• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Дэдпул 2 (фільм 2017 року): дата виходу, актори, фото

Фільм про божевільному найманця у світі подолав багато перешкод на своєму шляху до глядача, але воно того варте. Всупереч прогнозам і побоюванням, спробам студійних босів втиснути фільм у рамках рейтингу «для молодшого шкільного віку», заборони на показ картини в Китаї і думку тих, хто не схвалював виконавця головної ролі, касові збори «Дэдпула» перевершили вкладений у нього бюджет в одинадцять з гаком разів. Тим самим відкривши широку дорогу сиквелу і нарешті подарувавши світові божевільний, жорстокий і багатий чорним гумором екшн про супергероя. Хоча стривайте-но, він не вважає себе героєм.


Тепер у Райана Рейнольдса буде ще як мінімум один шанс втиснутися в червоно-чорний костюм Дэдпула (влізати в який, за його власним визнанням, справа нелегка), ну а далі – все залежить від того, чи зможе знімальна група повторити шалений успіх першої частини і зробити ще більш другу неадекватною, яскравою і захоплюючою. В очікуванні другого фільму давайте зберемо воєдино все те, що вже відомо про прийдешньому сіквелі.


Дэдпул 2 (фільм 2017 року): дата виходу, актори, фото
«Дэдпул 2» вже зайняв місце в графіку 20th Century Fox

Трохи про фільм


Початок історії було покладено ще в 2009 році, і, як водиться, невдало. У цьому році на екрани вийшла кінострічка «Люди-Ікс. Початок: Росомаха», де в кадрі вперше з'явився Дэдпул – вірніше, тоді ще просто Уейд Вілсон, не в міру балакучий хлопець з парою гострих катан за спиною, зіграний – ким би ви думали – Райаном Рейнольдсом. Але якщо на початку Дэдпул виглядав гідно, то до фіналу фільму сценаристи неабияк знівечили (як фігурально, так і буквально) образ героя, сильно віддаливши його від канонічного.


Завдяки цьому ідеї зняти фільм про балакучого найманця фанати поставилися з підозрою, але спалахнувшого ідеєю Рейнольдса було не зупинити. Активно включившись у роботу над стрічкою, Райан завзято відстоював саме канонічний образ, і тільки за те йому можна сказати велике спасибі – він воював за Дэдпула з його своєрідним гумором, лайкою, вульгарністю, божевіллям, дивною добротою і своєрідною мораллю, завдяки яким Дэдпула люблять фанати в усьому світі, і які ми все-таки змогли побачити на екрані.


Дэдпул 2 (фільм 2017 року): дата виходу, актори, фото
Успіх «Дэдпула» був забезпечений неординарністю героя, приголомшливою самовіддачею Райана Рейнольдса і грамотної промо-кампанією

Треба сказати, що Рейнольдс разюче багато років був з цією стрічкою — навіть в самі темні часи, коли здавалося, що з цієї витівки нічого не вийде. Багато в чому саме він є людиною, який подарував нам цей фільм. Не кажучи вже про те, що він заодно став продюсером картини. Також активно повоювали і шанувальники, але вже за те, щоб домогтися для фільму рейтингу R – екранізації коміксів рідко можуть похвалитися позначкою «для дорослої аудиторії», яка сильно знижує кількість потенційних глядачів.


У якийсь момент було оголошено, що фільм отримає рейтинг PG-13 тобто «для дітей до 13-ти років у супроводі дорослих», що виглядало для фанатів просто жахливо — враховуючи багатий на кров, лайка і насильство першоджерело. На щастя, зацікавленість публіки «Дэдпуле без цензури» врятувала нас від цієї страшної долі: без всього, що дозволив сценаристам високий віковий ценз, фільм втратив би неабияку частку своєї чарівності. Отже, перша частина була відбита у багаторічній боротьбі; але за другу, спасибі добрим касовими зборами, так відчайдушно битися вже не доведеться.


Новий персонаж


Зазвичай кадри після титрів натякають на другу частину більш завуальовано. Але перед нами «Дэдпул», і цим все сказано (до того ж, враховуючи скромний бюджет фільму, епізод після титрів цілком міг зніматися в чиїйсь квартирі). Одягнений в домашній халат Дэдпул нагадав глядачам про те, що не можна смітити в залі, і прямим текстом повідомив нам про сіквелі, пообіцявши поява ще одного колоритного супергероя – мутанта на прізвисько Кейбл.


Дэдпул 2 (фільм 2017 року): дата виходу, актори, фото
FOX робить ставку на один із найвідоміших супергеройське дуетів

Фанатів коміксів це ім'я добре знайоме, а от іншим тут потрібні невеликі пояснення. Кейбл, він же Натан Чарльз Крістофер Саммерс – мандрівник у часі і син відомого по іншим фільмам персонажа на прізвисько Циклоп. Від батька він перейняв небагато, зате чимало взяв від матері — дівчата-клону Джин Грей на ім'я Мадлен Пріор.


Як водиться в Марвел Комікс, історія його походження вельми складна і заплутана, але цікавіше те, що Кейбл є одним з найсильніших у світі телепатов, носієм техноорганической мутації і кращим (а також єдиним) іншому і напарником Уейда Вілсона. Кейбл і Дэдпул довгий час вели загальну серію коміксів і подорожували разом, а після закінчення лінійки напарникам знову роздали особисті серії.


Дэдпул 2 (фільм 2017 року): дата виходу, актори, фото
Натан Саммерс і Уейд Вілсон — вони ж Кейбл і Дэдпул

За час, проведений разом, Кейбл і Дэдпул встигли не раз врятувати світ (нерідко – від наслідків своїх дій), в деякому роді «поріднитися» (в результаті пригоди одного з телепортацією вони обзавелися перемешавшимся ДНК) і стати одним з легендарнейших дуетів серед комікс-персонажів. Таким чином поява на екрані Натана Саммерса для сиквела – досить очевидний і зрозумілий хід.


Сценаристи, якими залишаються Підлогу Верник і Ретт Різ, вже підтвердили, що Кейбл дійсно стане учасником подій другого «Дэдпула». Про те, хто зіграє цю роль, Дэдпул з екрану розповів вкрай розмито, легковажно повідомивши, що, може, Дольф Лундгрен, може, Мел Гібсон, а може, Кіра Найтлі — «вона дівчина різнобічна».


Дэдпул 2 (фільм 2017 року): дата виходу, актори, фото
Стівен Ленг — найбільш ймовірний претендент на роль Кейбла

На ділі ж у даний момент говорять про актора Стівена Лэнге – його багато хто може згадати ролі полковника у кінострічці «Аватар» . Деякі вважають, що для цієї ролі він застарий, але знімальна група вже підтвердила всім свою затяту зацікавленість у тому, щоб зробити «Дэдпула» дійсно яскравою картиною, так що, ймовірно, вони знають, що роблять. До речі, режисером фільму також залишається Тім Міллер.


Акторський склад


У плані виконавця головної ролі, само собою, все залишається незмінним – Райан Рейнольдс занадто довго мріяв про цю картину і дуже багато в неї вклав, щоб відмовитися. Тим більше що вона выправила його фільмографію, неабияк постраждала в інших кинокомиксах – роль Зеленого Ліхтаря, над якою посміялися у фільмі (« Тільки не робіть мій костюм зеленим. Або анімованим! »), ледь не поховала Райана як актора.


Щодо інших імен, які будуть задіяні у фільмі, поки інформації немає. Швидше за все, ми знову зможемо побачити у другій частині красуню Морену Баккарін, яка зіграла роль коханої Дэдпула, Ванесси, і Ти Джей Міллера, який втілив його друга по кличці Візел. А ось з не менш прекрасними Едом Скрейном (Аякс) і Джиною Карано (Ангельська Пил), що зображали антагоністів, ми, ймовірно, попрощаємося.


Дэдпул 2 (фільм 2017 року): дата виходу, актори, фото
Акторський каст «Дэдпула» на Комік-Коне 2015 року

Бюджет картини залишиться все таким же незначним, як і раніше – про це сценаристи повідомили у своєму інтерв'ю. Незважаючи на гучний успіх картини в прокаті, знімальна група має намір вкласти в сіквел не більше 70 млн. доларів, помітивши, що багатомільйонні бюджети мають на увазі масштабні інопланетні вторгнення і переміщення героя на іншу планету, а вони б воліли залишити Дэдпула на Землі і з земними проблемами.


Можливо, з часом Дэдпул зможе зустрітися нарешті повноцінно з Людьми-Ікс, але поки що цьому заважає несовпадающая хронологія фільмів. Не кажучи вже про те, що узгодити поява в кінофільмі, наприклад, Професора, стане на порядок складніше, ніж менш відомого і надокучили Колоса, або нікому невідомої Надзвуковий Боєголовки.


Дэдпул 2 (фільм 2017 року): дата виходу, актори, фото
Ймовірно, що відбувся акторський дует Райана Рейнольдса і Морена Баккарін не розпадеться і в «Дэдпуле 2»

Ще один цікавий слух, встиг просочитися в мережу, повідав про можливу пансексуальности персонажа. Сам Рейнольдс не проти цієї ідеї, так і перший фільм вже потішив жартами про бюджет, зароблений через ліжко Росомахи. Так чому б ні Слух підтвердив один з продюсерів картини, Саймон Кінберг. Але, швидше за все, справа обмежиться великою кількістю жартів на гей-тематику – благо, на тему відносин Дэдпула з Кейблом вже встигли багато чого нашутить сценаристи коміксів і відеоігор.


Плани на майбутнє


Сіквелом «Дэдпула» студія 20th Century Fox займе місце продовження «Фантастичної Четвірки», з гучним тріском провалилася в прокаті. Так як друга частина «Четвірки» була призначена на липень 2017 року, імовірно, саме в цей період варто очікувати виходу другої частини «Дэдпула» – а значить, зйомки повинні розпочатися не пізніше червня поточного року, всього через чотири місяці після виходу першої частини. Але, зрозуміло, поки що точних дат ніхто не називає.

загрузка...
Дэдпул 2 (фільм 2017 року): дата виходу, актори, фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають