• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

УАЗ Карго 2017 року в новому кузові: ціна, фото, відгуки, характеристики

У 2017 році Ульяновський автозавод має намір представити оновлену версію пікапа УАЗ Карго, що є комерційною версією УАЗ Пікап і дещо спрощеною його варіацією. У планах УАЗа — до 2017 року виділити Cargo в окреме сімейство з абсолютно новою концепцією розвитку. У нинішньому році УАЗ почав також формувати окрему дилерську мережу під комерційні моделі, що має вплинути на продажі — зрозуміло, якщо ці два рішення зуміють гармонійно один одного доповнити. Очікується, що протягом 2016 року представництва цієї мережі з'являться у всіх містах з населенням більше ста тисяч чоловік.


Історична довідка


Історія Карго починається з моделі УАЗ-2315 яка була випущена в 1996 році була перша спроба УАЗа адаптувати легковий автомобіль під вантажну платформу. Наступною спробою став УАЗ-23608 (УАЗ-2360), випущений на ринок, але не заслужив позитивних відгуків — позначилися висока ціна і «сирість» концепту. І тільки до 2008-го року зірки нарешті зійшлися, і на базі УАЗ-Патріот був запущений випуск автомобілів під найменуванням UAZ Cargo — тих самих, про які піде мова в нашій статті.


УАЗ Карго 2017 року в новому кузові: ціна, фото, відгуки, характеристики


Дизайн УАЗа Карго 2017


Раніше 2014 рік приніс нам оновлення дизайну, яка зробила Карго більш впізнаваним і помітним. За неофіційною інформацією, рестайлінговий екстер'єр автомобіля буде залучати покупця модернізованим дизайном передньої частини, оформленим за рахунок незабарвленого бампера, об'єднаного з радіаторної гратами. Також на Карго стоятимуть нові фари.


Виробництво такого бампера буде коштувати дешевше нинішнього, перейнятого від Патріота , що, в підсумку, добре позначиться на кінцевому споживачі. На жаль, на сьогоднішній день це практично єдине, що відомо про зміни в дизайні. Що ж, будемо чекати перших фото новинки, щоб дізнатися, що іще цікавого нам приготує оновлений Карго.


Інтер'єр авто


Будь-яких даних щодо інтер'єру новинки зараз немає, так що у своїх припущеннях ми можемо спиратися тільки на модель попередньої генерації. Від нового Карго очікують оновленого і абсолютно сучасного салону, не поступається більш ранніх версій. У колишньому Карго були встановлені крісла марки SsangYoung, модель Rexton — прекрасні якісні крісла з великим діапазоном настройок, підголовниками і бічною підтримкою.


УАЗ Карго 2017 року в новому кузові: ціна, фото, відгуки, характеристики
У новій моделі Карго салон обіцяють розширити до трьох посадочних місць!

Невідомо, перейме їх УАЗ Карго 2017 модельного року, але це точно було б непоганим рішенням. Рульова колонка мала регульований нахил і була запозичена у Лади-110. Єдиним вираженим мінусом салону можна назвати повну відсутність у ньому вільного простору. Будемо сподіватися, що новий Карго виправить цю проблему — принаймні саме це дозволяє вірити салон з трьома посадочними місцями.


Що змінилося


Нинішній УАЗ Карго випускається в трьох варіаціях: бортовий тентований, продовольчий, промтоварний. Не виключено, що це ділення збережеться. Головною причиною появи на світ UAZ Cargo 2017 модельного року є запити покупців, зацікавлених в автомобілі для перевезення більш об'ємних вантажів, ніж дозволяє оригінальний Карго. За словами головного конструктора заводу, Олега Купріна, головною зміною, торкнулася Карго, є саме зміна вантажопідйомності в більшу сторону.


На сьогоднішній день максимальна вантажопідйомність Карго становить 800 кг. Але очікується поява модифікації, здатної тягнути вантаж до 15 тонн! Півтонна модифікація очікувано привернула до себе увагу та викликав багато запитань. Вона буде моноприводної, придбає оригінальний задній міст, подовжену колісну базу і кабіну на три місця, за типом «газелей». Подовження автомобіля стане можливо не за рахунок приварний вставки, а завдяки оригінальним лонжеронам рами.


УАЗ Карго 2017 року в новому кузові: ціна, фото, відгуки, характеристики
Оновлений УАЗ Cargo презентують на виставці ММАС-2016

Можливі й інші зміни, але всі наступні рішення по модернізації будуть прийматися вже протягом року і в залежності від ситуації на ринку. Обіцяно також розширення лінійки силових агрегатів, вироблених на Заволзькому заводі. На сьогоднішній день там вже розробляються для компанії нові, вдосконалені двигуни, оснащені гидронатяжителями INA, які виробляються в Німеччині.


Заміна гідронатягувачів вітчизняного виробництва німецьким аналогом, викликана регулярним обривом ланцюга в Уазі Патріота, зажадала доопрацювати і самі двигуни. Сьогоднішня модифікація УАЗа Карго використовує бензиновий мотор об'ємом 27 літра, потужність якого складає 128 к. с. з механічною п'ятиступеневою коробкою передач і максимальною швидкістю 135 км/ч. Новий Карго повинен буде поліпшити ці характеристики, але точні дані на даний час відсутні.


УАЗ Карго 2017 року в новому кузові: ціна, фото, відгуки, характеристики


Вартість і прогнози


Прем'єра очікується в серпні 2016 року. Майданчиком для знайомства UAZ Cargo 2017 із широкою публікою обрана виставка ММАС-2016. Сьогоднішній Карго — це надійна модель, вкрай рідко спричиняє своєму власникові неприємності; будемо сподіватися, що такою вона і залишається. Карго відмінно продається, а ціна моделі, яка перебуває зараз у продажу, становить близько 685000 рублів. Інформації про вартість новинки поки не надходило.

загрузка...
УАЗ Карго 2017 року в новому кузові: ціна, фото, відгуки, характеристики
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають