• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Айфон 7 2017 року. Огляд. Скільки буде коштувати? Фото

Айфон 7 2017 року. Огляд. Скільки буде коштувати? Фото


Сьогодні просто неможливо уявити собі наше життя без мобільних засобів, які з кожним роком набувають нові функції і значення. Адже погодьтеся, якщо кілька років тому самий перший мобільний телефон призначався безпосередньо для спілкування, то сьогодні сучасні айфони і смартфони – це міні комп'ютер, без якого ми вже не може обійтися і уявити собі хоч один день нашого життя.


Айфон 7 2017 року є однією з найбільш обговорюваних новинок цього сезону, так як модель, дійсно, унікальна і неповторна, і навряд чи можна знайти подібні аналоги у всьому світі. Сьогодні відомо про те, що перші айфони будуть запущені у виробництві на початку 2017 року, отже, надійдуть на ринок не раніше середини.


Огляд і фото.


Але чим же так приваблива нова модель айфона, що вона вже зараз користується таким великим попитом і популярністю? Щоб дати максимально точну відповідь на поставлене питання потрібно по максимуму вивчити всі технічні властивості і особливості цієї новинки.

Айфон 7 2017 року. Огляд. Скільки буде коштувати? Фото1. Акуумулятор ємністю в 1642 мАч. Для порівняння варто відзначити, що цей показник і цифра на 10% вище, ніж у попередньої моделі Айфона в 6 серії.
2. Камера параметрами 8 МП.
3. Новий формат і процесор А9.
4. Оперативна пам'ять флагмана дорівнює і становить 2 Гб.
5. Наявність універсального порту під назвою Lighting, який прийде на заміну роз'ємів для навушників 3,5 мм
6.Сучасні Bluetooth-навушники, які будуть випущені безпосередньо самою компанією Apple.
7. Новий корпус, який буде створений з досконалого іншого матеріалу. Що це дасть? Айфон стане повністю водонепроникним, позбудиться від додаткових смужок, навколо яких останнім часом виникає дуже багато суперечок і нарікань.
8. Модель буде оснащена сучасними вставками, за рахунок яких буде здійснюватися радіосигнал до антени, яка буде розташована всередині самого пристрою.
9. Великий і потужний екран в порівнянні з попередніми версіями, причому в новій серії дизайнери повністю відмовилися від сенсора Touch ID.
10. Модель буде мати сапфірове покриття, за рахунок якого забезпечується додаткова надміцність.

Скільки буде коштувати?


Стосовно цінного рівня нової моделі айфону в 2017 році, за попередніми відомостями та інформацією її первісна вартість становить 700 доларів.


Хоча багато фахівців та експертів з великою впевненістю стверджують про те, що вже з виходом перших моделей айфона 7 їх вартість впаде до позначки в 600-500 доларів. Але вже зараз є інформація, що готуються й зовсім інші версії iPhone 7 який буде істотно дорожче.


Завищена ціна чи ні?


Дізнавшись про попередню вартість нової моделі Айфона 7 2017 року, виникає цілком логічне питання – а чи вартує ця модель таких грошей, не завищена ціна? Сьогодні більшість українських споживачів і новинок всього нового і сучасного схиляються і приходять до висновку, що таку ж модель Айфона можна купити в США, але набагато дешевше. Причому експерти відзначають зниження ціни в 2-3 рази, тобто замість 700 доларів, можна без проблем знайти модель за 200 доларів, яка ні чим не буде відрізнятися від тієї дорогої. Але і тут є багато нюансів, про які також варто пам'ятати і враховувати, в результаті чого виходить одна і такаж цифра.

Айфон 7 2017 року. Огляд. Скільки буде коштувати? Фото


Нова модель Айфона 7 в 2017 році вже вважається найбільш практичною і універсальною річчю, яка, як відомо, буде випускатися в двох версіях і серіях. Одна серія вважається найбільш дорогою, а ось друга більш бюджетна і економна, тобто являє собою бюджетний формат. У чому будуть полягати відмінності від головної моделі? Фактично ні чим, так як по опису, оглядом і технічним властивостям це дві ідентичні моделі лише з маленькою відмінністю, пов'язані з екраном, адже у бюджетній версії він представлений в 4-х дюймовому форматі.


Айфон 7 по праву можна назвати справжньою знахідкою і відкриттям 2017 року, яка значною мірою відрізняється від усіх своїх попередників. Хоча все ж деякі загальні риси подекуди простежуються. Але, погодьтеся, навряд чи хто-небудь відмовиться від цієї моделі, адже тут є, чим похвалитися. Але, будемо сподіватися, що ціна нової моделі Айфона 7 у Україні все-таки знизиться, в результаті чого ця модель стане більш доступною для багатьох.

загрузка...
Айфон 7 2017 року. Огляд. Скільки буде коштувати? Фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають