• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Dodge Viper можливо перестануть виробляти в 2017 році

Кожна історія рано чи пізно завершується. Зараз підходить до кінця життя Dodge Viper – автомобіля з багаторічною історією, впізнаваним дизайном і дуже неслабкими технічними характеристиками. Все із-за невідповідності марки новим вимогам з безпеки пасажирів, вже затвердженого в США, які автомобіль ніяк не вкладається. На жаль, для Додж Вайпер це означає кінець шляху.


Трохи історії


Дана модель вперше вийшла на ринок ще в 1992 році, ставши найяскравішим хітом марки. Виробництво здійснювалося на заводі Conner Avenue Assembly, що існує донині і також знаходиться в кроці від закриття. За минулі роки Вайпер («гадюка») була випущена в безлічі різних модифікацій, частина з яких навіть не планували випускати на рыкок (наприклад, Viper GTS потрапив у виробництво тільки завдяки ажіотажу, викликаного концептом, і тиску з боку фанатів марки).


Dodge Viper можливо перестануть виробляти в 2017 році
Виробництво Dodge Viper збираються зупинити вже в 2017 році

За без малого чверть століття, що минули з випуску першої «гадюки», Додж Вайпер пережив чотири модернізації. Покоління, яке перебуває в продажу зараз – п'яте. Сучасний Dodge Viper 2012 є двомісним красенем, беруть розгін до ста кілометрів на годину за три секунди. Потужність двигуна – модернізованого V-образного мотора з десятьма циліндрами – становить 640 л. с., кузов виконаний з карбону і алюмінію.


З 1996 року автомобіль оснащується своєрідною дахом моделі double bubble («подвійний міхур»), що має опуклості над головою водія і пасажира, а 99-ий рік додав шкіряну оббивку салону. Остання модель крім іншого обзавелася цікавим стоп-сигналом, виконаним у формі голови гадюки. Ціна Вайпер стартує від 955 тис. доларів. На жаль, вже з 2007 року Dodge Viper не поставляється в Європу і кризову Росію.


Завершення виробництва


На жаль – життєва траса Dodge Viper близька до завершення, і бажаючим обзавестися цим яскравим автомобілем має сенс поспішити. У 2017 році набуває чинності закон, згідно з яким виробники зобов'язані укомплектувати кожну свою модель бічними шторками безпеки, поставити які на Вайпер нереально: вони не залишать пасажирам вільного простору над головою. Це означає, що автомобіль у його нинішньому вигляді ми більше не побачимо.


Dodge Viper можливо перестануть виробляти в 2017 році
Причиною зупинки виробництва Dodge Viper стали характеристики салону

Про це стало відомо в жовтні 2015 року, коли в Мережу потрапив контракт виробника Fiat Chrysler Automobiles і профспілки працівників автопромисловості США. Згідно з даним документом, складання автомобіля припиняється в 2017 році, а нова модель розроблятися не буде. FCA зобов'язані вирішити долю знаменитого заводу, довгі роки займався виробництвом одного тільки Viper. Прекрасний Детройт на очах втрачає скупчення робочих місць, забезпечує працею пристойну частину міста.


У зв'язку з наближенням банкрутством Детройта, це стане настільки серйозним ударом по місцевим жителям, що компанія, ймовірно, постарається переоснастити завод і запустити збірку нового автомобіля. У разі, якщо це їм не вдасться, в 2017 році «Коннер Авеню» закриють. Серджіо Маркіонне, керівник FCA, вважає, що для Вайпер все ж може бути випущена заміна, проте будувати її будуть на абсолютно новій платформі. Яку саме платформу можуть взяти за основу — поки не уточнювалося.


Dodge Viper можливо перестануть виробляти в 2017 році
Можливо, скандал із закриттям Вайпера — просто рекламна акція

Піар чи кінець історії


Зустрічаються думки про те, що вся ця історія може виявитися не більше ніж своєрідним рекламним ходом: зрозуміло, продажу Вайпер у зв'язку з закриттям виробництва підскочили, і кожен колекціонер чи просто поціновувач намагається встигнути вхопити собі екземпляр, поки його ще можна придбати на ринку, а не з рук за ціною приватного літака.


Можливо, у 2017 році ми дізнаємося про новий Додж Вайпер, який «дивом» ужився з новими вимогами безпеки — адже такий ходовий товар ніхто не хоче знімати з продажу. Але, незалежно від того, якою буде подальша доля «Гадюки», ця машина в будь-якому випадку запам'ятається нам як одна з найяскравіших, потужних і відомих машин в історії.

загрузка...
Dodge Viper можливо перестануть виробляти в 2017 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають