• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Вийшов трейлер фільму «Людина-Павук: Повернення додому»

Кожна поява цього супергероя на великих екранах - свято для фанатів кинокомиксов. З 2002 року лінію Людини-павука перезапускают вже третій раз, і з кожним ремейком Пітер Паркер все молодшає і молодіє! На зміну дорослому журналісту, зіграному Тобі Магуайр, і геніальному студенту, втіленому Ендрю Гарфилдом, прийшов зовсім юний супергерой - школяр, фанат Зоряних Воєн і захоплений шанувальник Тоні Старка. На цей раз роль Паркера дісталася юному британському акторові Тому Холланду.

Вийшов трейлер фільму «Людина-Павук: Повернення додому»
«Людина-Павук: Повернення додому» стартує в прокаті влітку 2017 року

Відразу два героя, які засвітилися у фільмі «Перший месник: Протистояння», майже миттєво отримали сольні проекти. Так, до 2017 року вийде фільм про Людину-Павука, а в 2018 році - про Чорній Пантері. До речі, перший трейлер Павучка вже в мережі, і всі фанати студії Marvel можуть з ним ознайомитися. Отже, що нам показали в трейлері? Школяра, ботана і просто чудового хлопця - Пітера Паркера, а також його кращого друга, тітоньку Мей і, звичайно ж, зіркового наставника - Тоні Старка, також відомого як Залізна Людина.


У трейлері фігурують і вороги Людини-Павука - окремо можна виділити Шокера і Стерв'ятника. Шокер - другоплановий лиходій з озброєнням, явно зібраним з інопланетного сміття, що залишилося в Нью-Йорку після нападу читаури («Месники»). Друга роль відведена Майклу Кітону - саме він зіграє Стерв'ятника, одного з найбільш олдскульних і страшних ворогів Пітера Паркера. Сам персонаж виглядає, як гібрид Стерв'ятника із Зеленим Гобліном - це вже не лисий старий в зеленому трико, а суперлиходій в механічному крилатому костюмі.


Цікавий факт: у російській локалізації «Spider-Man: Homecoming» переклали як «Людина-павук: Повернення додому». Насправді «Homecoming» скоріше варто перевести, як «Випускний». Саме до цієї події - шкільного випускного, - приурочені події фільму.

Читайте детальніше про фільм «Людина-павук»Російський трейлер «Людини-павука»


загрузка...
Вийшов трейлер фільму «Людина-Павук: Повернення додому»
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають