• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Tesla Model 3 яка вийде в 2017 році, стане електрокаром нового покоління

Компанія «Tesla» анонсувала випуск нової моделі електрокара, яка отримала назву «Model 3» . Новинка від американських розробників буде представлено на женевському автосалоні в 2017 році. Представники фірми повідомили, що новий електромобіль буде орієнтований на ринок країн європейського регіону. Також вони сповістили своїх шанувальників авто, що «Model 3» стане доступнішим — новий електрокар буде по кишені більшому числу покупців. Вартість нової моделі складе близько $35000!


Технічні характеристики «Model 3»


Тесла 2017 модельного року буде оснащена оновленим електроагрегатом та інноваційними акумуляторними батареями – це дасть можливість збільшити запас руху, скинути вагу і помітно здешевити виробництво авто. Згідно з попередніми даними, автомобіль зможе проїхати без підзарядки близько 320 кілометрів!


Tesla Model 3 яка вийде в 2017 році, стане електрокаром нового покоління
Новинка буде доступніше і більш технологічні своєї попередниці

Розробники обіцяють, що набрати швидкість до 100 км/год новий електрокар зможе приблизно за чотири секунди. Судячи за цими даними, двигун «Model 3» буде менш продуктивний, ніж у Моделі S. Нагадаємо, що у разі застосування спецрежиму «Ludicrous» S-ка набирає сотню всього за три секунди.


Представники компанії-розробника обіцяють, що новий кар буде менше важити, а його аеродинамічні характеристики помітно посиляться. Фахівці автомобільної галузі з нетерпінням чекають тест-драйву, але не обійшлося і без сумнівів — адже в Моделі S аеродинаміка вже наближена до ідеальної. Серійне виробництво «Model 3» буде запущено на потужностях підприємства «Тесла Гигафэктори», розташованого в штаті Невада.

загрузка...
Tesla Model 3 яка вийде в 2017 році, стане електрокаром нового покоління
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають