• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Статті, що потрапляють під амністію 2017 в Україні. Нова амністія

Статті, що потрапляють під амністію 2017 в Україні і всі особливості цього процесу. Нова амністія – що вона собою являє, її особливості та останні новини, зміни.
Статті, що потрапляють під амністію 2017 в Україні. Нова амністія

Статті, що потрапляють під амністію 2017 в Україні, є однією з найбільш обговорюваних тем, так як саме навколо цього питання на сьогоднішній день йде багато питань і дебатів. Для того щоб дати точну і повну відповідь, а також розібратися потрапляє людина під амністію чи ні, необхідно уважно і детально вивчити.

Згідно існуючого закону про амністію на сьогоднішній день і будь-яких зміни і коригувань, незмінним у постанові залишається один пункт, за яким визначається і встановлюється група осіб і громадян, які не потрапляють ні під яку амністію.

Хто не потрапляє під амністію?

1.Засуджені на довічне ув'язнення.
2.Люди з 2-ма і більше судимостями, щодо тяжких або особливо тяжких статтями.
3.Терористи, сепаратисти і інші злочинці, які вчинили злочини проти основ національної безпеки.
4.Люди, що вчинили злочини з двома трупами. Також під цей пункт підходять особи, що вчинили злочини з необережності, а також ДТП за статтею 286 ч. 2 з двома трупами.
5.Особи, щодо яких вже протягом попередніх 10 років застосовувалася амністія, нова їм не світить.
6.Умисні вбивства, тортури, викрадення і незаконне позбавлення волі, які спричинили за собою смерть або тяжкі тілесні ушкодження, які також стали основною причиною смерті, насильницьке донорство.

Засудженим за цими статтями не варто в 2017 році розраховувати на амністію, так як їх вона обходить стороною і доведеться нести термін покарання в повній мірі і ступені.

Нова амністія.

Статті, що потрапляють під амністію 2017 в Україні. Нова амністія
Але що ж стосується самої амністії на 2017 рік? Тут самим основним і важливим моментом варто назвати і відзначити той факт, що в 2017 році він торкнеться безпосередньо учасників АТО, які вчинили злочини невеликої тяжкості. Цей закон вже ухвалений, так як було уважно розглянуто на засіданні Верховної Ради і за нього проголосували 247 депутатів.

Згідно з новим законом 2017 року, амністія буде поширювати свої дії, насамперед, на ті категорії засуджених, які найбільш незахищені та соціально вразливі. В новім проекті виділяються наступні основні критерії, які підходять для призначення амністії.

Показники для амністії в 2017 році.


По-перше, незначна суспільна небезпечність вчинених діянь особою, яка відбуває покарання.
По-друге, об'єктивні фактори. Під цей показник і критерій підходить важка хвороба, похилий вік і т. д. Іншими словами, ті моменти, які значною мірою знижують небезпеку осіб, яких пропонується звільнити від покарання.
По-третє, значний строк відбутого покарання.
По-четверте, неповнолітні, чия стаття не передбачає злочину тяжкого ступеня.
По-п'яте, особи, які мають на собі піклування неповнолітніх дітей або дітей-інвалідів.
По-шосте, вагітні жінки.
По-сьоме, ветерани війни, інваліди 1, 2 та 3-ї групи.
По-восьме, учасники бойових дій, особи, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, а також брали безпосередньо участь в антитерористичній операції.
По-дев'яте, особи, у яких виявлена форма туберкульозу або ж онкології.

Згідно з новим законом про амністію в 2017 році, питання про його застосування буде вирішуватися тільки судовим органом і за ініціативою прокурора, органу або установи виконання покарань. Також вже офіційно оголошено про те, що до кінця 2017 року по всій країні будуть наполовину ліквідовані ізолятори тимчасового утримання. Але ті, які залишаться, їх умови утримання повинні повністю відповідати європейським стандартам і нормам. Поки немає офіційної і точної інформації про те, скільки осіб потрапить під амністію на Україні у 2017 році, але якщо переглянути статистику минулого 2016 року, то президент Петро Поршенко помилував 41 засудженого, серед яких було 7 іноземців та 5 громадян РФ. Як буде розвиватися і складатися ситуація в цьому році покаже час.
загрузка...
Статті, що потрапляють під амністію 2017 в Україні. Нова амністія
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають