• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Дівчина епохи відродження (2017): дата виходу, фото, актори, сюжет

« Хіба життя не виставка » – запитує слоган фільму. Мабуть, з цим можна погодитися, особливо якщо уважно простежити за історією головної героїні. «Дівчину епохи Відродження» можна назвати дітищем Девіда Джексона Вілліса. Хоч в титрах значиться насамперед як режисер, цим його роль в проекті не обмежилася. Вілліс сам написав оригінальну історію і сценарій (правда, з останнім йому допомогла Шона Джеймс).


Прем'єра: 2017 р., дата не визначена


Дівчина епохи відродження (2017): дата виходу, фото, актори, сюжет
Постер фільму і виконавиця головної ролі

Сюжет


В центрі історії – Березня. Ця дівчина — програміст і велика розумниця, але, на жаль, не може похвалитися кругленьким рахунком у банку. Щоб трохи підправити своє матеріальне становище, Березня влаштовується на ренесансну виставку – це тимчасова робота. І там з нею відбувається зміна. Дівчина розуміє просту істину: здається, на цьому ярмарку більше життя, ніж у девайсах, оточуючих її всюди


Знімальна група


Крім «Дівчата епохи Відродження», в послужному списку Девіда Джексона Вілліса кілька сценаріїв до серіальним сюжетів, а також короткометражок, причому деякі з них режисер робив повністю: і готував тексти, і знімав. Це, зокрема, The Disappearing Girl Trick, After Love; True Love; Help Me, Oprah; I Bet Your Wife і коротка версія фільму, який вийде в повнометражному форматі, – Renaissance Girl: The Short Film.


Дівчина епохи відродження (2017): дата виходу, фото, актори, сюжет
Героїні Дженніфер Тіллі належить переоцінка цінностей сучасного світу

Головну роль виконала Дженніфер Тіллі. Вона відома і як актриса, і як актриса озвучування. У першому якості вона засвітилася, наприклад, у фільмах «Брехун, брехун» і «Країна припливів», а за роль у картині «Кулі над Бродвеєм», куди її запросив Вуді Аллен, навіть отримала номінацію на «Оскар» як актриса другого плану.


Дженніфер — володарка премії «Сатурн» як актриса другого плану у фільмі «Зв'язок» і нагороди за кращу жіночу роль в «Інтервенції» на фестивалі в Сан-Дієго. Вона ж озвучувала дівчину Майка Вазовски в «Корпорації монстрів» і Стюарта Літтла в однойменному мультику. Крім Тіллі, на екрані з'являться Джеррі Трейнор, Лора Уэдделл, Ешлі Платц та ін.

загрузка...
Дівчина епохи відродження (2017): дата виходу, фото, актори, сюжет
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають