• 12:45 – День Збройних Сил України в 2017 році дата 
  • 14:49 – Коли День Святого Валентина в 2017 році? Коли день закоханих в 2017? 
  • 20:01 – Сценарій 8 березня в дитячому саду для дітей середнього віку 2017 
  • 11:13 – Коктейлі на Новий рік 2017 рецепти з фото 

Прогноз курсу євро на 2017 рік

Незважаючи на оптимістичні заяви Мінфіну, аналітики впевнені: Україні не вийде з кризи у 2017 році. Більше того, економічні труднощі посиляться. Знецінення гривні змушує українців зберігати кошти в іноземній валюті і уважно стежити за її динамікою на світовому ринку. Після подій у США все більше громадян замислюється про переведення заощаджень в євро. Які ж думки аналітиків про майбутнє валюти, і що може змінити курс?


Прогноз курсу євро на 2017 рік
У 2017 році більш вигідною валютою для зберігання коштів може стати євро

Що впливає на курс євро в Україні?


По-перше, події в регіоні використання. До останнього часу Європа пишалася відносною економічною стабільністю. Вихід Британії з ЄС завдав удар по добробуту позицій євро. Майбутнє грошової одиниці багато в чому залежить від того, як буде розвиватися торгівля між Туманним Альбіоном і материковою Європою наступні кілька років. Поки що перспективи неясні, тому точний курс євро назвати складно.


По-друге, позиція європейської валюти залежить від позиції американської. Якщо долар слабшає, євро зміцнюється, і навпаки. В перші дні після виборів у США національна валюта відчутно здала позиції. Однак фінансисти вважають це реакцією ринку на несподівану перемогу Трампа (більшість інвесторів були за Клінтон), а не початком тривалої тенденції.


Датський інвестбанк Saxo Bank, відомий точними прогнозами економічних подій, припускає, що до кінця 2016 року становище американської грошової одиниці знову упрочнить, але ослабне вже через рік. Український економіст Олександр Охріменко вважає: курси євро і долара на світовому ринку зрівняються до кінця 2017 року.Прогноз курсу євро на 2017 рік

По-третє, на вартість іноземних валют впливає поточний стан української економіки. Вітчизняні фінансисти сподіваються, що до кінця 2016 року вона вийде з рецесії (поступового, але невтомного спаду).

Прогноз курсу євро на 2017 рік


Фінансові аналітики роблять різні припущення про майбутнє європейської валюти. Райдужні прогнози належать американському банківському холдингу Morgan Stanley. Його експерти передбачають економічний занепад Штатів, який не дозволить Федеральній резервній системі підняти ставку долара. Успішна робота європейських банків теж сприятиме зміцненню євро. Вартість валюти в 2017 складе приблизно 30 грн.


Прогноз курсу євро на 2017 рік


Аналітики вважають, що євро можна буде придбати за 28 грн. Агентство прогнозування економіки називає більш скромні цифри: 27-28 грн протягом року, 26-27 – влітку. Але це лише попередні прогнози. Курс валют змінюється кожен день, і не можна заздалегідь дізнатися, що посприяє його росту або падіння.


Що говорять зірки?


Багато людей приймають фінансові рішення за порадою астрологів і ясновидців. Іменитий російський провісник Павло Глоба обіцяє крах США, а отже, і долара в 2017 році. Його прогноз заснований на пророцтві про 44-го президента Штатів, який приведе державу до занепаду. Астролог радить перевести кошти в євровалюту, курс якої залишиться стабільним.

загрузка...
Прогноз курсу євро на 2017 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають