• 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 
  • 23:13 – Церковні свята 2017. Календар церковних свят 
  • 21:07 – Меню на новий рік 2017 

Тариф Водафон (МТС) найвигідніший в Україні 2017 відгуки?

Відгук 1 Катя

Ой навіть не знаю. Що відповісти зв'язок взагалі дуже дорогий ,став як втім і все, я особисто МТС використовувала раніше 50 грн на рік раніше платила в мене був регіональний тариф зараз навіть і не знаю але зараз тариф у мене оплата в день становить 1 грн 50 копійок. Є новий тарифний план 250 грн на рік виплатите і на рік забуваєте про поповненні рахунку на рік. Є так само тариф 30 в місяць це найдешевші тарифи на даний момент. Дешевше немає а краще зателефонувати оператору і уточнити тариф, який підходить вам і буде дешевше для вашої області.

Відгук 2 Світлана

Непоганий тариф Супер МТС 3D нуль центр.

За цим тарифом за перший дзвінок абонентам МТС або Vodafone в день знімається плата 1 грн. 50 коп. Далі дзвінки в мережі безкоштовні і безлімітні.

На інші оператори плата за перші п'ять хвилин становить 1 грн. 50 коп. Слідуючі хвилини - по 60 коп.

Є щодня 200 МБ безкоштовного Інтернету.

А ще в цьому тарифі можна підключити послугу Рік без абонплат. Послуга становить 200 грн., зате цілий рік можна не поповнювати і говорити між абонентами МТС і Vodafone безкоштовно.

Відгук 3 Тетяна

Дати однозначну відповідь на це питання ніяк не вийде, оскільки оптимальність тарифу визначається для кожного конкретного абонента в залежності від його розмовної активності, частоти здійснення дзвінків на номери інших операторів або за кордон, а також швидкості інтернету.

На сьогодні оптимальними можна назвати три тарифи Водафон (МТС), які відносно недорогі:

Абонентна плата відповідно за кожен тариф становить 30 грн/місяць, 50 грн/місяць та 90 грн/місяць.

Відгук 4 Микола

Як на мене, так тарифний план МТС «Просто Супер Перший» на сьогоднішній день є самим вигідним в Україні.

За 1 грн на день можна говорити 100 хвилин в мережі МТС Україна і Vodafone Україна.

Якщо телефонувати на телефони інших операторів , то вартість таких дзвінків 0,50 грн/хв

Хто користується інтернетом, тому 500 Мб в день обійдеться за 2 грн.

За 2 грн на день можна відіслати 150 шт SMS/MMS на всі мобільні мережі України.
загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають