• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Обитель зла 6 (2017): дата виходу фільму, актори, сюжет, фото

«Обитель Зла» все ще залишається найбільш прибутковою франшизою за мотивами відеогри: загальні збори за результатами п'яти фільмів складають близько 900 мільйонів доларів! Шоста частина, позначена як «Обитель Зла: Остання глава», повинна стати фінальною крапкою в цій історії — і, очевидно, дозволить сумі зборів перевалити за мільярд. Спочатку Пол Андерсон збирався знімати п'ятий і шостий фільми паралельно. Можливо, це було б кращим виходом, ніж вийшло в результаті – з-за вагітності виконавиці головної ролі зйомки відклались на кілька місяців, і реліз, кілька разів менявший дати і призначений в підсумку на осінь 2016 року, знову відклалося.


Прем'єра (світ): 27 січень 2017


Повертаючись до витоків


В основу серії «Обитель Зла» лягла однойменна лінійка комп'ютерних ігор в жанрі survival horror від японської компанії Capcom. Головну роль у першому фільмі виконала блискуча Мілла Йовович – незважаючи на те, що її персонаж не мав ігрового прототипу, Еліс придбала широку популярність і стала знаковою персонажем для серії. У всіх наступних частинах Еліс також була головним протагоністом. Крім Міли, у фільмах засвітилися багато інші не такі яскраві, але незмінно хороші актори.


Обитель зла 6 (2017): дата виходу фільму, актори, сюжет, фото
«Обитель Зла» стала найприбутковішою кіно-серією за мотивами відеоігор

У їх числі — Одед Фер (Карлос Олівейра), Іен Глен (Сем Айзекс), Сієнна Гиллори (Джилл Валентайн), Мішель Родрігез (Рейн Окампо), Лі Бінбін (Ада Вонг) та інші. Сюжет серії розгортається навколо корпорації Амбрелла, в надрах якої був створений вірус, який оживляє мертвих і вийшов з-під контролю. По ходу історії зараза, спочатку зародилася в підземному місті-лабораторії, поширюється по планеті.


Захоплюючи великі простори, вірус призводить практично до повного вимирання людства. Еліс, що веде боротьбу з Амбреллой, знаходить і втрачає в цій війні союзників, розвиває надлюдські здібності, дані їй вірусом, а на момент фіналу п'ятої частини зустрічається з головою Амбрелла — Альбертом Вескером, який втратив владу над своїм дітищем і став мимовільним союзником головної героїні.


Історія екранізацій


Права на екранізацію компанія Constantin Film придбала ще в 1997 році, і зняти перший фільм запропонували батькові жанру зомбі-муві — Джорджа Ромеро. Він навіть встиг написати сценарій, близький до першоджерела, але в підсумку проект виявився призупинено, а Ромеро вибув з роботи над фільмом. У підсумку тільки через кілька років проект підхопив Пол Андерсон, який повністю переписав сценарій, залишивши в ньому лише сюжетну канву, і визначив на головну роль свою майбутню дружину — Міллу Йовович.


Обитель зла 6 (2017): дата виходу фільму, актори, сюжет, фото
Міла Йовович стала однією з найяскравіших зірок жанру зомбі-муві

У 2002 році перший фільм франшизи вийшов на великі екрани, заробивши негативні відгуки шанувальників оригінальних ігор, але відмінні касові збори завдяки всім іншим глядачам. Це поклало початок серії. Після виходу першої частини Пол Андерсон поступився режисерське крісло на два фільми – Олександру Уитту і Расселу Малкехі відповідно, — але незмінно продовжував контролювати процес і брати в ньому.


Зокрема, Андерсон брав участь у створенні сценарію і залишався незмінним продюсером кожної картини. До роботи режисера він повернувся в четвертому фільмі. Остання стрічка вийшла на великі екрани 14 вересня 2012 року. На нинішній момент анонсована шоста частина, яка оголошена як остання – втім, це ми вже чули після третьої, так і коментар в твіттері Мілли Йовович про «The Final Chapter part 2» насторожує.


Знімальна група


Пол Андерсон обіцяв продовжити перервані зйомки відразу після закінчення роботи над кінофільмом «Помпеї» – в серпні 2015 року. Бюджет становить 90000000 доларів. Художником-постановником став Едвард Томас, а продюсуванням проекту, крім Пола Андерсона, зайняті Джеремі Болт і Роберт Кульцер. На думку Андерсона, франшиза досягла свого піку, і в цій частині повинна настати кульмінація. Також Пол замислювався про перезапуск франшизи, але поки це лише роздуми.


Обитель зла 6 (2017): дата виходу фільму, актори, сюжет, фото
Фан-постери до фільму «Обитель Зла: Остання глава»

Головну роль у кінострічці відіграє Мілла Йовович – вона втілює бойову і прекрасну Еліс, що протистоїть натовпу монстрів. Компанію їй складуть Вентворт Міллер і Елі Лартер , які виконують ролі Кріса і Клер Рэдфилдов. Також, ймовірно, в історії знову з'явиться дівчина-спецназівець Рейн у виконанні Мішель Родрігез .


А ось про наявність у сюжеті Джилл Валентайн (Сієнна Гиллори) Мілла Йовович відповіла в твіттері: її в шостому фільмі не буде. Очікується поява і інших яскравих персонажів, відомих за попереднім частинам, зокрема, фінал п'ятої частини однозначно натякав на те, що в сюжеті будуть задіяні прекрасна шпигунка Ада Вонг у виконанні китайської актриси Лі Бінбін , а також Альберт Вескер, зіграний раніше Шоном Робертсом .


Сюжет фільму


Кінець п'ятого фільму залишив Еліс та її людей напередодні останньої битви. Попереду – бій з Червоною королевою, штучним інтелектом, з яким ми познайомилися ще в першій частині. Мета Королеви – знищити нечисленні залишки врятованого людства. Крім того, Нашим героям належить врятувати захоплених соратників: брата і сестру Рэдфилд.


Обитель зла 6 (2017): дата виходу фільму, актори, сюжет, фото
У шостому фільмі Еліс належить остання сутичка з Червоною королевою

Загін Еліс вже мало схожий на людей: тепер до нього входить колишній голова Амбрелла, особисто перетворив себе в чудовисько, та й сама Еліс вже давно далека від людини в звичному сенсі цього слова. Дія фільму повернеться в те місце, звідки все почалося: в особняк Спенсера, коридор якого веде в підземний Вулик, місце створення Т-вірусу.

загрузка...
Обитель зла 6 (2017): дата виходу фільму, актори, сюжет, фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають