• 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 
  • 23:13 – Церковні свята 2017. Календар церковних свят 
  • 21:07 – Меню на новий рік 2017 

Який найбільш вигідний тарифний план Vodafone на 2017 рік

З приходом в Україну оператора Vodafone вступили в дію тарифи, в кожному з яких є свої привілеї.

Що стосується самого вигідного тарифу від Vodafone на 2017 рік, то для цього треба було подбати ще в 2016 році. У мене тариф супер МТС 3-D нуль. Це означає, що у мене протягом року усі дзвінки на МТС/Vodafone абсолютно безкоштовні. Ось такий ось безлимитчик, який зараз коштує вже 300грн. Але в 2016 році мені пощастило його зробити на 2017 рік ще за старою ціною - за 200грн. Замовити такий тариф можна наступним чином. Поповнюєте рахунок на 310 гривень. Потім набираєте *365# і подзвонити. Протягом доби має прийти смс про активації тарифу. Після цього зателефонуйте оператору і уточніть, чи почав діяти тариф, і дізнайтеся, які додаткові можливості ви можете підключити і за яку вартість.

Друге місце по вигоді для мене - це Vodafone RED XL. Він пропонує абонентам безлімітний зв'язок всередині мережі, 7Гб 3G інтернету, 150 смс і ммс по території України і Європи. І все це лише за 150 гривень в місяць. Так, це дорого, згоден. Але для роботи, для ділових людей це оптимальний тариф.
загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають