• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Святкові дні на Новий рік 2017 в Україні

Не за горами Новий рік, який українці чекають не тільки для святкування, але і заради заслуженого за рік відпочинку. Зазвичай свята прроводятся в колі родини або друзів, багато відправляються на зимові курорти або за кордон. У будь-якому випадку, щоб планувати дозвілля, потрібно точно знати, коли вихідні на Новий рік 2017 в Україні.
Святкові дні на Новий рік 2017 в Україні

Хочеться відразу відзначити, що на півмісяця відпочинку розраховувати не слід, тому зустріч Нового року повинна пройти так, щоб незабаром можна було в повному здоров'ї відправитися на роботу. Тому, якщо планується якась поїздка, її потрібно обговорити з директором заздалегідь.

Вихідні дні

Законні вихідні дні визначає Кабінет Міністрів України, які в цьому році, у зв'язку з становищем в країні, досі не винесли офіційного розпорядження з цього приводу. Але відштовхуючись від досвіду попередніх років можна припустити, що святкові дні на Новий рік 2017 в Україні припадають на наступні дати:

31 грудня 2016 – вихідний, тому що це субота. Ті, хто працює в державних структурах або на п'ятиденному графіку зі спокійною душею можуть копошитися на кухні, закінчити незавершені справи, навести красу і ввечері влаштувати застілля.

1, 2 січня 2017 – святкові вихідні, один з яких припадає на понеділок. Це пов'язано з тим, що офіційний вихідний першого січня неділя, а так як неділя – це і так вихідний, тому його перенесли на друге число.

6 січня – Святвечір, у який робочий день скорочується. Це не зовсім вихідний, але все ж приємно.

З 7 по 9 січня 2017 – держава виділить 3 дні на святкування різдвяних свят, до того ж Різдво випадає в суботу, а це знову вихідний, який за старим досвідом переноситься на понеділок.

Радимо останній вихідний провести у спокійній обстановці з сім'єю, щоб відновити витрачені сили і здоров'я, тому що з 10 числа потрібно налаштовуватися і вливатися в звичний графік.

Відпочинок на Новий рік

Відпочинок на Новий рік 2017 в Україні передбачає зустріч року Півня і Різдва Христового. У загальній складності січень подарує українцям 9 календарних традиційних вихідних і 2 офіційних святкових дні. У сумі виходить 11 вихідних та 20 робочих січневих днів. Описана система має силу тільки для тих, хто працює на підприємствах з п'ятиденним графіком, крім окремих структур, наприклад, державних банків, Пенсійного фонду. У приватних структурах або де заснований графік поточного режиму, вихідні визначаються рішенням начальства або удачею.

Шкільні зимові канікули


Швидше за все, діти чекають зимових канікул сильніше, ніж дорослі, яким необхідно придумати, куди подіти своїх чад на стільки днів. У минулому році в залежності від регіону учні відпочивали від школи місяць і навіть більше. 2017 рік не обіцяє дітлахам такого ж щастя.

Згідно висловлених рекомендацій міністерства освіти, канікули розпочнуться ще в 2016 з 24 грудня. Забути про книги і уроки можна буде до 9 січня 2017. У загальній складності школярі будуть перебувати вдома або у бабусі 17 днів.
загрузка...
Святкові дні на Новий рік 2017 в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають