• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Безпілотні дрони Google з 2017 року стануть працювати кур'єрами

Безпілотники або, як їх ще називають, дрони, є однією з найбільш перспективних сучасних технологій. Лідером в їх розробці є всесвітньо відома компанія Google, яка протягом кількох останніх років активно займається створенням нових і все більш досконалих дронов.
В основному, безпілотники використовуються у військових цілях, а менш складні моделі є їх дорогими іграшками для любителів технологічних новинок. Однак Google збирається змінити ставлення світу до даних літальним апаратам, давши можливість застосовувати їх у комерційних цілях.
Так, планується, що безпілотники Google з 2017 року будуть працювати кур'єрами , доставляючи вантажі клієнтам компанії.

Безпілотники – доставка майбутнього


Над створенням безпілотних літальних апаратів (БПЛА) для доставки Google працює з 2011 року. Даний проект отримав назву Project Wing і досить довгий час зберігався в таємниці. Дрон Google має аеродинамічну схему типу «літаюче крило», і завдяки своїй компоновці може міняти положення в повітрі з горизонтального у вертикальне і навпаки. Таким чином, безпілотник може здійснювати вертикальний зліт і посадку, а також літати в горизонтальному положенні так само, як літак.
Безпілотні дрони Google з 2017 року стануть працювати кур'єрами
БПЛА може доставляти невеликі вантажі, поки що лише до 15 кг, однак з удосконаленням конструкції дрона буде збільшуватися і його вантажопідйомність. Посилка для транспортування поміщається в спеціальний пластиковий контейнер, закріплений до волосіні, яка в свою чергу фіксується до лебідці, що здійснює підйом і спуск вантажу.
Сам контейнер обладнаний датчиками і спеціальним пристроєм, завдяки яким він розкривається при зіткненні з землею і звільняє вантаж. Конструктори також передбачили, що волосінь може випадково заплутатися в гілках дерев, і встановили біля лебідки лезо з електричним приводом, яке при необхідності обріже волосінь.
Перші випробування БПЛА в справі проводилися в 2014 році в Австралії, оскільки в США закон забороняє використання дронів в комерційних цілях. Тестуваннями своїх безпілотників компанія Google хотіла показати, що дана технологія для доставки цілком працездатна і перспективна. По всій видимості, інтернет-гігантові це вдалося, оскільки вона вже в 2017 році планує почати використання дронів для доставки товарів у США.

Не хлібом єдинимПредставники Google підкреслюють, що застосування безпілотників з 2017 року для перевезення посилок – це лише одна з багатьох можливостей використання даної технології. Так, більш складні моделі дронов можуть бути задіяними допомоги постраждалим від стихійних лих. З допомогою безпілотників можна доставляти продукти харчування, медикаменти і засоби зв'язку в ті області, куди звичайному транспорту складно дістатися.
Наприклад, у разі повені вантажівки з гуманітарною допомогою часто не можуть прибути вчасно до пункту призначення через розмиті дороги. У цьому випадку використання БПЛА дозволить набагато швидше організувати процес постачання постраждалих предметами першої необхідності.
Експерти відзначають, що застосування бпла в реальних кризових ситуаціях дуже перспективно, оскільки «левова» частка витрат на організацію гуманітарної допомоги припадає на транспорт.
Однак для реалізації цієї ідеї безпілотники потребують удосконалення, адже для роботи в надзвичайних умовах вони повинні мати дуже міцну конструкцію, бути ремонтопригодными і максимально простими в управлінні.

Впровадження дронов на фінішній прямій


Безпілотні дрони Google з 2017 року стануть працювати кур'єрами
Поки основною перешкодою для створення доставки майбутнього в США є вищезгаданий заборону влади на застосування безпілотників в комерційних цілях.
Однак переговори з представниками відповідних відомств про перегляд даного обмеження вже ведуться, причому досить активно. Непоганим стимулом для Google є і той факт, що потенціал ринку повітряної доставки експерти оцінюють у мільярди доларів.
У липні 2015 року стало відомо, що НАСА домовляється з 13 компаніями, включаючи Google, щодо розробки єдиної системи управління польотами безпілотників. Передбачається, що як тільки така система буде створена, дрони-кур'єри стануть звичайним явищем в Америці.
загрузка...
Безпілотні дрони Google з 2017 року стануть працювати кур'єрами
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають