• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Citroen Aircross 2017: ціна, відгуки, комплектації, фото і відео

Минулий рік був не простим для авторинку і закінчився відходом з російських торговельних майданчиків декількох великих компаній — наприклад, Опеля і Шевроле . Однак Citroen труднощів не боїться, навпаки – активно користується моментом, щоб розширити свою сферу впливу на російському ринку. Компанія налаштована на випуск більшої кількості автомобілів, підтримку дилерів та інші антикризові заходи. Незважаючи на спроби зменшити лінійку моделей і спростити реалізацію (в планах компанії урізати кількість вироблених моделей вдвічі), Сітроен обіцяє нам щось нове і цікаве.


Citroen Aircross 2017: ціна, відгуки, комплектації, фото і відео


Особливості моделі Citroen Aircross 2017


Citroen Aircross 2017 модельного року, представлений на автосалоні в Шанхаї, спочатку створювався тільки для китайського ринку, так як компанія не взяла цей концепт на виставку в Женеві. Однак, як стверджує Лінда Джексон, генеральний директор марки, вже скоро весь світ ознайомитися з новинкою – кросовером, базою для створення якої виступить концепт AirCross. У свою чергу, глава відділу дизайну Citroen Фредерік Дювернье підтвердив, що автомобіль буде запущений у виробництво в найближчі два роки.


Сітроен ЭйрКросс, представлений в Шанхаї, є суто концептом — до моменту випуску на ринок він може помітно змінитися. Концептуальний кросовер з гібридним двигуном потужністю 300 «коней», як передбачається, буде побудований на платформі EMP-2. Вона може бути використана для створення серійної версії, що позиціонується як могутній, але не агресивний автомобіль в традиційному для марки стилі. Деякі з дизайнерських особливостей Аиркросс будуть перенесені на майбутню новинку.


Citroen Aircross 2017: ціна, відгуки, комплектації, фото і відео
Дебют Citroen Aircross 2017 на автошоу в Шанхаї

Зовнішній вигляд концепту відсилає нас до інших автомобілів марки: C4 Picasso, C4 Cactus. Citroen Aircross — володар масивної передньої частини з розділеною надвоє радіаторної гратами, вузькими «примруженими» фарами і вентиляційними отворами на кришці капота. При вивченні автомобіля в профіль ми спостерігаємо масивні диски, похилий дах з невеликим спойлером і захист нижньої частини дверей. На фото з виставки автомобіль виглядає яскравим і ефектним, хоча й трохи іграшковим.


Інтер'єр авто


Оформлення салону повністю відповідає зовнішньому вигляду Сітроена, зберігаючи ту ж яскравість і футуристичність. Передбачені місця для чотирьох чоловік, причому місця для пасажирів досить просторі – китайський ринок дуже педантичний в цьому аспекті. Управління здійснюється через 12-тидюймовый екран і дисплей hands up, які повністю замінили собою традиційну приладову панель. З цікавих рішень можна відзначити той факт, що кожне з сидінь вбудовані мікрофон і динаміки.


Citroen Aircross 2017: ціна, відгуки, комплектації, фото і відео
Футуристичний інтер'єр концепт-кара Сітроен ЭйрКросс

Технічні характеристики


Концепт ЭйрКросс має гібридним двигуном: в його складі ми бачимо 16-літровий бензиновий агрегат, який видає 218 л. с., і електромотор, додає до них свої 95 к. с. Їх сумарна потужність становить цілком непогані 313 «коней». Одного повного заряду батареї вистачає всього на 50 км, однак в комбінованому режимі, тобто при використанні обох моторів одночасно, він дозволяє суттєво економити паливо.


Витрата на 100 метрів складе всього лише 17 л! Прискорення до ста кілометрів на годину така машина повинна взяти за 45 секунди. До того ж маркою був заявлений низький рівень виділяється машиною СО2 – 39 г/км. На жаль, далеко не всі знахідки концепту підуть у серійне виробництво – і про це вже можна пошкодувати, так як на цій стадії концептуальний кросовер Citroen Aircross виглядає досить гармонійно і привабливо.

Citroen Aircross 2017: ціна, відгуки, комплектації, фото і відео


Інтерес підігріває і сама компанія. Виробники обіцяють не копіювати BMW X4/X6 або інші популярні крос-купе, а представити своє бачення подібного автомобіля — зручного практичного та безпечного. Швидше за все, ЭйрКросс, якщо він залишиться близький до концепту і стримає свої обіцянки, легко знайде зацікавлену аудиторію. Ціна, за зрозумілих причин, на нинішній момент не озвучена і навряд чи буде заявлена в найближчим часом.


Відео-огляд Сітроен ЭйрКроссзагрузка...
Citroen Aircross 2017: ціна, відгуки, комплектації, фото і відео
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають