• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Коли вийде "Аватар - 2"

Фільм Джеймса Кемерона "Аватар", що зібрав найбільші касові збори серед окремо взятих картин за всю історію світового кінематографа, полюбився багатьом кіноманам. Ось уже кілька років глядачі чекають виходу на екрани продовження історії про дивовижний народ Нави.

Коли вийде "Аватар - 2"


Не варто повторюватися, що фільм "Аватар" справив фурор в кінотеатрах усього світу. Окрилені таким успіхом, Джеймс Кемерон задумав продовження картини, про що сповістив глядачів майже відразу після прокату першої частини. На даний момент відомо, що режисер планує зняти ще кілька картин з пригодами улюблених героїв. Тому глядачі з нетерпінням очікують виходу продовження "Аватара" і починають досліджувати всі свіжі дані за можливу дату виходу другої частини. Отже, коли ж можна буде побачити "Аватар - 2"?

На даний момент точна дата виходу "Аватара - 2" є, мабуть, головною загадкою сучасного кінематографа (принаймні, компанія "Двадцяте століття FOX" не оголосила конкретне число). На просторах інтернету користувачі можуть знайти інформацію про те, що зйомки другої частини "Аватара" вже кілька років як йдуть повним ходом, відомий навіть приблизний сюжет і імена акторів головних ролей (так, Джейка зіграє той же Сем Уортінгтон, а Грейс - Сігурні Уівер). Однак очікування настільки бажаного продовження історії зі стовідсотковою впевненістю не зодягнулися в конкретну дату.

В інтернеті можна знайти інформацію, що фільм вийде в грудні 2016 року (деякі джерела навіть вказують перше число місяця як час прем'єрного показу). Однак це не відповідає дійсності. Сам Кемерон вже не раз протягом кількох останніх років говорив про перенесення дати. Так було в 2014 і 2015 роках (коли глядачі очікували на екранах "Аватар - 2").Кожен раз прем'єра переносилася приблизно на рік вперед. Найімовірніше так спостерігалося і у випадку з прем'єрою в 2016 році. Але і ця дата не виявилася точною, тому що глядачі не зможуть побачити фільм в кінці року, що минає.

Є чутки і про більш пізньому старті прем'єри. За деякими даними вона і зовсім розрахована на 2018 рік. Проте хочеться сподіватися на те, що це просто чутки, а довгоочікувана картина з'явиться на екранах роком раніше. За даними, найбільш схожим на дійсність, фільм "Аватар - 2" вийде на широкі екрани в останні місяці 2017 року, так як весь 2016 рік буде присвячений остаточному доопрацюванні фільму і завершення зйомок в повному обсязі.
загрузка...
Коли вийде "Аватар - 2"
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають