• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Що подарувати начальнику чоловікові на день народження від колективу

Найскладніше заняття за вибором подарунка на день народження є пошук презенту своєму керівникові. Підбір варіантів для подарунка людині, у якої все є, часом перетворюється в справжній квест. Адже це не просто ваш колега, це начальник, адже саме від нього буде залежати кар'єра. Багато в колективі навідріз відмовляються брати участь у виборі подарунка босові, грань, що розділяють повагу та панібратство, досить тонка, потрібно вибрати той презент, який покаже розташування всього колективу і підкреслить статус серйозного керівника. У даній статті ми постаралися зробити добірку найбільш креативних ідей, розповімо, що подарувати начальнику чоловікові на день народження?Начальники бувають різні


Перш ніж поговорити про те, що подарувати своєму начальнику чоловікові на день народження, розповімо, які ж типи керівників бувають в наших організаціях. Треба сказати, що колектив будь-якої фірми, як єдиний живий організм, і наскільки злагоджені дії будуть кожного, так і буде функціонувати компанія. І саме начальство здатне створити необхідну робочу атмосферу для взаємодії всіх його співробітників. Але, керівники бувають різні, і багатьом, як мовиться, не догодиш, не тільки з подарунком, але і в роботі в цілому.


Що подарувати начальнику чоловікові на день народження від колективу


Які ж типи начальників зустрічаються у наших офісах:Сама серйозність. З таким босом краще не жартувати. Всі підлеглі для нього виключно робочий капітал, будь-яких послаблень у роботі від нього не чекають будь-яку провину жорстоко карається. Що подарувати директору на день народження? Виключно респектабельний і дорогий подарунок, без натяків і легковажності, це має бути те, що стане в нагоді йому в роботі або просто прикрашати його кабінет, надаючи приміщенню ще більший статус.

Демократичний керівник. Такий шеф знає толк у своїй справі, сучасна, освічена, розуміючий. Не боїться взяти частину роботи на себе. Нормально сприймає жарти в колективі, вимоги до працівників завжди виправдані, прагне до кожного з підлеглих знайти підхід. Якщо думаєте, що можна подарувати начальникові такого типу, то дозволяється практично все. Можна і щось жартівливе, і практичне, і «для душі».

Свій хлопець. Подібний тип, можливо, зустрічається не так часто, але все ж є. Найчастіше такі керівники комунікабельні, ввічливі, люблять по душам поговорити з підлеглими. Нерідко зайняті на роботі рішенням власних проблем. Завжди вітають ініціативи колективу, т. к. частину своїх обов'язків не проти перекласти на підлеглих. Часто намагаються створити в компанії доброзичливу, майже сімейну атмосферу. Подарунок керівникові можна вибрати душевний, краще, якщо він буде піднесений у жартівливій дружній формі.

Перед тим, як розглянути весь асортимент презентів, який пропонують нам сучасні магазини, і, може бути, вибрати те, що подарувати директору чоловікові на день народження, давайте дізнаємося, що заборонено подавати керівникам. Який подарунок на день народження буде вкрай недоречний при будь-яких обставин.


Забороняється дарувати


Є цілий список подарунків, які заборонено дарувати на день народження чоловікові і начальнику:одяг;

засоби особистої гігієни (різні косметичні набори, дезодоранти, парфум), якщо шеф ретельно стежить за собою, то презентуйте йому подарунковий сертифікат в відомий парфумерний магазин;

якщо шефа немає почуття гумору, тоді відкидаються всі жартівливі грамоти, медалі та подібні приколи;

годинник, такий подарунок директору вважається поганою прикметою;

занадто дорогі подарунки, наприклад, ювелірні прикраси;

домашніх тварин, занадто особистий подарунок;

все що пов'язано зі здоров'ям, наприклад, тонометр, адже в очах своїх підлеглих будь-який керівник прагне здаватися енергійний і абсолютно здоровим.


Якщо ви ще думаєте, що подарувати начальнику на день народження, тобто одну просту пораду: подарунок не повинен бути дорогим, головне, що він підкреслював ваше до нього повагу і шану. Краще обійтися нейтральним подарунком, в тих випадках, якщо шеф не любить розповідати про особисте життя, хобі, і не потрібно катувати оточуючих про те, чим захоплюється керівник.


А тепер детально розглянемо весь список подарунків, які ви зможете придбати своєму генеральному директору.

Вибираємо колективом


По-перше, якщо ви вибираєте подарунок для начальника на день народження від колективу, то всі працівники повинні брати участь в обговоренні презенту. Адже гроші на свято здають все, значить кожен зобов'язаний висловитися, щоб потім не було непорозуміння. Головне, подарунок повинен виражати поваги всього колективу, а не натякати на «любов» якоїсь конкретної групи підлеглих.Краще зібратися заздалегідь, спочатку обговорити фінансову питання, як кажуть, по скільки здавати.


Далі придумати загальне привітання і вибрати делегата від колективу, або вручити презент всією компанією, але це в тому випадку, якщо організація невелика. Адже 50 осіб в кабінеті директора явно збентежать керівника.


Подарунки шефові


Тепер відповідаємо на питання, що подарувати начальнику чоловікові на черговий день народження? Найбільш вдалими є наступні колективні подарунки:презент, безпосередньо пов'язаної з тематикою того, чим займається організація;

якщо це ювілей, то доречна і велика корзина квітів, до речі, для чоловіків краще вибирати нескладні композиції;

відмінний подарунок керівнику — дорога візитниця;

шкіряний портфель;

якщо шеф любить читати, то можна подарувати рідкісний екземпляр книги, можливо, пов'язаній з діяльністю фірми;

канцелярська підставка;

дорога ручка відомого бренда;

можливо, набір елітних сортів шоколаду, вина або сирів;

картина, яка органічно впишеться в дизайн офісу;

хороша чоловіча парасолька від відомого бренду.

Якщо начальник володіє відмінним почуттям гумору, спілкується по-дружньому з усім колективом, те, що подарувати шефу на день народження, це питання спрощується. Можна піднести жартівливий подарунок, який обійдеться недорого:плакат досягнень, де можна зобразити, як ваш бос піднімався кар'єрними сходами;

можна зробити псевдообложку відомого журналу із зображенням начальника на головній сторінці та іронічним написом, наприклад, обкладинку журналу Форбс;

іменний набір цукерок;

жартівливий кубок чи медаль.

Однак не варто забувати, що в будь-якому випадку необхідно дотримуватися правил ділового етикету. Подарований презент повинен підкреслювати статус вашого керівника і повагу всього робочого колективу.


Подарунок вчителю


В наш час стало прийнято дарувати подарунки викладачам, адже саме від учителя залежить майбутнє дітей. І перед багатьма батьками стоїть складне питання: що подарувати класному керівнику на день народження, або, що подарувати директору школи, наприклад, на ювілей? Розглянемо два типи подарунків:якщо презент є ініціативою батьків;

ті подарунки, які дарують школярі всім класом від себе.

Якщо подарунок вручається від батьківського комітету, то важливо, щоб всі батьки були згодні з вибором подарунка. Можна дізнатися, ніж викладач захоплюється і подарувати йому презент, пов'язаний з його хобі. Завжди згодиться подарунок, що відноситься безпосередньо до того предмета, який викладає класний керівник. Жоден шкільний вчитель не відмовиться, наприклад, від зовнішнього жорсткого диска, або дорогої літератури за своєю тематикою. Можна обійтися подарунковим сертифікатом на придбання у великому магазині техніки або в парфумерному магазині.


Якщо презент виключно від учнів, тоді стати прекрасним подарунком може річ, зроблена своїми руками:фотоколаж;

гумористична стінгазета;

вірші, покладені на відому музику, вчителю обов'язково сподобається пісня, яку його учні щиро присвятили улюбленій наставнику.

У даній статті ми постаралися підібрати цікаві ідеї для тих, хто не знає, що можна подарувати начальнику чоловікові, а також описали кілька варіантів вітання шкільного вчителя. Вибравши правильний подарунок шефу на день народження, ви зможете розтопити холодне серце керівника і розташувати його до всього колективу.

загрузка...
Що подарувати начальнику чоловікові на день народження від колективу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають