• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Якою буде погода на травневі свята 2017 прогноз

Травень – це час перших променів теплого і ласкавого сонечка, які не просто зігріває своїми променями, а кличе всіх на природу, свіжий відпочинок, де можна весело і незабутньо провести час. Саме тому питання щодо того, яка буде погода на травневі свята 2017 року є одне з найбільш актуальних, особливо напередодні невеликих вихідних, які нас очікують в цьому місяці.

Якою буде погода на травневі свята 2017 прогноз


Відпочинок в травні.

Травень – це місяць, який сповнений різноманітними подіями і святами, які ми чекаємо з великим нетерпінням. Адже так приємно зібратися з друзями, родиною, рідними та близькими людьми десь на природу та провести відпочинок на відкритому повітрі, біля багаття з шашликами. Це не казки а мрія, про яку ми мріємо зимовими і морозними вечорами. Якщо уважно проаналізувати, які за тривалістю нас чекають вихідні у травні, то можна відзначити і назвати наступні дні, свята.

1 травня – День праці, який в 2017 році випадає в понеділок. Але, з урахуванням того, що перед понеділком два законних вихідних, субота і неділя, то можна сміливо планувати невеликий відпочинок.

9 травня – День Перемоги. Свято Великої Перемоги, день який ми шануємо і завжди зберігаємо у наших серцях. У 2017 році він випадає на вівторок, а відповідно, вже встановленим виробничим календарем робочих днів на 2017 рік, 8 травня, тобто понеділок перед святом також оголошено вихідним днем, хоча і за рахунок суботи 6 травня, яка, швидше за все, буде скороченою.

Але, визначившись з травневими вихідними та канікулами, саме час дізнатися, які сюрпризи нам готує матінка природа, а, отже, які плани можна будувати.

Прогноз на травень.

Погодьтеся, сьогодні, напевно, навряд чи хтось зможе дати точний прогноз щодо того, яка погода чекає на нас. Але ось все ж із зразковим прогнозом можна познайомитися, можливо, він стане реальністю. Що кажуть метеорологи?

Але, відразу варто сказати, що погода вже на самому початку місяця буде досить мінливою і нестабільною.

Температурний режим. У цьому напрямку також буде очікувати мінливість, тобто то тепло, то різко холод. Наприклад, у денний час температурний стовпчик може досягати позначки до +25 – 26 градусів тепла, а ось в нічний час різко знизиться до рівня + 5 градусів. Погодьтеся перепади дійсно дуже істотні і значні. Саме тому, не варто, занадто піддаватися хибним сонячним променям, а найкраще одягатися по погоді і трішки тепліше.

Вітер. У деяких районах країни, а, точніше, в східній її частині погода буде досить вітряною, що стане причиною рясних опадів, тобто зливи і сильні хмари.

В центральній частині погода буде відповідати своїм середнім статистичним нормам і показникам, тобто температурі повітря і опадам.

Травень в Києві і області. Тут на думку синоптиків температурний стовпчик складе + 21-24 градуси тепла вдень, а от ніч температура знизиться в 2 рази. Сила вітру не буде перевищувати показників в 3,6 м/с. Як вважають синоптики, такі погодні умови по праву можна вважати досить сприятливими і комфортними для цього часу року.

Саме такі прогнози і обіцянки дають синоптики на травень 2017 року. Але, погодьтеся, якщо бути гранично уважним, то можна своїми силами скласти власний прогноз на весь майбутній 2017 рік, знаючи народні прикмети про травень.

Травень за народним календарем.


Звичайно ж, народних прикмет про те, який нас чекає рік, існує велика безліч, але серед усього розмаїття можна знайти кілька найбільш підходящих.

1.Квітень з водою, травень з травою.
2.Травневий мороз не видавить сліз.
3.Травень холодний – рік голодний.
4.Прийшов травень – під кущиком рай.
5.Травнева травичка і годує голодного.
6.Травнева роса – коням краще вівса.
7.Прийшов травень – тільки встигай, та не зівай.


Отже, яким буде травень 2017 року, покаже тільки час, нам лише залишається чекати і сподіватися, що погода нас не підведе, і ми зможемо весело провести вихідні і святкові дні на природі. Насолоджуючись теплим і чистим повітрям.
загрузка...
Якою буде погода на травневі свята 2017 прогноз
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають