• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Прогнози для України на 2017 рік від учасників битви екстрасенсів

Сьогодні все частіше і частіше люди звертаються за допомогою до екстрасенсів, кожний з яких розкриває секрети того, що їх очікує, а, точніше, дає відповіді на багато питань, які в подальшому допоможуть правильно впоратися з будь-якою проблемою та труднощами. Іншими словами, навряд чи знайдеться така людина, яка відмовився від гарної можливості зазирнути в своє майбутнє і дізнатися, що ж її там чекає. Сьогодні в увазі нестабільності ситуації в усьому світі, багатьох хвилює питання про те, чого ж варто чекати і до чого готуватися. Наприклад, прогнози для України на 2017 рік від учасників битви екстрасенсів дають досить суперечливу думку і уявлення про те, що ж очікує на мешканців цієї країни. Але, погодьтеся, за розвитком подій на Україні у 2017 році пильно стежить і спостерігає вся країна, так як ситуація по-справжньому знаходиться в дуже важкому, критичному положенні і стані. Так, що ж думають про це екстрасенси?
Прогнози для України на 2017 рік від учасників битви екстрасенсів

Що буде?

Серед усіх прогнозів від ясновидців з «Битви екстрасенсів» з приводу того, що ж чекає Україну в 2017 році можна відзначити найбільш яскраві передбачення від Сергія Шевцова, Сергія Лаврентюка, Максима Гордєєва, Ілони Калодре, Мохсена Норузі, які представили свою картину того, що чекає цю країну і за яким сценарієм розвиватимуться події.


Але, про це детальніше.
Прогнози для України на 2017 рік від учасників битви екстрасенсів

Прогноз 1. Сергій Шевцов, який є одним з найбільш відомих і популярних екстрасенсів. Саме він стверджує про те, що точно на всі 100% знає про те, коли закінчиться війна на території України. Відразу варто сказати, що це не 2017 рік, а тільки 2019 рік, адже до цього часу всі військові та бойові протистояння втратять всю свою актуальність і силу, а, отже, настане мир. Також саме в цей час планета Уран буде перебувати в сузір'ї Овна, а це досить гарне поєднання і комбінації, які в свою чергу також будуть сприяти вирішенню будь-яких конфліктів мирним шляхом. Чого ж слід очікувати жителям України?

1. Ймовірна боротьба і протистояння Ізраїлю і Росії також можуть торкнутися і негативно позначитися і на ситуації з Україною.
2. Негативні і терористичні дії влади України призведуть до того що в 2017 році буде зруйновано велику кількість міст, а в результаті постраждають мирні жителі.

Прогноз 2. Сергій Лаврентюк є переможцем четвертого сезону захоплюючого шоу «Битва екстрасенсів», який на всі 100% продемонстрував і показав всьому світу всі свої здібності і уміння. Що стосується питання щодо майбутнього України в 2017 році, то він виділив наступні найбільш значущі моменти.

1. Україна, не дивлячись на всі випробування, і важкі події збереже свою цілісність, тобто не слід очікувати будь-якого розколу на незалежні частини і округи.
2. Всі терористичні дії призведуть до сильної розрухи, а також великим економічним проблемам і труднощам.
3. До влади прийде новий президент і це буде жінка.

Прогноз 3. Максим Гордєєв. Цей медіум є не єдиний, хто звинувачує Росію у всіх бідах жителів України, він пророкує для Росії в недалекому майбутньому час розплати за свої дії проти українського народу. Що ж ще передбачає Гордєєв, чого варто очікувати і побоюватися?

1. Народ повстане проти свого правителя, після чого в країні настануть світлі часи і зміни.
2. До кінця 2017 року український народ трохи відійде від усіх бід і проблем і це у свою чергу стане початком нового етапу розвитку і формування відносин та миру в країні.
3. Нинішній президент країни зможе вивести Україну на новий рівень, тому світ пов'язують тільки з його ім'ям.
Прогнози для України на 2017 рік від учасників битви екстрасенсів

Прогноз 4. Ілоні Калодре. Вона передрікає, що мир на українській землі настане зовсім скоро.

Прогноз 5. Мохсен Норузі. Цей провісник передрікає для України благополучне процвітання в недалекому майбутньому, тому потерпіти залишилося зовсім небагато. Саме в 2017 році будуть зроблені перші кроки до мирного врегулювання, при цьому велика роль і місце в цьому процесі відводиться на президента Петра Порошенка, який зробить все можливе для цього.

Як видно, прогнози для України на 2017 рік дійсно самі суперечливі і несхожі один на одного. Але, незважаючи на це, будемо сподіватися, що вже в нинішньому році жителі дочекаються миру і процвітання.
загрузка...
Прогнози для України на 2017 рік від учасників битви екстрасенсів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають