• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Виробничий календар на січень 2017 року в Україні

Січень — це початок нового року, й нової долі. З цим зимовим часом пов'язують величезну кількість забобонів і традицій. Саме в січні міститься велика різноманітність святкових дат, а деякі з них мають і державний рівень. Все офіційно затверджені вихідні та робочі дні у січні 2017 року в Україні прописані в календарі виробництва. Даний виробничий розклад створюється попередньо перед настанням певного місяця. Календар виробництва ніяким чином не повинен відступати від загально затверджених офіційних вимог, які вказані в трудовому законодавстві.
Виробничий календар на січень 2017 року в Україні

Календар виробництва на січень для України

Аж до 1991 року Україна за законом входила до складу величезного Радянського Союзу. Але після зазначеного часу вона відокремилася і придбала незалежність. Робочі дні в січні 2017 року в Україні різко відрізняються від основ виробничого календаря в Росії.

Згідно з затвердженим правовим актом, в Україні в січні відзначаються 2 державно-святкових події, це:


1 — Новий рік;
7 — Різдво.

Виробничий календар на січень 2017 року в Україні


У зв'язку з настанням офіційних святкових дат всього робочого класу надаються додаткові періоди відпочинку. В наступному січні Новорічні свята (1 число) випадає на недільний день. Але так як даний період тижня за законом є вихідним числом, то наступний за святом понеділок, тобто 2-е січня, визнається в Україні також вихідним періодом.

Приблизно аналогічні обставини складаються і з настанням Різдва Христового, дата, що в Україні теж затверджена офіційним святковим числом. Світлий святковий день відбудеться у суботу, відповідно, трудящий народ може сміливо відпочивати і в наступний понеділок, так як будуть перенесені передсвяткові дати.

Виробничий календар на січень 2017 року в Україні зазначає, що на обидві святкові дати робітничого класу надаються за 3 тривалих числа відпочинку. Необхідно відзначити, що 6-е січня, яке за календарним подій визнано передсвятковим числом, офіційно затверджено, як день зі скороченою робочою зміною, відповідно, працюючы люди можуть закінчити свої виробничі справи на годину раніше покладеного трудовим графіком терміну.

Загальна ж кількість затверджених робочих днів у січні 2017 року в Україні становить 20 чисел. Так як протягом січневого місяця налічується рівно 31 календарна дата, то все решта 11 січневих дат визнані вихідними періодами
загрузка...
Виробничий календар на січень 2017 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають