• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
 • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
 • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
 • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Субсидії в Україні 2017 у чому підступ?

Про те, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці, не знає хіба що дитина. Субсидія, особливо нова система її оформлення, дуже навіть нагадує той нещасливий сир. Велика частина громадян активно цікавляться цим питанням, тому що платити за новими захмарними тарифами люди не в змозі. Але знаючи, що в реальності держава мало дбає про добробут своїх громадян, виникає питання – субсидії в Україні 2017 у чому підступ? Варто розібратися до початку оформлення документів.

Субсидії в Україні 2017 у чому підступ?


«Спрощена» система оформлення

Згідно з новими законами, всі громадяни України навесні отримали поштою лист, що складається з двох документів – бланк заяви на оформлення субсидії та декларація про доходи. «Піклуючись» про народ і щоб уникнути черг і конфліктів, Кабінет міністрів постановив, що людині необхідно в домашніх умовах заповнити ці папери і надіслати їх за місцем в Управління праці та соціального захисту населення. Після отримання листа фахівці Уптасзн самостійно займаються оформленням субсидії, захищаючи людину від біганини по різних державних інстанцій. Правда, мило з їхнього боку, чи не так? Описана процедура досить проста, але не варто забувати про підводні камені, а саме про самостійному заповненні заявки та декларації доходів. Питання з заявкою не несе великої загрози, максимум, що можуть зробити, це постійно повертати її з-за неправильного заповнення. Питання в іншому – як часто її будуть надсилати назад і скільки займе часу подальший її розгляд? Адже може вийти так, що на точне заповнення заяви піде не один місяць, а платити за рахунками потрібно в строк. По-справжньому боятися треба декларації про доходи, адже тут виникає кілька моментів, які можуть зіграти злий жарт з кожним.

Декларація про доходиЦей документ передбачає, що людина чесно прописує всі свої можливі доходи, починаючи від зарплати, закінчуючи продажем яблук сусідові. Але хіба в країні багато чесних? Але держава вірить усьому, а точніше робить вигляд, що вірить, тому що процедура складається з трьох етапів:
 • Отримання та обробка документів.
 • Швидке призначення суми субсидії.
 • Перевірка правдивості даних, зазначених у декларації.
 • Все б нічого, але якщо людина обдурить, а вона, швидше за все, так і зробить, бо вижити на пропоновану мінімальну зарплату з нинішніми цінами просто нереально, її чекає покарання. З ошуканців знімається субсидія і потрібне повне відшкодування наданих державою «знижок» на оплату комунальних послуг у подвійному розмірі. І це, по суті, не новина, тому що під час підписання декларації кожен може прочитати цю інформацію в документі. Цю нехитру інформацію варто трохи проаналізувати, щоб зрозуміти, як саме держава буде заробляти на своєму народі в такі важкі часи. Тепер кожен здогадується, у чому підступ субсидій в Україні 2017 . Навіщо ж депутатам роздавати малозабезпеченим і бідним бюджетні гроші, яких у скарбниці, майже, немає? Субсидія – це черговий спосіб відмивати гроші, створюючи всі умови для тіньової економіки.
  загрузка...
  Субсидії в Україні 2017 у чому підступ?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають