• 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 
  • 23:13 – Церковні свята 2017. Календар церковних свят 
  • 21:07 – Меню на новий рік 2017 

Як отримати громадянство Швейцарії громадянину України в 2017 році?

Відразу хочу попередити, що отримати громадянство Швейцарської Конфедерації надзвичайно важко, навіть порівняно з іншими європейськими країнами.

Економічного громадянства, тобто одержуваного в результаті інвестиції в економіку країни деякої суми грошей у Швейцарії немає. Отримання громадянства можливо тільки у випадку, якщо у іноземця, який бажає отримати швейцарський паспорт є постійний вид на проживання, так званий перміт С, я не даремно виділив цей рядок, бо згідно нової редакції закону, яка набирає чинності з 1 січня 2017 року, тільки володарі цього ВНП можуть подавати прохання на отримання громадянства. Далі, маючи цей вид треба прожити в країні не менше 10 років, натуралізуватися в швейцарське суспільство, вміти читати і писати на одній з офіційних мов республіки, не мати проблем з законом під час проживання на території республіки, поважати її традиції і конституцію.
Ще одна невелика умова - перед подачею прохання на надання громадянства необхідно безвиїзно прожити в країні протягом трьох років. Принагідно хочу зауважити, що іноземцю або іноземці, які вступили в шлюб з громадянином (громадянкою) Конфедерації для отримання швейцарського паспорта необхідно пройти майже таку ж процедуру, як і іншим претендентам на можливість називатися громадянином Швейцарії.
загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають