• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Грінч - викрадач різдва 2 (2017): дата виходу, актори, сюжет, фото

У новорічні свята 2000 року мільйони дітей і дорослих з захопленням стежили за тим, як шкідливий Грінч, дивакуватий чудик, покритий зеленою шерстю, намагався зіпсувати Різдво жителям Ктограда. Всю цю катавасію, головну роль в якій зіграв Джим Керрі, затіяв режисер Рон Ховард. І, прямо скажемо, непогано затіяв: збори по всьому світу склали 345.1 млн. доларів (Керрі заробив на проекті 20 млн.). Так що кіношники вирішили повторити успіх і через 17 років видати на-гора продовження.


Прем'єра (світ): 17 листопада 2017

Прем'єра: 28 грудня 2017


Грінч - викрадач різдва 2 (2017): дата виходу, актори, сюжет, фото
«Грінч — викрадач Різдва» побачить світ вже в листопаді 2017 року!

Історія Грінч


В основу зворушливої історії про зеленому товариша, вирішив насолити Ктограду і помститися за заподіяні кривди, лягла казка Доктора Сьюзі (псевдонім Теодора Гайзела), популярного американського письменника. Через дивної зовнішності хлопця недолюблювали і всіляко знущалися, тому одного разу він вкрав всі різдвяні подарунки, щоб зіпсувати сусідам свято.


Випадково зустрілася Гринчу маленька дівчинка переконує зеленого злюку, і він розуміє, що головне в Різдві – зовсім не подарунки. Так що герой повертає всі коробки на місце, а сусіди приймають його як рідного. Ось так коротко виглядає книжкова історія, яка побачила світ у далекому 1957-му (може бути, другий фільм приурочили до 60-річного ювілею казки)


Саме цю історію в 2000-му розповіли Рон Ховард і Джим Керрі. Останнім участь у проекті давалося не так вже легко. Актор зізнавався, що накладання гриму забирало за 3.5 години, а потім ще 1.5 години його одягали в костюм. Це страшно стомлювало, але енергія поверталася, варто було лише потрапити на знімальний майданчик, адже Грінч – улюблений персонаж актора з самого дитинства. Керрі в інтерв'ю зізнавався:


«Та я просто виріс на Грінча! Для мене свято Різдва починався тільки після того, як ми всією сім'єю дивилися цю історію.»


Грінч - викрадач різдва 2 (2017): дата виходу, актори, сюжет, фото
На казках про Грінча виросли покоління американців

Особливість свого героя актор бачив саме в його несхожість на інших:


«У цьому весь сенс казки. Це не просто різдвяна історія. Це фільм про тих, хто хоче веселитися з усіма, але сам себе переконує в зворотному. Деколи ми ставимо пастку ненависті і потрапляємо в неї самі заганяємо себе в печери.»


Рону Говарду вдалося створити проникливу історію, яку не оминули увагою ні критики, ні журі престижних премій. Грим, який терпляче носив на собі Керрі, був відзначений «Оскаром». Актор отримав MTV як кращий лиходій і номінацію на «Золотий глобус» як виконавець кращої чоловічої ролі у комедії. Правда, не всі оцінки виявилися втішними. «Грінч» примудрився заробити ще й дві «Золоті малини»: за сценарій і ремейк (історію про волохатому проказнике вже кілька разів екранізували).


Зелений злюка 17 років потому


За продовження казки вирішили взятися специ по анімації з Illusion Entertainment за фінансової підтримки Universal. До речі, це не єдина історія Доктора Сьюзі, яку взялися малювати ці умільці. Слідом за «Гринчем» вони планують представити екранізацію казки «Кіт у капелюсі». А перед цим встигли випустити «Лоракс».


Режисером фільму про зеленому чудике стане Піт Кенділенд, в минулому спеціалізувався на зйомках реклами та кліпів. З останніх коротких робіт найпомітнішою, мабуть, стала анімація Harmonix: The Beatles – Rock Band . Перекваліфікацію у режисера повного метра Кенділенд пройшов успішно: в його резюме «Усі собаки потрапляють до раю – 2».


Грінч - викрадач різдва 2 (2017): дата виходу, актори, сюжет, фото
У 2017 році «Грінч — викрадач Різдва» стане анімаційним фільмом

Сценарій доручили Майклу Лесье – його перу належить комедія з участю Оуена Вілсона «Я, ти і Дюпрі». Продюсувати стрічку будуть Кріс Меледандри (він курирував підготовку мультика «Хортон») і Джанет Хілі. Виконувати функції виконавчого продюсера запросили вдову Доктора Сьюзі, 90-річну Одрі Гайзел.


Про касти поки відомо вкрай мало. Існує версія, що Сінді Лу Хто, дівчинку, яка допомогла Гринчу зрозуміти справжню цінність свята, озвучить 12-річна співачка і актриса Кейтлін Мейер (Kaitlyn Meiher). В екранізації Ховарда ця роль дісталася Тейлор Момсен.

загрузка...
Грінч - викрадач різдва 2 (2017): дата виходу, актори, сюжет, фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають