• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Lexus LS 2017: фото, ціна, технічні характеристики

Спочатку керівництво «Лексуса» планував представити оновлений флагманський седан LS на Токійському автошоу 2015 року. Пізніше ця інформація опроверглась: прем'єра авто, до розчарування прихильників, була перенесена на 2016 рік. Четверте покоління цього автомобіля існує на ринку в практично незмінному вигляді з 2006 року, переживши лише незначне оновлення в 2012-му, так що рестайлінгова версія викликає інтерес. Швидше за все, Lexus LS 2017 модельного року буде презентовано на спеціальному заході самої марки, без прив'язки до великих виставок. Зовнішній вигляд новинки, за словами виробника, буде «більш емоційним і виразним», ніж у попередніх моделей.


Дизайн автомобіля Лексус ЛЗ 2017


Марка планує відхилитися від стилю «матрьошки»: більшість сучасних авто схожі один на одного і мають лише різні габаритні розміри. Керівництво «Лексуса» хоче відмовитися від такого підходу і створити щось дійсно самобутнє, що буде виділятися навіть в щільному автомобільному потоці. Ален Юттеннховен, керівник європейського відділення компанії, спростував думку про те, що Lexus нового покоління буде спиратися у стилі на Porsche Panamera, але підтвердив, що модель залишиться флагманської.


Lexus LS 2017: фото, ціна, технічні характеристики
Один з передбачуваних концептуальних дизайнів Lexus LS 2017

Новинка зосередить у собі всі технічні досягнення Toyota , включаючи абсолютно нову систему автономного водіння. Модель буде укоплектована найсучаснішими системами безпеки та програмами-асистентами для допомоги водієві. Втім, чого конкретно очікувати від інтер'єру і технічної «начинки», зараз сказати складно – широкої громадськості поки не представлено фото зовнішнього вигляду автомобіля.


Технічні характеристики


Лексус ЛЗ 2017 року створюється на абсолютно новій задньопривідною платформі. Очікується, що ця модель буде комплектуватися потужним п'ятилітровим двигуном V8 що видає від 465 до 535 «коней», а також гібридом (V8 + електродвигун) та модифікацією на водневих паливних елементах. В основу цього, самого незвичайного з усіх варіантів, ляже вдосконалена технологія седана Toyota Mirai. Воднева модель Lexus LS Fuel Cell обзаведеться електродвигуном і можливістю покривати на одній зарядці близько 384 км. Але інформація про водневої версії поки що не підтверджена.


Lexus LS 2017: фото, ціна, технічні характеристики
Lexus LS 2017 може отримати модифікацію з водневим двигуном!

Водневі паливні елементи – це система, в якій використовується водень із спеціально призначених зарядів і кисень, видобутий з повітря. Використовується процес, зворотний електролізу: частинки перетворюються в молекули води, завдяки чому виробляється електрика, яке і призводить мотор в дію. Заправка водневого двигуна відбувається значно швидше, ніж електричного, при цьому такий агрегат дозволяє покривати значно більші відстані на одному заряді.


Ціна і старт продажів


На розробку першого покоління Lexus LS, яке вийшло у світ ще в 1989 році, керівництво Тойоти витратило нечувану за тих часів суму – 1 млрд. доларів, і внесок виправдався – ця модель заслужено користується популярністю 25 років. Новинка, що виходить в 2017 році, повинна буде скласти конкуренцію BMW 7-Series, Mercedes-Benz S-Class і Audi A8.


Lexus LS 2017: фото, ціна, технічні характеристики
Особливості моделі 2017 року випуску компанія поки не розголошує

Навіть незважаючи на брак інформації про моделі, вона напевно стане гідним опонентом для відомих марок: багаторічний кредит довіри укупі з великою технологічною базою Тойоти дозволяють на це сподіватися. Ціна на Lexus LS, зрозуміло, поки що не озвучена, а вартість нинішнього покоління LS на російському ринку починається від 4999000 рублів. Ну а цінник гібридної модифікації досягає суми в 7130000 рублів.

загрузка...
Lexus LS 2017: фото, ціна, технічні характеристики
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають