• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
 • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
 • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
 • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Прогнози експертів про майбутнє України 2017

Нікого не здивує величезний інтерес українців до майбутнього своєї країни. Зараз страждають багато людей, серед яких солдати, їх сім'ї, мешканці зруйнованих регіонів, біженці. Всі вони не вірять обіцянкам політиків і тішать себе надіями на позитивний прогноз. Якими будуть прогнози експертів про майбутнє України 2017 , серед яких ясновидці, екстрасенси, астрологи? Пророки, що давно пішли у світ інший, також залишали свої записи щодо України, правдивість яких підтверджують сучасні дарування.

Прогнози експертів про майбутнє України 2017


Пророцтво Павла ГлобиЗнаменитий московський історик і астролог роки три тому зробив прогноз економіки України на 2017 рік і розповів про її загальне положення. Якщо лаконічно описати його пророцтво, то виходять такі факти:

У 2014-2020 роках очікується світова економічна криза, що не омине Україну. Повторення голодомору не очікується, але відсутність стабільності, знецінення гривні, іпотечний криз будуть обов'язково. Далі настане будівельний бум, ціни стануть величезними, правда, через кілька років фінансову піраміду чекає кінець.

Військові дії будуть довгими. В цей час на нормальну економіку можна не розраховувати.

У 2009 році астролог пророкує розкол країни на Західний, Східний регіон і Крим. Останні два стануть частиною Росії, хоча Східна частина ще довго буде відноситися до України.

Помирити ворогуючі країни зможе невідомий лідер, який буде схиляти їх до союзу. Ім'я миротворця Глоба знає, але поки не називає.

Спокійне нормальне життя очікується не раніше, ніж через 10 років. Це станеться тоді, коли Україна стане частиною блоку держав, які складаються з православних країн. НАТО і Євросоюз українцям не світять.


Пророцтва ВангиПророцтва Ванги постійно збуваються, і завдяки її дару українці можуть сподіватися на гарне спокійне життя, але явно не в 2017 році.
Пророцтва Ванги щодо сучасного життя:

На Україну, ніби з усіх щілин сиплеться нещастя, витримати яке можна тільки завдяки народній силі духу. Чекати кінця бід доведеться ще не один рік, поки не з'являться добрі чесні керівники.

Провісниця чітко проговорювала, що почнеться братовбивство, люди озвіріють і стануть шукати порятунку в поодинці. Навіть жінки забудуть про материнський інстинкт, і будуть залишати своїх дітей напризволяще.

Щодо земель Ванга сказала, що в період з 2015 до 2019 року відбудеться руйнування об'єднань, які поділяться на частини. Це відбудеться біля Росії. Ванга не вдавалася в подробиці про те, що чекає економіку України в 2017 році, але дала українцям надію на краще життя. Новий рівень прийде обов'язково, треба тільки пережити політичну та економічну кризу.


Погляд у майбутнє Олени КуриловоїОлена Курилова стала знаменитою після української передачі «Битва екстрасенсів», де неодноразово здобувала перемогу. Її пророкування трохи розмиті, але з них можна зрозуміти, що Донбас не знайде спокою. Екстрасенс називає нинішні бойові дії абсолютно безглуздим, адже все що відбувається – це просто пихаті гри двох глав держав. Вона робить акцент на тому, що проблему потрібно вирішувати швидко, причому тільки мирним способом, інакше країну «розберуть» по шматочках. Поділ України потягне за собою ще більші складності. Олена каже, що в нинішніх умовах кожен виживає, як може, не дотримуючись законів (особливо «верхівка» країни). Але нічого не зміниться, поки люди не зміняться, не припинять брехати, вивозити з країни гроші, агітувати розпад країни. Вона наполягає, щоб люди починали вдосконалити себе і вірили в хороший кінець.

Прогнози різних експертівБагатьох хвилює майбутнє України, прогнози експертів на 2017 рік допомагають скласти певну картину про те, що буде. Наприклад, нумеролог та екстрасенс Людмила Жукова пророкує чергову революцію в 2017 році. Ясновидица Віра Ліон каже, що ті, хто розпочав війну, обов'язково понесуть покарання, правда, цього доведеться почекати. Сергій Шевцов-Ланг переконаний, що кровопролиття з-за війни триватиме до 2019 року. Ця ситуація вирішена з-за того, що планета Уран розташувалася в сузір'ї Овна, якому протегує Марс – бог війни, стихія вогню. Таке сильне тріо провокує руйнування, сварки, кровопролиття.

Деякі пророки обіцяли нову світову війну, і те, що зараз відбувається, багато в чому нагадує її початок. Але Вольф Мессінг ще до смерті заспокоїв людей, повідомивши, що Третьої світової війни не буде. Як же хочеться, щоб всі йому вірили.

Економічний прогноз на 2017 рікПрогнози економістів на 2017 рік для України називають такі цифри:
 • ВВП зросте на 3%;
 • інфляція залишиться на рівні 81%;
 • безробіття – 87%;
 • зарплати піднімуться на 54%.
 • На підставі цих показників буде формуватися бюджет 2017 року, що оголосив віце-прем'єр-міністр Степан Кубів. Він повідомив, що прогноз враховує неспішне підвищення зарплат і соцстандартів, враховуючи можливу інфляцію і власні економічні можливості. Все це відноситься до економічно активного населення від 17 до 70 років. Економісти міністерства прагнуть вирівняти заробітну плату до рівня прожиткового мінімуму. Вони сподіваються, що соціальні стандарти будуть підвищуватися з кожним роком, перевищуючи показники інфляції.
  загрузка...
  Прогнози експертів про майбутнє України 2017
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають