• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Які виплати при виході у декретну відпустку у 2017 році в Україні?

Інформація - які платежі при народженні дитини в 2017 році, в Україні, буде вельми до речі. Народження дитини - величезна радість і щастя двох люблячих людей, але зовсім непогано буде отримати матеріальну допомогу від держави, вірно? Адже малюкові будуть потрібні безліч потрібних йому речей - одяг з натуральних тканин, зручне дитяче ліжко, якісні пелюшки і підгузки, безпечні іграшки, і це не кажучи про харчування і лікарські препарати і безлічі інших необхідних речей!
Які виплати при виході у декретну відпустку у 2017 році в Україні?

Хто своєчасно потурбувався і дізнався - які платежі при народженні дитини в 2017 році в Україні, той вберіг сімейний бюджет від зайвих витрат, а своє чадо забезпечив усім необхідним. Як говоритися - декількох годин пошуку в Інтернеті і порядок! Воістину - скупий платить двічі, а дурний і тричі! Розглянемо - які платежі при народженні дитини у 2017 році в Україні, детальніше.

Головне – встигнути подати документи, оскільки нічого не буде, якщо заяву подано пізніше 6 місяців після того, як закінчиться гарантована державою відпустка.

Для працюючих жінок одержання декретної відпустки обумовлюється одержанням у встановлений законодавством термін, особливого лікарняного листа, діючого на певний термін, на який і потрібно писати заяву. Все це передають кадровику, а гроші почнуть видавати згідно випущеного на підприємстві наказу.

Розмір допомоги розраховується виходячи із середньоденної заробітної плати (зарплата (на яку були нараховані страхові платежі) за 12 місяців ділиться на кількість відпрацьованих днів). Поважні причини, коли людина не працювала у цьому періоді - лікарняний, декретна і «по догляду за дітьми» відпустки "за власний рахунок".

Які виплати при виході у декретну відпустку у 2017 році в Україні?


Тепер - які платежі при народженні дитини в 2017 році, в Україні тим, хто не працює.

Безробітним, студенткам, непрацюючим і взагалі особам, не поповнюючим фонд соц. страху – лікарняний разом із заповненою заявою надають до відділення соцзахисту за місцем їх проживання. Якщо дана категорія громадян стоїть на обліку в службі зайнятості, то вони після отримання листа в лікарні, знімаються з обліку (з наданням довідки) і несуть в соцзахист необхідні документи (крім перерахованих – трудову та картку банку). Все буде виплачено, як кажуть, «без шуму і пилу» і повністю. Важливо: заздалегідь реєструйтеся в ЦЗ, інакше ви втрачаєте - отримаєте лише чверть покладених

Додаткова інформація: стандартний термін декретної відпустки - 126 днів (70 до пологів і 56 - після). Усі покладені в цьому році відпустки, за заявою, на підприємстві зобов'язані приєднати до декретного. Як бачите, знати - які платежі при народженні дитини у 2017 році в Україні просто необхідно. Проте законодавство постійно змінюється і інформацію необхідно уточнювати, однак основні поняття ви вже отримали.
загрузка...
Які виплати при виході у декретну відпустку у 2017 році в Україні?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають