• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Watch Dogs 22017 - дата виходу, огляд, скріншоти і відео

Шанувальники комп'ютерних ігор завжди прагнуть випробувати щось новеньке, невгамовна і зачаровує. У будь-якій грі людина перетворюється на діючого героя, переживає разом з ним злети і падіння, загалом, живе віртуальним життям.
Однією з таких дивовижних реалістичних новинок у світі комп'ютерних ігор стала Watch Dogs, реліз якої відбувся в 2014 році. І ось вже готується новий етап — гра Watch Dogs 22017 року зможе порадувати своїх фанатів ще однією захоплюючою історією.

Історія створення


Про початок робіт над другою частиною гри Watch Dogs фахівці компанії-розробника Ubisoft повідомили ще в 2014 році. Їх глава Ів Гіймо всіляко натякав, що творці всерйоз замислюються над тим, щоб придумати логічне продовження. Можна припустити, що ця думка спіткала програмістів після успішного дебюту першої частини.
У доповіді розробника Жюльєна Ріссе вже тоді були опубліковані деякі згадки про гру. До того ж, директор проекту поділився з журналістами своїми міркуваннями щодо того, що наступна частина буде значно крутіше і цікавіше, ніж її попередниця. Для цього лише необхідно виправити деякі дрібні нестиковки і шорсткості.

Дата виходу


Офіційна дата виходу гри в світ ще не анонсована, але дизайнери запевняють, що постараються порадувати геймерів вже до 31 березня 2017 року. Такі терміни обіцяє дотримати французька компанія-інвестор.
До речі, на цей же фінансовий період запланували прем'єри не менш популярних ігор: South Park: The Fractured but Whole, For Honor, Tom clancy's Ghost Recon: WildLands. Також розробники організації мають намір випустити унікально новий проект з ухилом на «серйозні цифрові сервіси».

Watch Dogs 2 буде краще оригіналу


Watch Dogs 22017 - дата виходу, огляд, скріншоти і відео

Любителі комп'ютерних ігор в оригінальній версії Watch Dogs помітили безліч помилок і неточностей. Саме тому розробники вирішили докласти максимум зусиль, щоб не повторювати своїх помилок у другій частині. Вже зараз компанія Ubisoft шукає радикальні шляхи щоб поліпшити анонсований сіквел.
Як заявив Лайнел Райнауд, віце-президент з креативного розвитку Ubisoft, їх дітище порівнянно з Assassin's Creed. Під час створення цих ігор, комп'ютерники стикалися з різними проблемами, але через час вони «набили руку» і франшиза продовжує користуватися популярністю донині. Лайнел заявив, що шанувальники віртуальної реальності здивуються, наскільки добре попрацювала його команда, адже гра вразить своєю масштабністю, реалістичністю і меншою скриптованностью.

Система профілів віртуальних людей буде покращено


Watch Dogs 22017 - дата виходу, огляд, скріншоти і відео


Варто відзначити, що сама система профілізації звичайних NPC залишиться, її лише кілька підкоригують і поліпшать.
Для тих геймерів, хто грав в Watch Dogs раніше відомо, що Профайлер дозволяє побачити особисте життя NPC. Цей сервіс досить-таки кумедний, адже дозволяє зрозуміти, кого краще «застосувати» для покарання. На жаль, ця схема часто повторювалася, і багато гравців були незадоволені цією, не до кінця опрацьованою, опцією.
Як заявив Джонатан Морін (креативний директор) друга частина буде включати нову досконалу систему профайлера, що дозволить олюднити багатьох віртуальних героїв.

Про гру


Судити про те, що буде закладено в основу сюжету сиквела, ще рано, але можна припустити, що історія продовжиться. Бути може, гравці знову отримають можливість майстерно зламувати різні електронні пристрої, щоб вивудити з них необхідну інформацію і контролювати її.
Watch Dogs 22017 - дата виходу, огляд, скріншоти і відео

Watch Dogs — це гра з вигаданої реальністю, доповнена елементами «відкритого світу», і виконана в жанрі екшн. Головний протагоніст Ейден Пірс може майстерно зламувати чужі комп'ютери і сервери. Він намагається знайти людей, які колись знищили все, що було йому так дорого. Дія в грі розгортається у віртуальному Чикаго. Пірс зламує систему, що управляє містом. Тепер він у будь-який момент може знеструмити вулиці і квартали, змінювати сигнали світлофорів і отримувати доступ до всіх засекречених файлів.
Планується, що гра Watch Dogs 2 буде підтримуватися такими популярними консолями Xbox One, PS4 PS3 Xbox 360 а також персональними комп'ютерами.

Скріншоти Watch Dogs
Watch Dogs 22017 - дата виходу, огляд, скріншоти і відео

Watch Dogs 22017 - дата виходу, огляд, скріншоти і відео

Watch Dogs 22017 - дата виходу, огляд, скріншоти і відео

Watch Dogs 22017 - дата виходу, огляд, скріншоти і відео

Відео


загрузка...
Watch Dogs 22017 - дата виходу, огляд, скріншоти і відео
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають