• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Рейтинг смартфонів на андроїд 2016-2017. Кращі смартфони

Рейтинг смартфонів на андроїд 2016-2017. Кращі смартфони


Рейтинг смартфонів на андроїд 2016-2017 року – це хороша можливість досить швидко познайомитися з самими основними новинками сезону, які на думку фахівців і аналітиків увійдуть в десятку кращих. Варто так само відзначити, що такий рейтинг є свого роду демонстрацією максимальних показників продуктивності. Але, перераховані нижче моделі не є дешевими, хоча ціна повністю виправдана і ці моделі ним на всі 100% відповідають.


Кращі смартфони.


Відповідно до складеного списку кращих моделей смартфонів 2017 року можна без сумнівів назвати наступні найбільш яскраві моделі, кожна з яких заслуговує найвищої оцінки та похвали.
Samsung Galaxy A 7. Це ще одна чергова новинка, яка радує своїми чудовими технічними характеристиками і показниками.


1. Хороший дисплей, який передає картинку у форматі високої точності і чіткості.

2. Сучасна камера з 13 мегапікселями.

3. Фронталка, дозвіл якої складає 5 мегапікселів, яка відповідає і забезпечує високоякісні відеодзвінки.

4. Оперативка потужністю 2 гігабайти.

5. Один з найбільш потужних процесорів з 8-ма ядрами.


Що стосується вартості цієї моделі, то вона займає лідируючі позиції в порівнянні з усіма іншими моделями.
Рейтинг смартфонів на андроїд 2016-2017. Кращі смартфониLG G4 модель яка створена на основі ОС Андроїд. Ця модель вже продемонструвала свої чудові якості і властивості в минулому сезоні, тому дуже популярна і затребувана. Відразу варто сказати, що по продуктивності модель нічим не поступається і не гірше своїх прямих конкурентів. Що особливого можна назвати і зазначити в цій моделі?

1. Потужний процесор з 6-ма ядрами.

2. Оперативна пам'ять налічує 3 гіга, що дозволить досить швидко та оперативно працювати і керувати будь-якими додатками.

3. Основна камера характеризується дозволами рівними 16 мегапікселів.

4. Додаткова камера, тобто фронтальна становить 8 мегапікселів.


Apple iPhone 7S новинка яка буде представлена в 2017 році. Поки немає ніякої точної інформації щодо того, яка буде модель. Але, всім добре зрозуміло, що модель обов'язково повинна перевершити таких своїх послідовників, як iPhone 6S і iPhone 6S plus Apple і iPhone 7 .


Lenovo P90 Onyx. Напевно, кожен погодиться з тим фактом. Що останнім часом компанія «Леново» щорічно радує своїх клієнтів новими і оригінальними новинками і 2017 рік не став виключенням з правил. Ця модель вже зараз названа однією з самих класних андроїдів смартфонів, який володіє чудовими параметрами.

1. Екран діагоналлю 5.5 дюймів, що дозволяє транслювати і передавати картину у високому форматі якості та дозволу.

2. Основна камера має роздільну рівним 13 мегапікселів і при цьому оснащена безліччю додаткових опцій і функцій.

3. Сучасний 3g модуль, завдяки якій забезпечується чудовий інтернет.

Рейтинг смартфонів на андроїд 2016-2017. Кращі смартфони
HTC One M9 яка є новинкою китайських виробників дуже високої якості. Якщо в загальному говорити про всіх характеристиках андроїда, то, насамперед, варто відзначити хорошу сучасну камеру, роздільна здатність якої складає 20 мегапікселів. Фахівці та експерти запевняють, що сьогодні це найкращі показники. Також модель оснащена потужним процесором з 8-ма ядрами і оперативною пам'яттю 3 гіга. Що стосується безпосередньо дозволу, який відповідає за передану картинку, то воно становить 1920*1080 пікселів.


Як видно смартфони 2017 року дійсно радують своєю справжньою пишністю і різноманітністю, серед якого кожен обов'язково зможе підібрати той варіант, який йому найбільше підходить і відповідає запитам і вимогам. Причому це не весь список заявлених новинок на новий 2017 рік, а лише тільки найсучасніші, згідно світовим стандартам і вимогам.

загрузка...
Рейтинг смартфонів на андроїд 2016-2017. Кращі смартфони
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають