• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Найактуальніші бізнес-ідеї 2017 року

Сучасні тенденції ведення бізнесу вимагають від підприємця постійної активності, удосконалення принципів ведення своєї справи. Для розвитку і досягнення стабільно високої рентабельності вже створеного підприємства або просто бізнес-ідеї необхідно регулярно аналізувати інтереси цільової аудиторії, зміни в бізнес-стандартах.
Найактуальніші бізнес-ідеї 2017 року

Найактуальніші бізнес-ідеї 2017 року

Цікавої бізнес-ідеї для створення успішної справи, на жаль, недостатньо. Слід враховувати ще багато інших факторів: актуальність послуги для цільової аудиторії регіону, інвестиційні можливості підприємця, правильність маркетингової стратегії. Щороку в бізнес-сферах відбуваються важливі зміни, формуються нові тенденції в залежності від потреб населення, інноваційних досягнень в науці, медицині, промисловості. Традиційно в перелік самих грошових напрямків підприємництва експерти включили наступні: нерухомість, освіта, спорт, їжа, IT-технології, бізнес по франшизі.

Створення гастрономічного тренда


Надання послуг у сфері харчування – бізнес-ідея, яку при належному підході можна з успіхом реалізувати в будь-якому форматі та регіоні. Стандартні підходи (відкриття кафе, їдальні, торгової точки зі здобою, фаст-фудом і т. д.) навряд чи займуть особливе місце серед цікавих варіантів організації своєї справи в наступному році. Експерти прогнозують новий сплеск інтересу до створення гастрономічних трендів міста, регіону (приклади: черкаський сир, львівські пряники). У кожному населеному пункті реально знайти особливу кулінарну родзинку і зацікавити цим споживача. При наявності інвестицій можна піти ще далі, створивши свою компанію, що займається організацією гастрономічних, винних турів по країні, наприклад, як київський «Магазин подорожей».

Інформаційний продукт на базі хмарного сервісу

Інформаційні технології з кожним роком стають все ближче до повсякденного життя практично кожного споживача. При наявності професійної підготовки і певних інвестицій можна створити технологічний продукт, на якому вийде непогано заробити. Які послуги пропонують у такому форматі? Варіантів досить багато:

охоронні послуги, відеоспостереження за об'єктом – відеокамери будуть підключені до інтернету, а зображення вийде вивести на екран ноутбука, планшета, смартфона в будь-який час (компанія Ivideon);

друк фотографій через мережу (хмарний сервіс Netprint);

розробка ігор, мобільних додатків різної тематики та ін.

Автошколи

У зв'язку з прийняттям нових законодавчих ініціатив, економічними змінами в сфері навчання автомастерства (скасування екстерних іспитів, збільшення мінімального терміну навчання водіїв до 3 місяців і вартості автомобільних курсів) відкриття автошколи з хорошим навчальним планом, матеріальною базою та викладачами – досить непоганий бізнес. При належному підході рентабельність може досягати 100%.

Відкриття ломбарду

Відсоток за надання позики під заставу ювелірних виробів, хутряного одягу, цифрової техніки досить високий – в середньому від 7 до 25% в місяць. Витрати на організацію ломбардної точки не дуже високі. Для повноцінної роботи вистачить навіть 6 м2 орендованої площі з броньованими дверима і склом. Також необхідно буде отримати ліцензію, найняти 2-3 консультантів, касирів, встановити систему безпеки і, звичайно, мати в розпорядженні капітал.

Комерційний сервіс прокату

В останні роки економічна ситуація в багатьох сім'ях втрачає свою стабільність, тому чимало людей змушені відмовитися від покупки багатьох речей. Але в певні моменти життя вони стають просто необхідні. Хороший вихід з цієї ситуації для споживача послуги, так і підприємця – відкриття магазину з прокату одягу, аксесуарів, предметів побуту і навіть домашніх тварин для фотосесій.

Виробництво біопалива

Однією з найбільш актуальних ідей у сфері виробництва залишається отримання біопалива. Якщо сформувати ринок збуту, налагодити процес створення продукту, підприємець буде отримувати стабільний і високий дохід. На думку експертів, перспектива зростання внутрішнього споживання біопалива в найближчі кілька років досягне 40%. Найпопулярнішими видами біопалива вважають:

паливні гранули (пелети), брикети з деревини, лушпиння соняшника;

солому, стебла чи листя сільськогосподарських рослин (зернові, бобові, гречка, льон, соя);

пелети з енергетичної верби, тополі, лози.

Проведення тренінгів, семінарів, майстер-класів


При наявності знань, досвіду, володіння особливими навичками на організації навчальних занять можна створити непоганий бізнес. Цей напрямок вже кілька років не втрачає своєї актуальності, залишиться він затребуваним і в 2017 році. Найбільш доступні варіанти – проведення майстер-класів з рукоділля, тренінгів і семінарів на тему відносин, професійного росту, духовного розвитку. Тем для занять величезна безліч, але важливо вибрати ту, яка зацікавить цільову аудиторію, правильно організувати їх проведення.
загрузка...
Найактуальніші бізнес-ідеї 2017 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають