• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Яким буде літо 2017 року в Україні? Прогноз погоди

Літо – це час, якого кожен чекає з великим нетерпінням, адже після холодної зими так хочеться, щоб скоріше виглянуло ласкаве і тепле сонечко і зігріло своїм промінням. А хто не любить у літню погоду відпочивати на свіжому повітрі і отримувати необхідний заряд і енергії на весь рік. Яким буде літо 2017 року в Україні, чим порадує нас природа, адже погодьтеся, точний прогноз допомагає багатьом просто-напросто визначитися з варіантом відпочинку в цей час. Але, як кажуть, у природи немає поганої погоди, хоча все ж таки хочеться, щоб у 2017 році літо було справжнім, і при цьому дуже родючим. Але, про це детальніше.

Яким буде літо 2017 року в Україні? Прогноз погоди


Прогноз погоди по місяцях.

Для того щоб мати максимально точне уявлення про те, що ж нас таки чекає влітку 2017 року на Україні необхідно уважно вивчити і ознайомитись з можливим прогнозом синоптиків на кожен окремо взятий місяць, що в свою чергу допоможе створенню повної картини обстановки.

По-перше, червень. Самий перший місяць, швидше за все не принесе дуже жарку і спекотну погоду, хоча все безпосередньо залежатиме від регіону, адже для кожного окремо взятого краю та регіону характерні свої кліматичні особливості і зони.

Але, якщо вірити прогнозам, то ймовірно істотна відміна від літа минулого року, яка буде полягати в тому, що температурний стовпчик по всій країні буде трохи вище майже на 3 градуси тепла.

Але все ж не варто побоюватися аномальної спеки в цьому місяці, причому і холоду теж не буде. Що стосується опадів, то вони, звичайно, будуть, але в міру, і не будуть занадто набридливим і навряд чи зможуть зіпсувати відпочинок.

По-друге, липень. Місяць, який по праву можна назвати і вважати найбільш спекотним, чи це буде в 2017 році? Відразу варто зазначити, що температурний стовпчик не вийде за рамки і межі розумного, а, отже, можна буде по-справжньому насолодитися м'яким, теплим і ласкавим повітрям, особливо на морському узбережжі. Що стосується морського узбережжя, то тут синоптики обіцяють в цьому місяці рясні дощі, які в основному будуть в липні і тільки на півдні та в центральній частині України. Який з цього можна зробити висновок – на відпочинок в Україну в 2017 році найкраще вирушати у другій половині місяця, так як там погода найбільш сприятлива і комфортна.

По-третє, серпень. На Україні в цей місяці сонце як ніколи радує своїм теплом і ласкавими променями. Іншими словами, в серпні 2017 року погода повинна бути ясною, сухою і практично без опадів.

Якщо вірити прогнозам синоптиків на літо 2017 році, то Україну дійсно чекає тепла і прекрасна погода, яка подарує місцевим жителям і гостям ще одну хорошу можливість гарненько відпочити і розслабитися. А що каже народний календар прикмете, якому в даний час, мабуть, довіряють більше, ніж синоптикам.

Календар прикмет.

Звичайно ж, тут список просто величезний і різноманітний, тому, якщо ви хочете мати максимально точне уявлення про те, що вас чекає, то потрібно гарненько постаратися і придивлятися абсолютно до будь-якої дрібниці.

1.Якщо дуб зазеленів раніше ясена, то літо буде сухим.
2.Якщо кульбаба зацвіла рано навесні, то літо буде коротким.
3.Якщо у берези багато соку, то літо буде дощовим.
4.Погода в лютому, значить, серпень буде холодним.
5.Зимові бурани є передвісником ясного літа.
6.Якщо зима видалася теплою, то літо буде холодним.
7.Якщо взимку сніг в основному сухий і легкий, то літо буде теж сухим.
8.Тепла весна – холодне літо.
9.Якщо ранньою весною блискає блискавка, а грому не чути, то літо буде сухим.
10.Якщо на Великдень грає сонечко, то літо буде спекотним, але з грозами.
11.Якщо на Великдень похмура погода, то літо буде холодним і дощовим.
12.Який січень, такий липень – багато снігу значить часті дощі в липні, якщо січень холодний, то липень буде жаркий і сухий.
13.Зима люта – спекотне літо.
14.Пізня весна – гарна погода влітку.
15.Якщо на Новий рік тепло і сніг, то літо буде тепле.


Як видно, знаючи основні прикмети можна визначити, яке нас чекає літо в 2017 році, причому не в загальних рисах, а навіть по місяцях. Але, яким би не було літо цього року, найголовніше, навіть у поганій погоді та негоді знайти щось хороше, що радувало б серце і зігрівало душу.
загрузка...
Яким буде літо 2017 року в Україні? Прогноз погоди
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають