• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Дивергент, глава 4: Асцендент (2017): дата виходу, актори, фото, сюжет

Як показує практика останніх років, не можна просто так взяти і зняти по одному фільму на одну частину літературного твору. Акули кінобізнесу намагаються вичавити з мало-мальськи успішних франшиз все до максимуму, дроблячи сюжет на частини і змушуючи шанувальників почекати ще годок до виходу фінальної картини. Прикладом можуть служити «Гаррі Поттер», «Сутінки» і «Голодні ігри». Ось і фанатам творчості Вероніки Рот доведеться стримати нетерпіння і почекати до 2017 року.


За сформованою кінотрадиції «Аллигент» був поділений на дві частини – «За стіною» і «Асцендент». Зйомки третьої глави «Дивергента» були закінчені 22 серпня минулого року. Картина розповість глядачам про події, викладених у першій половині книги. І тут же, не відкладаючи в довгий ящик, правовласники приступили до роботи над створенням останньої, четвертої глави, назвавши її «Асцендент».


Прем'єра (світ): 9 червня 2017


Дивергент, глава 4: Асцендент (2017): дата виходу, актори, фото, сюжет
Офіційний постер фільму «Дивергент, глава 4: Асцендент»

Знімальна група

Режисерське крісло знову займе Роберт Швентке. Крім робіт над цією франшизою, він відомий глядачеві за фільмами «Примарний патруль», «Ілюзія польоту» і «Дружина мандрівника в часі».
Сценарій до фільму напише автор «Дивергента» — Вероніка Рот. Двадцятивосьмирічна письменниця може похвалитися серйозними літературними досягненнями – перший випущений нею роман став шостим у списку бестселерів за версією «Нью-Йорк Таймс»!
В команду продюсерів увійшла незмінна трійця: Люсі Фішер, її чоловік Дуглас Двк і Пуйа Шахбазян. Фішер і Двк вже займалися продюсуванням минулих частин кінофраншизи. Серед інших значущих робіт цієї сімейної пари можна відзначити «Великого Гетсбі» і «Мемуари гейші». Також Двк має самостійні успішні проекти — наприклад, свого часу гучного «Гладіатора».Акторський склад

Шейлін Вудлі вже в який раз втілить образ бунтарки Тріс. Юна актриса вже встигла отримати визнання мирової кнособщества. Так, робота в «Нащадках» принесла їй премію «MTV Movie Awards» і номінацію на престижний «Золотий глобус».
Тео Джеймс зіграє коханого Трис — суворого Фора. Молодий британський актор вже може похвалитися роботою з таким киномастером, як Вуді Аллен – Тео згадається глядачеві щодо участі у фільмі «Ти зустрінеш таємничого незнайомця».Дивергент, глава 4: Асцендент (2017): дата виходу, актори, фото, сюжет
Основний акторський каст франшизи залишився без змінРоль Христини знову виконає Зої Кравіц . Зої довго перебувала в тіні свого знаменитого батька, Ленні Кравіца, проте останнім часом впевнено заявляє про себе як про цілком самостійної персони шоу-бізнесу. У скарбничці її кіноробіт можна відзначити фільми «Люди Ікс: Перший Клас» і «Божевільний Макс».
Оскарівська номінантка Наомі Уоттс , яка зіграє Евелін, у поданні глядачеві не потребує. У її послужному списку можна згадати «Малхолланд Драйв», «Кінг-Конга», «Будинок Мрій» і «Бердмена». Цікаво, що з Тео вони давно знайомі – їх пов'язує не тільки «Дивергент», але і спільні зйомки у Вуді Аллена.
Джефф Деніелс («Стів Джобс», «Марсіанин») зіграє одного з головних антагоністів цієї частини франшизи, втіливши директора Бюро Генетичної Захисту.
Энсел Элгорт («Винні зірки») зіграє брата головної героїні, Калеба Пріора.Сюжет картини


У першій половині заключній частині франшизи наші герої зробили успішну спробу втечі, вирвавшись з-за стін резервації у зовнішній світ. Сюжет розгортається навколо діяльності таємної організації під назвою «Бюро генетичної захисту» — саме ця оповідна лінія отримає продовження і розкриття у четвертій частині «Дивергента».


Дивергент, глава 4: Асцендент (2017): дата виходу, актори, фото, сюжет
Події четвертої частини «Дивергента» вже давно переросли ворожнечу між п'ятьма фракціями і торкнулися світ за межами стіни

Трис, Христина, Фор і Калеб виявляють, що звичний для них світ був лише експериментом групи фанатичних вчених. Метою дослідників була спроба з'ясувати, чи можливо вивести чисте потомство шляхом відділення скоєних особин від дітей з вадами. Обурення наших героїв призводить вчених-генетиків до думки про те, щоб стерти пам'ять у жителів резервації і почати експеримент з чистого аркуша.


В останній частині картини Трис належить відстояти право людей на життя і самовизначення, припинивши жахливі експерименти. Нові труднощі і відкрилися істини ламають дух її близьких – не кожен здатний впоратися з думкою про те, що все життя виконував роль піддослідного кролика. Трис належить зрозуміти сутність людської натури, стати ще сміливіше, впевненіше і навіть, можливо, пожертвувати собою

загрузка...
Дивергент, глава 4: Асцендент (2017): дата виходу, актори, фото, сюжет
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають