• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Тихоокеанський рубіж 2 (фільм 2017 року): дата виходу, актори, фото, сюжет

«Тихоокеанський Рубіж 2» ось вже пару років то перебуває в комі, то ненадовго приходить в себе. Можливо, через те, що останні роки дель Торо активно займався іншими проектами – екранізацією власного твору (фантастичним серіалом «Штам»), і красивим реверансом у бік готичного романа — кінофільмом «Багряний пік». А може, у затримці варто звинувачувати розбіжності між студіями і касові збори першого фільму, які не виправдали надій керівництва. Але, здається, останнім часом образи майбутнього сиквела стали набувати форму. Давайте подивимося, чого нам варто чекати!


Прем'єра (світ): 4 серпня 2017


Історія проекту


Перша частина Тихоокеанського Кордону» зібрала в прокаті 411 млн. доларів, більша частина з яких припала на Китай, і отримала зелене світло на продовження, яке, як розраховували продюсери, повинно було перевершити першу частину. У 2014-му році Гільєрмо дель Торо зайнявся сценарієм другої частини, яку обіцяв зробити «абсолютно неймовірним поданням» з використанням свіжих ідей, далеких від першого фільму.


Тихоокеанський рубіж 2 (фільм 2017 року): дата виходу, актори, фото, сюжет
Постер фільму «Тихоокеанський Рубіж: Мальстрем»

В роботі також взяв участь Зак Пенн, раніше брав участь у створенні сценаріїв для фільмів «Месники» і «Люди Ікс: Остання битва». Всі вцілілі в першій частині персонажі повинні були фігурувати в другому фільмі, а одним з головних антагоністів міг стати зіграний раніше Чарлі Дэем вчений Ньютон Гейзлер. Також було обіцяно злиття Кайдзю з Єгерем.


Сюжет


Події другого «Кордону» повинні були відбуватися через кілька років після нападу Кайдзю («дивних створінь», чудовиськ з іншого світу), коли світ встиг оговтатися від руйнувань і створити нове, більш ефективне зброю. У той же час студією Legendary Pictures було дано добро на створення додаткових матеріалів – анімаційного серіалу за мотивами фільму і графічної новели, в якій повинна була бути розказана передісторія.


Тихоокеанський рубіж 2 (фільм 2017 року): дата виходу, актори, фото, сюжет
Можливо, в сіквелі глядачам буде представлений гібрид Єгеря і Кайдзю

Численні інтерв'ю відчиняли і деякі особливості сюжету: зокрема, дель Торо обіцяв більше розкрити Кайдзю, хоча і сказав, що їх світ подивитися поки ми не зможемо. Все йшло настільки вдало, що Гільєрмо дель Торо навіть оголосив дату прем'єри другого «Тихоокеанського Кордону»: 7 квітня 2017 року.


Труднощі і перспективи


На жаль, вже у 2015-му почалися перестановки. Universal Pictures добряче перетасували графіки виходу своїх кінофільмів, зсунувши в часі багато проекти: екранізація мегапопулярної серії ігор Warcraft перемістилася з березня 2016-го на червень, ремейк «Мумії» зовсім пересунулася на наступний рік, а «Тихоокеанський Рубіж 2» виявився переставлений на серпень 2017 року. Тоді ж картині було присвоєно робоча назва, Maelstrom (Мальстрем – система вирів біля узбережжя Норвегії, неодноразово згадана в класиці як найнебезпечніше місце для мореплавства).


Тихоокеанський рубіж 2 (фільм 2017 року): дата виходу, актори, фото, сюжет
Гільєрмо дель Торо на знімальному майданчику «Тихоокеанського Кордону»

Зйомки були призначені на листопад 2015 року. Інформація, втім, була не підтверджена, так що фанати поставилися до неї не дуже довірливо – і не дарма. Вже в кінці 2015 року Universal Pictures скасували анонсовану раніше прем'єру другого «Тихоокеанського Кордону», замінивши її в сітці прем'єр третьої частини комедії «Ідеальний голос». Але і це був не кінець!


За твердженням Юніверсал, вони не втрачають надії на те, що другий «Рубіж» вийде — просто тепер у знімальної групи буде більше часу, щоб зробити фільм краще. На жаль, це зробило майбутнє картини вкрай невиразними. Як кажуть, проблема в розбіжностях між Universal Pictures і Legendary Pictures – що було вже не першим подібним випадком: неможливість прийти до згоди з приводу стратегії розвитку спільних фільмів вже приводили до того, що Юніверсал відмовлялися від проекту.


Другого фільму — бути!


На початку нинішнього року Legendary Pictures остаточно залишили ідею про продовження «Тихоокеанського Кордону». Можливо, це пов'язано з тим, що компанія не бачила перспектив розвитку франшизи, хоча більш імовірно, що проблема в її власному банкрутство. Тим не менш, недавні новини порадували зажурився було шанувальників: наприкінці лютого нинішнього року було оголошено, що сиквел не збираються зраджувати забуттю.


Тихоокеанський рубіж 2 (фільм 2017 року): дата виходу, актори, фото, сюжет
Мабуть, саме близькість до жанру хутра зробила «Тихоокеанський Рубіж» настільки популярним у Китаї

За це можна сказати спасибі китайської Dalian Wanda Group, яка поглинула Legendary Pictures: в Китаї-то «Рубіж» був зустрінутий відмінно. Однак продовження буде вже без Гільєрмо дель Торо: його відсторонили від проекту. Новим постановником заявлений Стівен ДеНайт, автор серіалів «Шибайголова» і «Спартак». Для нього це буде першою спробою створення повнометражки.


Також заявлений новий сценарист кінострічки, Джон Спэйтс, так що, ймовірно, напрацювання Гільєрмо дель Торо тепер не будуть використані, і сюжет майбутнього сиквела для нас все ще залишається повною загадкою. На рахунку у Спэйтса – сценарій «Прометея», а також прийдешніх перезапусків «Ван Хелсинга» і «Мумії», і очікуваної багатьма екранізації «Доктора Стрендж».

загрузка...
Тихоокеанський рубіж 2 (фільм 2017 року): дата виходу, актори, фото, сюжет
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають