».


Русалонька (фільм 2017 року): сюжет, актори, фото
Фанатський постер з Хлоєю Морец в образі Русалочки

Сюжет фільму


Сюжет цієї казки відомий нам з раннього дитинства. Глибоко-глибоко в океанських водах весело і безтурботно жила дочка морського царя, маленька Русалочка. Одного разу, незважаючи на суворі заборони батька і сестер, вона піднялася на поверхню морських хвиль, щоб поглянути на верхній світ. Сталося так, що Русалочка закохалася в прекрасного принца, якого врятувала від неминучої загибелі в морській безодні. Заради цієї любові хоробра Русалонька без сумнівів і вагань йде на найвідчайдушніші вчинки і немислимі жертви

загрузка...
Русалонька (фільм 2017 року): сюжет, актори, фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають