• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Пророкування Ванги на 2017 рік. Що Ванга пророкувала Росії, Україні і світу?

Деяких людей хлібом не годуй — дай почитати якісь прогнози. Не дивно, адже вірити в непізнане, чаклунів, ворожок набагато простіше і цікавіше, ніж вчити психологію чи економіку. Здавалося б, при чому тут ці науки Ну ось, дивіться, знаючи хоча б основи економіки можна передбачати курс долара , ціну нафти майбутні кризи або їх відсутність.


А знання психології допоможе з задовільною точністю «передбачити» майбутнє випадково зустрінутого людини («У тебе буде гарна дружина і двоє дітей! Ти знайдеш хорошу роботу! Твоя місія — допомагати людям») . Власне, приблизно так походять пророцтва у більшості ворожок.


Але ми відволіклися. Повернемося безпосередньо до Ванги — відомої віщунки і цілительці XX століття. Відразу обмовимося, що налаштовані скептично по відношенню до будь-яких ненауковим прогнозами майбутнього, але постараємося чесно призвести документальні дані про її бачите на 2017 рік і XXI століття в цілому. Для початку, наведемо трохи фактів про Вангелія.


Достовірні факти про Вангу

Ванга ніколи не писала ніяких книг. Та й складно це зробити, будучи сліпою і малоосвіченою. Всі книги про її пророкування — лише їх вільне трактування певними людьми. Іноді на основі особистих зустрічей, іноді — на основі власної фантазії.
Будучи відомою цілителькою, Ванга не змогла вилікувати власного чоловіка від алкоголізму (він помер від цирозу печінки).
Біблія однозначно виступає проти будь-яких передбачень майбутнього, що більш ніж дивно, враховуючи відомості про глибокої релігійності Ванги. Виходить, вона займалася все життя безбожних справою. «Людина може багато чому навчитися, дізнатися багато чого, але все знати жодна людина не може. Крім того, людина не може знати майбутнє, не може все чути і все бачити. Тільки один Бог знає все, що було, що є і що буде.» (1 Іоан. 320; Євр. 413).
Останні 30 років життя Ванга отримувала гроші за прийом людей. Це було організовано на державному рівні — щоб потрапити до Ванги, треба було записатися в офісі на прийом у її секретаря, пройти «фейс-контроль» і тільки потім поїхати в супроводі охорони до будинку ворожки.
Ванга обожнювала Леніна, що знову ж таки йде в розріз з її релігійністю (він був затятим атеїстом). Їй належать такі фрази, як «Вчення Леніна велике, як релігія Христа» , «Пишіть про Маркса, про Леніна» (з рад Ванги болгарської інтелігенції), «Багато-багато духів. Здебільшого я їх не знаю. Це ті, які жили ще до Леніна і які вище Леніна» (яка честь!).Пророкування Ванги на 2017 рік. Що Ванга пророкувала Росії, Україні і світу
100% попадання

Записані пророкування Ванги


Тобто ті, які можна знайти в книгах про Вангелія. Достовірність їх на рівні «якщо не містифікація, то правда» . Ви здивуєтеся, але існує більше книг з лікарськими рецептами від Ванги, ніж про її пророцтва.


Почнемо з того, що Ванга дуже рідко називала конкретні року і розглядати її прогнози на 2017 рік можна лише в контексті прогнозів на XXI століття.


Відомі фейки


«Курськ опиниться під водою» . Зустрічається в книзі Світлани Кудрявцевої, без будь-якого документального доказу. Не отримує підтвердження в книгах Красимиры Стояновій (племінниці Ванги). Широко розтиражоване «передбачення» в інтернеті.


«Крим відірветься від одного берега і пристане до іншого» . Повністю інтернетний фейк, придуманий навесні 2014 року.


«Війна на Донбасі» — туди ж, інтернетний фейк. Всі задокументовані передбачення Ванги про Україну ми наведемо нижче.


«Чорнобильська катастрофа» . Ніде не задокументований фейк. Незрозуміло ким придуманий.


Пророцтва Ванги про кінець світу


Досить складно знайти підтвердження, фейк чи ні. Вважається, що згідно з прогнозом, в 2010 році почнеться світова війна і половина Землі спорожніє. Є інший прогноз кінця світу від Ванги, але на інші роки. У той же час, існують задокументированние відомості про повністю протилежному пророцтві (правда не особливо надійного джерела — книги Кудрявцевої, де багато передбачень наведено голослівно):


У ХХІ столітті, за словами Ванги, настане час світла, миру і благоденства, але станеться це не раніше 2050 року. «Те, що написано в Біблії, збудеться. Настане апокаліпсис. Ваші діти його переживуть. Після 2000 року не буде ні лиха, ні потопу. Нас чекає тисяча років миру і благоденства. Звичайні люди будуть подорожувати в інші світи, на автобусі з швидкістю, що в 10 разів перевищує швидкість світла. Це станеться не раніше 2050 року. Те, що передбачаю, яким би поганим не було, не можна змінити. Життя людини строго визначена, ніхто не може її змінити» (сказано Вангою в 1980 році).


Так суперечити своїми ж словами в парі пропозицій ще треба вміти. У будь-якому випадку, не збулося нічого.


Пророцтва Ванги про Росії


Конкретно на 2015-2017 рік немає нічого. Загальні прогнози на XXI століття:


«Росія – праматір усіх слов'янських держав. Ті, що відвернулися від неї, повернуться в новому обличчі. Росія не зверне зі шляху реформ, які врешті решт призведуть до зростання її сили і могутності» (газета «Дума». 12 серпня 1996 року).


«СРСР відродиться в самому початку XXI століття. І Болгарія буде в його складі».


Росію чекає добро, Болгарію й Македонію – не дуже. Жінки в Росії народять багато хороших дітей, які змінять світ. Потім чудо прийде, чудові часи. Наука скаже, що в старих книгах правда, а що ні, в космосі знайдуть життя і дізнаються, звідки вона прийшла на Землю. В землі розкопають велике місто. З неба прилетять нові люди, і будуть великі чудеса. Але треба чекати, не можна квапити події, це буде нескоро.


Пророцтва Ванги про Україну


З приводу України Ванга зробила ще одне, мало зрозуміле в 1990-е роки пророцтво, сенс якого розкрився тільки зараз. Вона заявила одного разу (і про це є запис у щоденнику діда Гошо, жителя Петрича, який записував одкровення Ванги), що Україна стане головною серед п'яти країн. Що мала на увазі сліпа піфія Ймовірно, мова йде про об'єднання п'яти країн – Грузії, України, Узбекистану, Вірменії та Молдови в союз під назвою ГУУАМ. Цей політичний союз був створений у 1997 році. Україна і донині відіграє в ньому провідну роль.


Насправді, цей напівмертвий союз зараз складається з 4 країн, бо з нього вийшов Узбекистан. Але можна з натяжкою вважати пророцтво справдилось, так.


Що стосується життя простих українців, Ванга передбачила: «Після довгих-предолгих труднощів люди нарешті заживуть дуже добре, оскільки для України повинні настати чудові часи»


Загальні слова, ніякої конкретики.


Цікаві пророцтва з бесіди з Анатолієм Лубченко


Вважається, що останнім, хто записав на диктофон інтерв'ю з Вангою, був український підприємець Анатолій Лубченко. Наведемо цікаві цитати з розмови, які теж стосуються XXI століття.


Ванга: – Через 9 років буде кінець світу (інтерв'ю, нагадаємо, було записано в 1994 році), Земля відвернеться від Сонця. Де було жарко, там буде лід, багато тварини вимруть. Люди будуть воювати за енергію, але у них вистачить душі зупинитися. А потім час повернеться назад.


Ванга підтвердила припущення, що Землю очікує потоп, подібний біблійному. Станеться це через 30-40 років. Пророчиця сказала, що на Землю впаде велике космічне тіло, і його падіння викличе багато лиха: «хвилі змиють багато країн, і сонце згасне на три роки». Виживуть тільки люди з добрими помислами, а решта загинуть. Але потім настане золотий вік.


Ванга: – Через 7 років люди не будуть ні сіяти, ні жати, а тільки все вирощувати. Тварини будуть плодитися, як рослини, а рослини, як тварини. Через 21 рік ніхто не буде їздити по землі. Потяги будуть заправлятися енергією від Сонця, нафта заборонять, земля буде лише народжувати і відпочивати. Через 40 років не стане нинішніх хвороб, але з'являться інші. Пов'язані вони будуть з мозком, тому що всі будуть пити з моря, і в морі не буде островів. Потім воду знайдуть в космосі, і вона буде хорошою. Людей буде дуже багато. Індія більше, ніж Китай. Але люди будуть позбавлятися від тел.


Так, на хвилиночку. Сонце, якщо згасне, то вже з кінцями. Разом з усією сонячною системою, куди входить наша планета. На 3 року не вийде.


Точність прогнозів Ванги та критика Гірничого


Професор Добриянов проаналізував 18 «діалогів» Ванги з відвідувачами, в яких було зафіксовано 823 повідомлення з життя цих людей. Встановлено, що істинними з них виявилися 445 альтернативними (або двозначними) – 288 помилковими – 90.


Відомий викривач екстрасенсів Юрій Гірський вважає, що вгадування Ванги були пов'язані або з загальними прогнозами, трактованими в будь-яку сторону, або з инсайдами від КДБ, з яким начебто співпрацювала віщунка.


Інформації про прямий роботі Ванги на КДБ звичайно немає, але факт полягає в тому, що в її приймальню намагалися не пускати людей з критичним мисленням, а також намагалися максимально зібрати інформацію про відвідувачів до візиту (придумайте самі для чого). Якщо цікавить ця тема — зверніться до книги «Товариш Ванга» Збіґнєва Войцеховського. В ній культ особистості Ванги розбивається в пух і прах, ми ж люди гуманні і цього робити не будемо.


Висновок


Немає конкретних прогнозів Ванги на 2017 рік. Є розмиті передбачення на початок (першу чверть, або 50 років XXI століття, які або не збулися, або мають запас ще на кілька років. Також віщунка не передбачала багато з того, що їй приписують. Зазвичай ці «шокуючі пророкування» з'являються через кілька років після події.

загрузка...
Пророкування Ванги на 2017 рік. Що Ванга пророкувала Росії, Україні і світу?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають