• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Rolls-Royce Phantom 2017: фото, характеристики і дата виходу

Буквально минулого місяця фотошпигуни зловили Rolls-Royce Phantom 2017 біля полярного кола, де автомобіль проходив тестування в умовах низьких температур. Раніше марка вже влаштувала гучне прощання з попередньою моделлю, випускаючи крихітним тиражем колекційні видання – за 20-35 примірників для найвідданіших поціновувачів, – і активно займаючись доопрацюванням «новачка», побачити якого ми зможемо в 2017 році. Поки що інформації про нього не надто багато, але давайте підсумуємо те, що вже нам відомо про багатообіцяючою новинці.


Екстер'єр Ролс-Ройс Фантом 2017


Автомобіль став більш габаритним, але, на жаль, розглянути що-то під камуфляжній плівкою поки не представляється можливим. Очікується більш похиле розташування стійок, що допоможе Фантому стати більш аэродинамичным зовні і більш просторим всередині, а також добре позначиться на економії палива – це, м'яко кажучи, не найсильніша сторона Фантома. Заднє вікно дуже вузьке і піклується про особисте життя пасажирів, не дозволяючи толком розглянути щось всередині салону.


Rolls-Royce Phantom 2017: фото, характеристики і дата виходу
Передбачуваний концептуальний дизайн Rolls-Royce Phantom 2017

Технічні характеристики


Швидше за все, з 68-літровим двигуном V12 Rolls-Royce Phantom не розлучиться, а лише отримає її модернізовану версію. Також передбачається гібридна модель, яка відобразить більшу частину технічних напрацювань марки. Значна частина технологій, необхідних для її створення, буде перейнята від інших автомобілів Ролс-Ройс. Повністю електричний варіант не розглядається. Як показують дослідження, тих, хто може дозволити собі таке авто, його «ненажерливість» абсолютно не лякає.


Розвиток марки


Rolls-Royce Phantom, легенда автомобільного світу, існує практично в незмінному вигляді з 2003 року – періодично марка вносила невеликі корективи, але стосувалися вони не більш ніж авто підтримки на належному рівні в середовищі стрімко розвивається і обрастающего новими можливостями автомобільного ринку. Основні зміни Фантома стосувалися технічної «начинки». Головне в ньому завжди залишалося — впізнаваний зовнішній вигляд, потужний двигун і тиха їзда, які так цінуються його покупцями.


Rolls-Royce Phantom 2017: фото, характеристики і дата виходу
Ролс-Ройс Фантом 2017 у камуфляжі під час тест-драйву

Однак тепер багато що повинно змінитися. Жиль Тейлор, головний дизайнер Rolls-Royse, стверджує, що автомобіль отримає «менш формальний» дизайн. Також компанія обіцяє, що в новинці буде використана технологія BMW i3 що дозволить важкого і неповороткому Фантому стати легше: використані при створенні корпусу полегшені матеріали компенсують вагу устаткування і громіздкого двигуна V12.


Але Фантом, як не крути, купують аж ніяк не з-за прекрасних технічних характеристик. Фантом – це статус і наочна демонстрація доходів свого власника, імідж і розкіш. Головне, щоб творці нового покоління змогли не пропустити цей важливий момент, зберігши за автомобілем його статусність, але зробивши більш сучасним. Тим не менш, скорочення витрати палива і поліпшення екологічності двигуна йому точно не зашкодять.


Rolls-Royce Phantom 2017: фото, характеристики і дата виходу
У 2017 році Phantom отримає відчутно доопрацьовану нову генерацію

Майбутнє Rolls-Royse Phantom


Ціна автоновинки зараз не озвучена, і вона в будь-якому випадку буде вселяти благоговіння. Зміни в Rolls-Royse Phantom 2017 року також дадуть старт змінам в інших версіях – таких як Rolls-Royce Wraith, Rolls-Royce Ghost і Rolls-Royce Dawn, які змогли залучити до марки величезну частку покупців.

загрузка...
Rolls-Royce Phantom 2017: фото, характеристики і дата виходу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають