• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Якою буде зима 2016-2017 у Харкові? Гідрометцентр

Зима – це саме білосніжний і по-справжньому зачаровуючий час року. Але, сьогодні зима виглядає зовсім інакше, ніж це було раніше. Якщо говорити про Україну, то нам залишається лише читати про те, які були дійсно прекрасні і чарівні зими в старовину і заздрити нашим предкам, які могли годинами проводити час на вулиці, влаштовуючи веселі снігові забави. Адже сьогодні сніг взимку – це дуже велика рідкість. Яка буде зима 2016-2017 в Харкові, чи зможемо ми повною мірою насолодитися цим часом року і як довго він триватиме?
Якою буде зима 2016-2017 у Харкові? Гідрометцентр

Зима в Харкові.

Якщо говорити про зиму на Україні, то відразу варто сказати, що вже відносно давно тут не було сильних морозів і справжніх холодів. Ця особливість буде спостерігатися і в цьому році, так як морозів теж не передбачається.

Хоча синоптики обіцяють, що зима в 2017 році в Харкові повинна бути ранньою, тобто вже перший сніг випаде у листопаді, при цьому до новорічних свят він буде вистилали землю білим покривалом.

Іншими словами, проблем зі снігом цієї зими, швидше за все не буде, і навіть Новий 2017 рік жителі та гості Харкова будуть зустрічати, як годиться, зі снігом. А ось вже наступні місяці після свят навряд чи порадують зимовим настроєм, адже знову настане вже добре знайома кожному європейська зима, яка відрізняється від нашої, досить м'яким і теплим кліматом. Але для того щоб в повній мірі зрозуміти чого точно очікувати від зими 2017 року найкраще знайомитися з прогнозом погоди по місяцях.

Гідрометцентр про погоду на грудень.

Як вже було сказано вище погода на початку зими, тобто грудні відразу дасть зрозуміти, хто тут господар. Адже вже з першого дня розпочнуться снігопади, причому часом будуть досить рясні і протяжні, а. отже, можна весело і просто проводити час на вулиці, граючи в сніжки. Але, радість не буде повною, оскільки температура повітря не дозволить снігу довго затримуватися, і він буде просто-напросто перетворювати в шар бруду і калюжі. Чому і в чому причина? Все просто, температура повітря в денний і нічний час доби коливатиметься від +5 до -15 градусів. Тому якщо випав сніг, не варто затримуватися вдома краще відразу відправитися на вулицю. Але ось вже ближче до новорічних свято місцевий Дідусь Мороз дійсно принесе справжній подарунок всім жителям Харкова, так як настане похолодання, а сніг перетвориться в пухкі і пухнасті замети, тобто настане справжня зимова казка, про яку можна тільки мріяти. У результаті можна сказати, що грудень 2017 року вийде досить зимовим і справжнім, згідно всім правилам і традиціям цієї кліматичної зони.

Січень.

Яким буде січень 2017 року? Чи він стане продовженням зимового та снігового грудня? Відповідь на це питання дають синоптики у своїх прогнозах. Але одразу варто зазначити, що суттєвих і кардинальних змін не відбудеться.

По-перше, міцний мороз буде триматися протягом перших декількох днів. Але вже дуже скоро йому на зміну прийде туман.
По-друге, туман буде супроводжуватися великим відсотком вологості, так як сніг почне просто-напросто танути. І саме така не зовсім приємна і не зимова погода триватиме майже весь місяць.
По-третє, в кінці місяця знову наступить похолодання, адже січень повинен бути самим холодним і морозним. Так денний стовпчик температури в Харкові може досягти позначки в – 25 градусів.

Як видно, січень також буде досить лютим, хоча все-таки будуть перепочинки у вигляді потепління.

Погода в лютому.


Що ж нам принесе третій зимовий місяць? Тут погода буде досить мінливою.

1.Початок місяця буде характеризуватися значним потеплінням.
2.Снігопади, які часом будуть досить тривалими та інтенсивними.
3.Сильний зимовий вітер, місцями ураган, який буде по-справжньому пробирати до кісток, тому всім захочеться, щоб зима закінчилася як можна швидше.
4.В середині місяця все затихне, і погода буде теплою і спокійною.
5.В кінці місяця варто очікувати знову сильних снігопадів, які просто завалять місто великими кучугурами зі снігу.

Якщо вірити всім прогнозами синоптиків, то цей час в 2017 році в Харкові буде більше нагадувати справжню зиму, за винятком лише деяких моментів. Варто сказати, що багато регіонів України значною мірою позаздрять Харкову, так як в деяких снігу взагалі не буде.
загрузка...
Якою буде зима 2016-2017 у Харкові? Гідрометцентр
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають