• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Jaguar E-Pace 2017: фото електрокара, дата випуску, технічні характеристики

Вже в цьому році відвідувачі паризького мотор-шоу зможуть на власні очі побачити концептуальну версію електрокара від Jaguar. Перший електричний позашляховик, випущений маркою за всю її довгу вісімдесятирічну історію, і друга модель класу SUV (після заслужила численні захоплені відгуки F-Pace) одержить назву Jaguar E-Pace. Автомобілі з електродвигунами стрімко набирають популярність, і виробники не можуть ігнорувати – ймовірно, хоч E-Pace і стане першим, але далеко не останнім. Для машин преміум-класу останнього часу електро - або гібридний мотор став справжнім трендом. Це неминучий хід для того, щоб вписати автомобілі в жорсткі екологічні вимоги більшості країн.


Особливості моделі Ягуар Е-Пейс 2017


Судячи з перших фото, які потрапили до нас в руки, Jaguar E-Pace 2017 буде побудований на активно використовується і вельми впізнаваною платформі Land Rover Discovery Sport. Зовнішній вигляд авто буде мати чимале схожість з вже існуючої серією автомобілів – зрозуміло, з деякими індивідуальними рисами, притаманними лише цій моделі.


Jaguar E-Pace 2017: фото електрокара, дата випуску, технічні характеристики


На даний момент даних по зовнішньому вигляду автомобіля мало, як і щодо можливого вигляду салону, але можна сміливо розраховувати на яскраву зовнішність у поєднанні з чудовим інтер'єром і якісним технічним наповненням. Останні знімки вийшла на тестові заїзди моделі, зроблені фотошпигуни, дозволяють розгледіти під камуфляжем поліпшені бампери і пороги – впізнавані, але освіжені новими рисами. Що стосується габаритів, автомобіль буде трохи менше свого родича F-Pace.


Технічні характеристики


Новинка, як очікується, отримає відразу двома електродвигунами – по одному на кожну вісь. Сумарна потужність повинна буде складати близько 300 кінських сил. Є також припущення про те, що розширена модифікація електрокара обзаведеться чотирма двигунами – для кожного колеса. Іонно-літієва батарея, від якої буде харчуватися E-Pace, буде розрахована на 70 кв/год.


Jaguar E-Pace 2017: фото електрокара, дата випуску, технічні характеристики
Шпигунське фото Jaguar E-Pace 2017 в камуфляжі

Крім електродвигуна, в якості опції виробник запропонує і більш традиційні бензинові і дизельні мотори, але все ж основний упор зроблений саме на живлення від батарей. Багато дані, зрозуміло, поки базується на чутках і обривках інформації, але залишатися в невіданні нам залишилося недовго – Jaguar обіцяють розкрити всі точні характеристики свого нового автомобіля на щорічному автошоу в Парижі.


Ціна і терміни випуску


Ціна Ягуара вже оприлюднена і складе близько 41000 доларів (що дорівнює трьом з гаком мільйонів рублів за поточним курсом). Зрозуміло, більш «просунуті» версії, які також очікуються в майбутньому, будуть коштувати дорожче. Виробляти Jaguar E-Pace 2017 модельного року стане підприємство Magna Steyi, розташоване в Граці (Австралія). Вже надійшла інформація про те, що Jaguar Land Rover підписали документи про співпрацю.


Jaguar E-Pace 2017: фото електрокара, дата випуску, технічні характеристики
Брати по конвеєру: промо-матеріали з Jaguar E-Pace і F-Pace

За перший рік марка планує продати понад 20000 автомобілів, що дозволить повністю погасити всі витрати на розробку. Незважаючи на мізерність наявною інформацією, E-Pace вселяє довіру: судячи по всьому, Jaguar створить міцний позашляховик з прекрасним технічним наповненням, який завдає мінімальної шкоди навколишньому середовищу. Хочеться вірити, що цей автомобіль стане удачею марки і заслужить любов покупців.

загрузка...
Jaguar E-Pace 2017: фото електрокара, дата випуску, технічні характеристики
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають