• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Як вигідно вивести кошти з WebMoney на Україні в 2017?

У 2016 році і, по всій імовірності, у наступному 2017 році найбільш вигідно виводити кошти з webmoney.ua (тобто зі свого гривневого гаманця) на карту Приватбанку "Універсальна". При зарахуванні на цю картку банк не стягує комісію з внесених на неї коштів, на відміну від картки для виплат, при нецільовому поповненні якій утримується комісія 0,5%.
Як вигідно вивести кошти з WebMoney на Україні в 2017?

Тепер про те, як саме краще вивести кошти на банківську картку. Якщо кошти вже знаходяться в гривневому гаманці, то вивести їх краще прямо з сайту webmoney.ua, створивши в розділі "кабінет wmu" відповідний шаблон для виведення на свою карту.

При цьому користуватися допомогою обмінників зовсім необов'язково, адже вони в будь-якому випадку повинні якось заробити на клієнті. В той же час сама система вебмані візьме за виведення на карту всього 1 грн незалежно від суми (якщо висновок не терміновий). Як правило, при такому способі виведені гроші надходять на картку протягом доби (в робочий день).

Якщо ж гроші знаходяться в рублях, доларах або будь-якому іншому гаманець вебмані, то для їх обміну на гривню якраз і вигідно скористатися допомогою обмінників.

Рейтинг обмінників з їх умовами на поточний момент представлений на чудовому сайті bestchange, де порівнюються їх курси виводу (обміну).

Але ще більш чудовий сайт - це так званий обміник, де курс обміну ще більш вигідний, ніж на попередньому сайті. Лише в рідкісних випадках обмінники пропонують більш вигідний курс, ніж цей.

Найбільш вигідно обміняти вебмані-рублі або долари на вебмані-гривні з допомогою зазначеного обміника, а потім вивести їх на карту банку через сайт webmoney.ua.

Така ситуація склалася на кінець 2016 року. Найімовірніше, в 2017 році даний спосіб виводу буде як і раніше найбільш актуальним.
загрузка...
Як вигідно вивести кошти з WebMoney на Україні в 2017?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають