• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Електромобіль Nissan Leaf 2017 модельного року: фото, ціна, технічні характеристики

2017 рік обіцяє стати багатим на автомобільні новинки, і компанія Nissan вносить у це свій посильний внесок. На перший квартал анонсовано старт продажів нового покоління найпопулярнішого в світі електромобіля! Nissan Leaf, представлений в рамках 44-го Токійського автосалону — автомобіль майбутнього, що не забруднює атмосферу шкідливими вихлопами, результат більш ніж десятирічних праць фахівців компанії. Нова розробка Ніссан Моторс заявлена як зручний хетчбек для міських умов.


Електромобіль Nissan Leaf 2017 модельного року: фото, ціна, технічні характеристики
Дебют оновленої моделі Nissan Leaf в Токіо

Передбачається, що електромобіль буде випускатися відразу в декількох модифікаціях — наприклад, підвищеної прохідності. Перший Nissan Leaf був, за словами головного дизайнера компанії, дуже схожим на електромобіль. З цим складно не погодитися — досить глянути на фото старого авто. Нове покоління відходить від цього вигляду все далі — творці намагаються зробити Nissan Leaf 2017 максимально схожим з традиційними бензиновими автомобілями.


Екстер'єр Nissan Leaf


Швидше за все, нова модель отримає V-подібним дизайном передньої частини і «плаваючою» дахом з замаскованими задніми стійками. Ясна річ, решітка радіатора у неї відсутня. Можливо, частково за основу буде взято концепт Nissan Sway, який був представлений публіці на Женевському автомобільному шоу в 2015 році. Дизайн, швидше за все, буде мати меншу кількість вигинів, ставши більш хижим і незграбним.


Електромобіль Nissan Leaf 2017 модельного року: фото, ціна, технічні характеристики
Концептуальний дизайн Ніссан Ліф після рестайлінгу

Перша ж модель Nissan Leaf зарекомендувала себе, як ідеальне поєднання доступної ціни і високотехнологічних розробок. Хочеться вірити, що Ніссан 2017 модельного року не упустить високо поставлену планку якості. Головною проблемою першого випуску була маленька ємність батарей, що не дозволяє довго використовувати автомобіль без перезарядки, і саме на вирішення цієї проблеми були кинуті всі сили при розробці нової версії.


Технічні характеристики


Якщо перше покоління могло пройти на одному заряді від 121 до 228 км, то в разі нового Ніссан Ліф 2017 говорять про запас ходу в 320 км. В деяких джерелах зустрічаються згадки і про чотири сотні — з моменту випуску першої моделі технології встигли просунутися далеко вперед! З великою ймовірністю покупці зможуть вибирати автомобіль з батарей різної місткості і різним запасом ходу — це нововведення, перенятое у Тесла Моторс, дозволить заощадити тим, кому не потрібно багато їздити.


Електромобіль Nissan Leaf 2017 модельного року: фото, ціна, технічні характеристики
За рахунок зменшення електродвигуна конструктори розширили салон

Новий електродвигун у Nissan Leaf буде серйозно вдосконалено: він втратить близько 15% ваги і більше третини розміру, який він займає в автомобілі. Крім того, модернізація позитивно позначилася і на процесі виробництва, і навіть на утилізації движка. Акумулятори будуть використовуватися в новій, полегшеної версії з підвищеною енергетичною щільністю, що дозволить автомобілю скинути близько 80 кг.


Новий Ніссан надасть водієві можливість вибору підходящого дня нього режиму водіння — наприклад, більш економічного, який продовжує термін роботи батареї. Процес зарядки буде доопрацьовано — система швидкої перезарядки дозволяє зарядити акумулятор за півгодини на 80 відсотків. Також новий електромобіль буде оснащений системою автономного управління.


Електромобіль Nissan Leaf 2017 модельного року: фото, ціна, технічні характеристики
Максимальний пробіг Nissan Leaf на одному заряді складе більше 320 км!

Багато свої напрацювання оновлений Nissan Leaf буде ділити з електрокаром Infiniti LE — ще одного амбітного розробкою Ніссан Моторс, люксовим седаном з бездротовою зарядкою. Цей автомобіль, швидше за все, отримає з Nissan Leaf одні і ті ж батареї. На жаль, Інфініті буде мати більший запас ходу: просто тому, що в ній більше місця для розміщення акумуляторів.


Вартість Ніссан Ліф


Ціна нового електрокара від Nissan на даний момент ніде не фігурує. На зарубіжних порталах зустрічається цифра 37500 доларів, але офіційно ціна новинки виробником ще не озвучена. Хочеться вірити в те, що ця версія дійсно врахує всі недоліки попередньої моделі і стане саме тим, чим позиціонує свою розробку Nissan – ідеальним електромобілем майбутнього.

загрузка...
Електромобіль Nissan Leaf 2017 модельного року: фото, ціна, технічні характеристики
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають