• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Вибори Канцлера в Німеччині 2017. Коли такі, дата. Кандидати, хто переможе

Вибори Канцлера в Німеччині 2017. Коли такі, дата. Кандидати, хто переможе


Останні новини світової політики все частіше зачіпають тему виборів у Німеччині. Виявляється, не тільки на Україні вони трапляються. Обирають політиків і там, де життя благополучне і ситне. Чому всіх нас цікавлять ці вибори Німеччина і її канцлер завжди надавали великий вплив на світову політику, міжнародний розклад сил. Країна ця цікава багатьом. Там живе багато колишніх співгромадян і бізнесменів. Арабський світ завжди цікавило — скільки ще біженців зможе прийняти блакитне небо з хмарами в шеренгу. Німеччина визначає політику в Європі, а значить і у всьому світі.

Але німці від неї втомилися. За даними соціологічних опитувань — майже половина жителів ФРН не хочуть бачити на посаді канцлера Ангелу. Її політика відкритих дверей щодо мігрантів зі Сходу дістала звичайних громадян, які терплять незручності від нахабнуватих біженців.
Коли починає страшно виходити на вулицю, а на твоє робоче місце претендують дешеві працівники — тут вже не до жартів і лояльності. І дані лояльні дії щодо біженців підливають масла у вогонь. Прогнози політологів поки скупі. Вся справа в тому, що всі чекають проведення місцевих виборів. Вони відбудуться навесні 2016 року. Саме кандидати від федеральних земель будуть впливати на формування нового парламенту через рік. Німеччина — країна федеральна, місцевий обранець вирішує дуже багато.
Вибори Канцлера в Німеччині 2017. Коли такі, дата. Кандидати, хто переможе

Внутрішньополітична криза


Деякі вагомі німецькі політики відкрито виступають проти свого канцлера. Прем'єр Баварії Хорст Зеехофер направив на адресу Ангели ряд ультиматумів. Він вимагає відновити законність на межі своїх територій, дотримання правових норм. Він навіть готовий судитися з вищестоящими владою щодо порушення прав і свобод своїх людей. Якщо і проводиться подібна політика лояльності по відношенню до мігрантів, то Бундестаг зобов'язаний субсидувати федеральні округи для вирішення проблем мігрантів.

Всім нам варто запастися терпінням і силами, щоб дізнатися цю інтригуючу розв'язку. Завжди є позитив — або добре, або буде про що говорити.


Кількість депутатів Бундестагу


631


Рік створення німецького парламенту


1871


Частота виборів


1 раз в 4 роки


Кількість депутатів до об'єднання Німеччини


520

Мінімальний прохідний бар'єр для партії


5%


Офіційна зарплата депутата


770 євро
загрузка...
Вибори Канцлера в Німеччині 2017. Коли такі, дата. Кандидати, хто переможе
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають