• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Чи можна їздити в Україні на нерозмитнених авто в 2017 році на литовських і польських номерах

Зараз на Україні часто задаються питання "Чи можна їздити в Україні на нерозмитнених авто 2017 році?" Щоб прибрати всі сумніви і розвіяти міфи, відповідаю: легально українцю їздити не можна! Можна тільки нерезидентам (іноземцям). Але в напівлегальному варіанті це можливо, з поляком/литовцем, який зажене авто на рік, це означає приблизно наступне.

Чи можна їздити в Україні на нерозмитнених авто в 2017 році на литовських і польських номерах


Легально ви цього зробити права не маєте. АЛЕ. Якщо ви почитаєте пачку законів (ПДР, Стамбульську Конвенцію, Віденську Конвенцію, Закон України про НацПоліцію і митний кодекс), то і поліцаї нічого зробити не зможуть. Головне — читати не тільки те, що маєте право робити ви, але ще і що мають право робити поліцаї і в яких випадках проти вас. Спробую пояснити.

А) Поліцаї мають право на підставі ПДР вимагати 3 документа
1)Техпаспорт (ніде не сказано, що техпаспорт України, ага)
2) Водійське посвідчення
3) страховку. Не подобаються номери на авто? а мені не подобається номер твого жетона і пика. що далі?
Б) Поліцаї не мають право розглядати, як авто перетнуло кордон, — не їхня юрисдикція.
В) Затримати на 3 години до приїзду митників, — потрібні поняті, і 3 години починаються з моменту оформлення протоколу, при цьому поняті вже повинні бути, і поліцаї не мають право викликати митників раніше, ніж оформлять протокол затримання
Г) У поліцаїв є конкретний перелік порушень, за який вони можуть зупинити вас. Якщо нічого не порушувати, — зупиняти не мають права.
Д) Якщо ви вписані в техпаспорт, — можете взагалі тупо говорити поліцаям, що у вас в цій країні ВНП. Просто на себе не перереєстрували так як це коштує грошей. Перевірити не можуть, — ви не зобов'язані їм показувати ні паспорт, ні закордонний паспорт, а права у нас виходять довічно або на 50 років, і в зв'язку з ВНП міняти їх не зобов'язані. Якщо вони задають питання, де ви живете, — прямо суєти носом в те, що будете скаржитися на них за порушення закону про НацПоліцію, стаття 7 пункт 5,- обмеження за ознаками місця проживання. Однак тут є 1 нюанс. Поліцаї мають повне право зупинити авто якщо воно в розшуку. А в розшуку воно може бути, якщо його туди відправить митниця. А митниця може відправити його туди, якщо авто зажене хтось з іноземців і протягом року не вивезе з України. У такого авто 1 дорога, — на розборку. І ще. Не підставляйте родичів і друзів, які хочуть ще в'їхати в Україну. Якщо вони залишать тут авто і не заберуть протягом року, — штраф 8500+ розмитнення. Розмитнення для авто не євро 5, а нижче суд може нарахувати будь-яку. Хоч мільйон. Це адмінштраф, в інтерпол не подадуть. Але якщо мама з Литви прижене сюди авто і через рік не забере, а через 2 приїде в Україну, то прямо на кордоні може нарватися на ці 8500+розмитнення... Тому нехай заганяють авто, які звідси не виїдуть ніколи тільки ті, хто в найближчі 5 років в Україну не в'їдуть.
загрузка...
Чи можна їздити в Україні на нерозмитнених авто в 2017 році на литовських і польських номерах
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають